Esileht Hobinurk Soovitage “head odavat” spaad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Soovitage “head odavat” spaad

Postitas:
Kägu

Ei saa sellest spaatamise fenomenist absoluutselt aru. Käin spordiklubis, mille üks osa on spa ja vahetevahel põikan sealt massaazhitoru juurest läbi basseinis, aga isegi sauna lähen parem sinna naiste dushiruumi omasse. Ei saa aru, mis huvi on päevadeks tulla sinna vette ligunema. Ja veel ööbima ka. Ööbida on ikka mugavam oma kodus. Mul tõesti asub kodu 1 km kaugusel suurest spast, aga noh..kaugemale küll kuskile seda teenust nautima minna ei viitsi. Massazhi lasen teha hoopis isiklikul massööril, mitte nendel amatöörlikel tädidel, kes seda konveiermeetodil seal teevad. Arusaamatu see spaakultuur täiesti.

Eks jah, mõnda asja ongi raske mõista, et miks üks eelistab üht ja teine teist. Ise olen spaade osas see vahepealne – mõnikord ei meeldi see veekeskuse/spaa märg ja võõraid täis keskkond üldse, aga teinekord on suur igatsus ja naudin ka kohapeal täiega. Püüan siis vastata, et miks – kodus mul sauna pole, seega ka saunatamine on selles osas eksklusiivne tegevus mu jaoks. Karastamine pakub rõõmu, st sauna ja jaheda basseini vaheldus. Tavabasseinist läbi käimine annab mõnusa liikumisvõimaluse (hetkel ei käi nt basseiniga spordiklubis). Omas kodus on hea ööbida küll, aga eks psühholoogiliselt on end puhkuserežiimile lülitada lihtsam ikka mujal keskkonnas. Kodus ju ikka näed, et võiks prügi välja viia, pesumasina tööle panna, siit koristada, süüa teha ja nõusid pesta jne, raskem on paigal olla ja puhkamiseks-logelemiseks aega võtta. Hotellis võimalust oma igapäevatöid teha pole ja keskendudki muule. Ja eks see ole ikka mõnus ka, kui saunatamisest ja ligunemisest pehmena saab otse pehmete linade vahele minna ja kas või kohe magama jääda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa sellest spaatamise fenomenist absoluutselt aru. Käin spordiklubis, mille üks osa on spa ja vahetevahel põikan sealt massaazhitoru juurest läbi basseinis, aga isegi sauna lähen parem sinna naiste dushiruumi omasse. Ei saa aru, mis huvi on päevadeks tulla sinna vette ligunema. Ja veel ööbima ka. Ööbida on ikka mugavam oma kodus. Mul tõesti asub kodu 1 km kaugusel suurest spast, aga noh..kaugemale küll kuskile seda teenust nautima minna ei viitsi. Massazhi lasen teha hoopis isiklikul massööril, mitte nendel amatöörlikel tädidel, kes seda konveiermeetodil seal teevad. Arusaamatu see spaakultuur täiesti.

Mul on kodus nii proffide ehitatud saun, kui ka bassein, aga ikka meeldib spaades käia. Kindlasti mitte Tallinnas, kus elan. Sõidame mehega kuhugi teise linna/maakohta, enne käime teeme mingi matkaraja näiteks. Siis spaas 3h erinevaid saunu+külm õlu+vees sulistamine. Siis vaatame uudised ära, lööme end lille ning linna peale kuhugi sööma. Järgmisel päeval anname hotelli ära, tee peal mingi lõunasöök ning koju.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kodus nii proffide ehitatud saun, kui ka bassein, aga ikka meeldib spaades käia. Kindlasti mitte Tallinnas, kus elan. Sõidame mehega kuhugi teise linna/maakohta, enne käime teeme mingi matkaraja näiteks. Siis spaas 3h erinevaid saunu+külm õlu+vees sulistamine. Siis vaatame uudised ära, lööme end lille ning linna peale kuhugi sööma. Järgmisel päeval anname hotelli ära, tee peal mingi lõunasöök ning koju.

