Esileht Ilu ja tervis Soovitage head, pehmendavat küünenahkade õli/kreemi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Soovitage head, pehmendavat küünenahkade õli/kreemi

Kommentaar kustutatud autori palvel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin hiljuti maniküüris ja seal kasutati Alessandro küünenaha eemaldajat. Pandi seda küünenahkadele peale ja koos sellega veidikeseks ligunema. Ülihästi ja lihtsalt sai vanadest küünenahkadest pärast lahti. Ostsin selle sealt endale kaasa ka, aga pole veel vaja olnud katsetada.

See toode: https://www.loverte.com/et/alessandro-nailspa-all-types-smooth-cuticle-remover-gel-14ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riitsinusõliga küüsi enne magamaminekut määrida, aitab hästi.

Riitsinusõli maksab apteegis umbes 2 eurot pudel, jätkub kauaks.
Lisaks soodustab küünekasvu ja võib määrida ka ripsmetele ning kulmudele, et neid tugevdada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küünenaha eemaldajaga kogemus kunagi olnud. Töötas küll. Aga muidu mul küüned ikka väga kuivad ja seega kreemitamine ülivajalik. Muidu tuleb kohe küünte lõhenemine. Olen kõiksugu asju proovinud ja ainuke, mis töötab, on dior nail abricot creme. Maksab küll palju, kuid seda jagub kauaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin hiljuti maniküüris ja seal kasutati Alessandro küünenaha eemaldajat. Pandi seda küünenahkadele peale ja koos sellega veidikeseks ligunema. Ülihästi ja lihtsalt sai vanadest küünenahkadest pärast lahti. Ostsin selle sealt endale kaasa ka, aga pole veel vaja olnud katsetada.

See toode: https://www.loverte.com/et/alessandro-nailspa-all-types-smooth-cuticle-remover-gel-14ml

Kiidan Alessandro küünenaha eemaldajat. Väga hea asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kätenaha koorimine + naturaalne argaaniaõli. seespidiselt omega3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks suurt lemmikut mida vaheldumisi kasutan. Mõlemaid on kasutanud profid salongis ja kuna mulle need õlid niiväga meeldisid, siis ostsin endale ka. Esiteks CND Solar oil, mida saab näiteks tellida ebayst ja mis on suht odav. Ja teiseks Jessica Phenomen oil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage head, pehmendavat küünenahkade õli/kreemi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.