Sama, ainult basseini pole kodus. Tegevuskäik spas on aga täpselt sama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hinna osas ei oska kommenteerida, et kas ja kus soodsalt saab. Aga mulle meeldib Estonia Resort Spa.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hinna osas ei oska kommenteerida, et kas ja kus soodsalt saab. Aga mulle meeldib Estonia Resort Spa.

Novott, kui erinevad on maitsed. Lugesin just kokku, et viimase 2 aasta jooksul külastatud 22 spaad ning Estonia Resort oleks minu nimekirjas viimane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hinna osas ei oska kommenteerida, et kas ja kus soodsalt saab. Aga mulle meeldib Estonia Resort Spa.

Novott, kui erinevad on maitsed. Lugesin just kokku, et viimase 2 aasta jooksul külastatud 22 spaad ning Estonia Resort oleks minu nimekirjas viimane.

Sama siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et tihti aetakse segi Estonian Resort spad ja Estonina Medical spad. Mõlemad Pärnud. Olen aru saanud, et üht kiidetakse, teist mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et tihti aetakse segi Estonian Resort spad ja Estonina Medical spad. Mõlemad Pärnud. Olen aru saanud, et üht kiidetakse, teist mitte.

Mina ei ajanud midagi segi, mõtlesin justnimelt Estonia Resorti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et tihti aetakse segi Estonian Resort spad ja Estonina Medical spad. Mõlemad Pärnud. Olen aru saanud, et üht kiidetakse, teist mitte.

Mina see 22-s spaas käija, kelle nimekirjas Resort viimane- ei aja segi. Ausalt öeldes pole julgenud Medicali minnagi, kuna vähenõudlikumadki on maha laitnud. Ma saaks shoki ilmselt.

Kusjuures olen Resortis 2 korda käinud-arvasin, et teine kord meeldib 😀 No ei! Kuidagi igav koht, toad ka jubedad. Restot küll kiidan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen suur spaa-fänn siin Eestis. Kallis jah ma tean, aga keegi küsis, et mis võlu sel on kui oma kodus parem magada. Tead minu jaoks on! – 2 ööd spaas- ei pea pesu pesema, süüa tegema, kellelegi riideid otsima, midagi koristama. Mu kaaslane teeb ka neid kõiki asju, aga mina ei oska kodus lihtsalt niisama olla- ma muud ei tee kui toimetan. Spaas ma ei saa- ujun, loen raamatut, kui tuleb tuju lähen jõusaali, käin söömas, joon kokteili. Nagu sunnitud puhkus 😀 Ja mul on vaja seda, kuna mul töökoht ka selline, kus pean end igapäev kursis kõigega hoidma, vajadusel kohapeal käima, ise tööl olema jne. Siis kui spaas olen, siis kõik teavad, et mind nagunii pole ja ilmselt ei helista ka kui midagi olulist pole 🙂 Et siis minu vaatenurk- mul on see sunnitud puhkus ja hetkel tunnengi, et novembris on seda vaja. Aga hinnad! Kuna ma ka just otsin, siis tõus on meeletu- Rakvere Aqva Spa 400eur ja 2 ööd- ma vaatan N-L, mitte R-P. Ulme! Jaanuaris käisin 79eur öö. Ma saan aru, et energia hinnad kõrged, aga see tõus on kuidagi uskumatu.
Muidu mu suur lemmik on Grand Rose- mõnus hubane spaapuhkus alati seal olnud, aga seekord saarele ei kipu- praamipiletid ka päris kallid.
Hetkel parim, mis leidsin on Meresuu- mulle meeldib see spaa, toad ilusad, teenused mugavad.

Medical Spa- see on nagu pansionaat. Väga vähenõudlikule külalisele. Kindlasti sinna puhkama ei läheks.
Samas 2x kallis Estonia Resort- mulle ka väga ei meeldinud.

Lemmikud ongi:
Aqva
Vspa
Meresuu
Noorus
Grand Rose
Gospa

 

KÕIK LIHTSAT NII KALLID; et nutt tuleb kurku.
Vihula on ka tore, aga seal on need majad kõik eraldi ja mugavuse poolest mitte nii zen-puhkus.

Samas soojale maale basseini äärde ka vedelama ei viitsi minna, mul on max 3 ööd ja siis tahan koju. Seega see Eesti-sisene 2ööd spaapuhkus on tegelikult minu nn akude laadimiseks ideaalne.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga hinnad! Kuna ma ka just otsin, siis tõus on meeletu- Rakvere Aqva Spa 400eur ja 2 ööd- ma vaatan N-L, mitte R-P. Ulme! Jaanuaris käisin 79eur öö. Ma saan aru, et energia hinnad kõrged, aga see tõus on kuidagi uskumatu.

On jah hull tõus.  Aga vaata bookingust. Mina näen, et 292 on kaks ööd kahele novembris neljapäev kuni laupäev. Ja kui võtta näiteks teisipäev kuni neljapäev, siis 262. Hinna sees hommikusöök ja pääs spaasse.

Ma ise käisin ka aasta algul seal umbes 80 eurot öö võis tõesti hind siis olla. Tahaksin samuti uuesti, otsin just, kus normaalsem hind on. Toilasse vist on võimalik veidi soodsamalt saada, Tolila on üks minu lemmikuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähen Kubijale. Pole seal mitu aastat käinud. Olen seal olnud ka väga räige pakasega, kui lõpuks lisapuhuritega keskus vastu ei pidanud ja elekter kadus .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia ka spaad, kuhu ma enam kuhugi ei lähe:

Estonia Medical- täielik pansionaat, toad nagu haiglas. Spaa osa oli üllatavalt suur ja läbimõeldud, aga kogu see kõle hotell, halb hommikusöök ja külm tuba. EI.

Lavendel (Viimsis) spaaosa väga vaäike, hubane- samas isegi mullivannis oli vesi vaevalt 25C- igalpool nii külm. Ööbisime ühe öö, kuna veetsime päeva lastega H2O veekeskuses ja oli oluliselt odavam ööbida kui Viimsi SPAs. Sain ka teada miks- toas näiteks telekas ei töötanud, kuna arved olid maksmata- selline kiri oli ees 😀 Tulime peale õhtusööki tuppa, mõtlesime et vaatame toas telekat, aga ei olnudki midagi vaadata 😀

Fra Mare- käisin talvel, hind oli päris krõbe, aga hotell ise- restoran suletud. Spa osas samuti külm vesi igalpool, pooled saunad kinni. Lobby baarist käisin veiniavajat küsimas, küsiti raha selle kasutamise eest??? Ma ei olnud nõus maksma- tegin siis ise nende eest pudeli lahti ja andsin avaja tagasi. Kogu hotell oli ka nagu pansionaat ja 15a ajale jalgu jäänud.

Hestia Haapsalu- väga suur investeering tehtud ja asukoht suurepärane, aga ei midagi erilist. Hinna ja kvaliteedi suhe ei ole üldse paigas.

Laulasmaa Spa- mulle spa väga meeldib, käin tihti seal mõnulemas kuna elan lähedal. Ööbinud pole, samas tean, et hotelli pool neil ei ole vist kõige parem? Wicca restoran on neil kõrge tasemega ja olen seal korduvalt söömas käinud- alati väga väga rahul olnud, väga soovitan!

Meriton Spa- saan aru, miks koguaeg chilli keskkonnas pakkumised. See on tõesti ajale jalgu jäänud spa, ma ei läheks sinna mitte kunagi. Vb siis kui elaksin Tallinnast kaugel ja tahaksin siin aega veeta- asukoha poolest täpselt vanalinna piiril ja see ainuke pluss.

Strand Hotel- ööbinud juuniorsviidis ja see oli väga mõnus. (läbi kahe korruse) Samas spa on nagu ujula- 1 bassein ja mullivann, vist oli saun ka. Spaast asi kaugel.

Pole käinud Wasas, Toilas, Wagenküllis, Kubijas ja muudes väiksemates spaades. Eesti ikka suur spaariik, aga jah ilmselt külalisi palju, et hinnapoliitika päris kõrge 🙂

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise käisin ka aasta algul seal umbes 80 eurot öö

Mina jällegi pole näinud, et Aqva spasse saaks alla 100€ minna. Kunagi 5a tagasi tahtsime minna sinna ja siis oli tõesti pakkumine 89€. Aga enne ja pärast seda pole nii soodsat hinda näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa sellest spaatamise fenomenist absoluutselt aru. Käin spordiklubis, mille üks osa on spa ja vahetevahel põikan sealt massaazhitoru juurest läbi basseinis, aga isegi sauna lähen parem sinna naiste dushiruumi omasse. ….

Just tulin oma kodusaunast.

Mina ja mees eemaldume argipäevast Lätti ja kindlasti sellisesse hotelli, kus on ka saunad ning vees vedelemise/ujumise võimalused. Kui oleme Riias, kolame kesklinnas. Kui läheme Riiga, jookseme hommikul rannas.  Täna vaatasin reedese ööbimise hindu – olid kallid, aga mitte nii väga, aga kallimad kui mullu. Sel nädalavahetusel ei sõida, aga äkki järgmistel.

Miks see nii imelik peaks olema? Tahan sooja sauna, tahan veini baarist, tahan öömaja, tahan eemalolekut kodust, tahan mehega kahekesi olla. No mõnikord harva võib ju. Mind see raputab argipäevast lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan siia ka spaad, kuhu ma enam kuhugi ei lähe:

Estonia Medical- täielik pansionaat, toad nagu haiglas. Spaa osa oli üllatavalt suur ja läbimõeldud, aga kogu see kõle hotell, halb hommikusöök ja külm tuba. EI.

Lavendel (Viimsis) spaaosa väga vaäike, hubane- samas isegi mullivannis oli vesi vaevalt 25C- igalpool nii külm. Ööbisime ühe öö, kuna veetsime päeva lastega H2O veekeskuses ja oli oluliselt odavam ööbida kui Viimsi SPAs. Sain ka teada miks- toas näiteks telekas ei töötanud, kuna arved olid maksmata- selline kiri oli ees ???? Tulime peale õhtusööki tuppa, mõtlesime et vaatame toas telekat, aga ei olnudki midagi vaadata ????

Fra Mare- käisin talvel, hind oli päris krõbe, aga hotell ise- restoran suletud. Spa osas samuti külm vesi igalpool, pooled saunad kinni. Lobby baarist käisin veiniavajat küsimas, küsiti raha selle kasutamise eest??? Ma ei olnud nõus maksma- tegin siis ise nende eest pudeli lahti ja andsin avaja tagasi. Kogu hotell oli ka nagu pansionaat ja 15a ajale jalgu jäänud.

Hestia Haapsalu- väga suur investeering tehtud ja asukoht suurepärane, aga ei midagi erilist. Hinna ja kvaliteedi suhe ei ole üldse paigas.

Laulasmaa Spa- mulle spa väga meeldib, käin tihti seal mõnulemas kuna elan lähedal. Ööbinud pole, samas tean, et hotelli pool neil ei ole vist kõige parem? Wicca restoran on neil kõrge tasemega ja olen seal korduvalt söömas käinud- alati väga väga rahul olnud, väga soovitan!

Meriton Spa- saan aru, miks koguaeg chilli keskkonnas pakkumised. See on tõesti ajale jalgu jäänud spa, ma ei läheks sinna mitte kunagi. Vb siis kui elaksin Tallinnast kaugel ja tahaksin siin aega veeta- asukoha poolest täpselt vanalinna piiril ja see ainuke pluss.

Strand Hotel- ööbinud juuniorsviidis ja see oli väga mõnus. (läbi kahe korruse) Samas spa on nagu ujula- 1 bassein ja mullivann, vist oli saun ka. Spaast asi kaugel.

Pole käinud Wasas, Toilas, Wagenküllis, Kubijas ja muudes väiksemates spaades. Eesti ikka suur spaariik, aga jah ilmselt külalisi palju, et hinnapoliitika päris kõrge ????

Laulasmaa toad on tõesti väsinud olemisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laulasmaa toad on tõesti väsinud olemisega.

???

Korralikud toad on! Aa okei, ma ööbin ainult Superioris või Deluxis, tillukestesse tavalistesse ilmselgelt ei lähe, seal tekiks ju klaustrofoobia. Mul on kodus vannituba ka suurem.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laulasmaa toad on tõesti väsinud olemisega.

???

Korralikud toad on! Aa okei, ma ööbin ainult Superioris või Deluxis, tillukestesse tavalistesse ilmselgelt ei lähe, seal tekiks ju klaustrofoobia. Mul on kodus vannituba ka suurem.

200 euro eest saad suva toa, milles pole luksut kopika eestki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

200 euro eest saad suva toa, milles pole luksut kopika eestki.

Ära seleta, superior ja deluxe on okeid. Mida sa siis veel tahtsid? Millist luksust 4 tärnis? Tule mõistusele. Ega see 5 tärni pole.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära seleta, superior ja deluxe on okeid. Mida sa siis veel tahtsid? Millist luksust 4 tärnis? Tule mõistusele. Ega see 5 tärni pole.

Mis need tärnid siia puutuvad, ma räägin hinnast. Mingisugune Eesti kõle ja jube mereäärne  hostel võtab 200 eurot toa eest, mis on naeruväärne. Hinna ja kvaliteedi suhe on null.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõusaalil on nii saun, aurusaun, mullivann, bassein, solaarium, rullikud. Käi, palju tahad, millal tahad. Aurutan end ära ja koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need tärnid siia puutuvad, ma räägin hinnast. Mingisugune Eesti kõle ja jube mereäärne  hostel võtab 200 eurot toa eest, mis on naeruväärne. Hinna ja kvaliteedi suhe on null.

Jubedast ja kõledast on asi kaugel. Ju oled ikka urkatoas olnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära seleta, superior ja deluxe on okeid. Mida sa siis veel tahtsid? Millist luksust 4 tärnis? Tule mõistusele. Ega see 5 tärni pole.

200 euro eest tahaks ikka päris palju luksust!  Selle hinnaga saab vahel toa näiteks Helsinki Kämp hotellis, ja see on luksus. Riias saab odavamaltki…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

200 euro eest tahaks ikka päris palju luksust!  Selle hinnaga saab vahel toa näiteks Helsinki Kämp hotellis, ja see on luksus. Riias saab odavamaltki…

Kämp 334.- deluxe

La Spa 214.- deluxe

 

Kõik paigas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

200 euro eest tahaks ikka päris palju luksust!  Selle hinnaga saab vahel toa näiteks Helsinki Kämp hotellis, ja see on luksus. Riias saab odavamaltki…

Mingi 2 saunaga koht pole spa mõõtu. Pane 60 eurot spaa pealt võidetud raha veel otsa.

Oleks Kämp 334.- vs La Spa 154.-

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitage spaad, mis ei oleks ülerahvastatud nädala lõpus ja seal oleks erinevad saunad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitage spaad, mis ei oleks ülerahvastatud nädala lõpus ja seal oleks erinevad saunad.

Asa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me just mehega käisime Pärnus. Sinna sõites tuli meelde, et hotellis ka spaa osa, aga nagu ikka ei jõua me kunagi sinna. Mina sauna ei armasta, täiesti puuduliku kannatusega suudan mullivannis max 10 minutit olla. Siis tahaks juba ära minna. Basseinis ei viitsi ka kauem kui 15 minutit olla. Mõttetu ajaraiskamine. Parem läheme teatrisse, restosse ja magame hotellis. Öö Strandis oli bookingu kaudu 63 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitage spaad, mis ei oleks ülerahvastatud nädala lõpus ja seal oleks erinevad saunad.

Asa

Asa Spa Kuressaares, jah. Käisin seal just nüüd laupäeval, keset päeva oli Spa osas- mis on üsna avar- korraga ainult ehk kümmekond inimest. Seal on erinevad saunad ning pole üldse haruldane juhus, et saad saunas kas ainult oma seltskonnaga või täiesti ihuüksi olla ja oma soovi järgi leili visata. Soola-, auru- ja aroomisaun on seal olemas, lisaks erinevate temperatuuridega soome saunad. Kaks mullivanni+ basseinid ja liutoru. Saunatamiseks hea koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ka laupäeval Asas. Lausa kõledalt tühi, spas ootasin rohkem surve veega kohti, et end masseerida, aga saunad olid okeid. Lisaks vist Saaremaa ainus liutoru?

Toad väsinud, aga jäin rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Hobinurk Soovitage “head odavat” spaad