Esileht Ilu Soovitage juukseotsaõli

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Soovitage juukseotsaõli

Postitas:

Olen avastanud, et juukseõlid jm seda tüüpi juustesse jäetavad tooted mõjuvad mulle hästi. Kahjuks on sobiva toote leidmine minu jaoks keeruline. Praegu on kasutusel nö tavaline supermarketitoode, Fructise mingi pihustatav seerum-õli koos. See paraku teeb mu juuksed siiski kiiresti rasuseks, kuigi pihustan ainult otstele.
Sooviksin järgmiseks osta mõne kvaliteetsema profitoote vms. Tähtsad on kaks kriteeriumit: ei tohi muuta juukseid rasuseks ja ei tohi tugevalt lõhnata.
Oskab keegi midagi soovitada?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 26.06 15:55; 06.07 09:50; 11.10 18:01; 29.02 18:29; 22.06 16:59; 02.07 00:37; 23.01 06:57; 01.02 18:40; 27.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need õlid on enamasti puhas pettus, st. seda siledat tunnet tekitab silikoon, mis jääb juuksekarva ümber.

Kui, siis mingit 100% puhast õli ja imevähe niisketele juukseotstele.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 17:06; 31.05 16:31; 31.05 22:29; 01.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma tean seda silikooni-teemat. Ma ei ole silikoonivastane, võite vabalt silikooniga tooteid ka soovitada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 16:55; 27.05 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oribe, sebastian dark oil ja kevin murphy oma on ka hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 18:25; 31.05 16:48; 01.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

K18 ja tõesti teeb juustega imet!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on väga hea. olen ise mitu tükki ära kasutanud ja üks pudel kestab kaua-kaua.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paul Mitchell super skinny seerum.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

Paul Mitchell super skinny seerum.

+1</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joico tooteid soovitan alati. 🙂 Ülihead ja hinnaklassilt ka täitsa mõistlikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma tean seda silikooni-teemat. Ma ei ole silikoonivastane, võite vabalt silikooniga tooteid ka soovitada.

Mis su eesmärk siis on? Tekitada korraks illusioon tervetest ja siidistest juustest, samal ajal kattes juukseid silikoonikihiga, mis takistab toitainetel juuksekarva jõuda?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 17:06; 31.05 16:31; 31.05 22:29; 01.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma tean seda silikooni-teemat. Ma ei ole silikoonivastane, võite vabalt silikooniga tooteid ka soovitada.

Mis su eesmärk siis on? Tekitada korraks illusioon tervetest ja siidistest juustest, samal ajal kattes juukseid silikoonikihiga, mis takistab toitainetel juuksekarva jõuda?

mis toitained tulevad läbi kaetud juuste?  toitained tulevad juustesse ikka läbi juuksesibula 😉

 

ps. on head silikoonid ja parabeenid ja on halvad. kallimates on ikka head. kõik silid-parad pole halvad. need , mida mina soovitasin, sebastian, oribe, kevin on headest asjadest ja soovitan. k18 peale tõstan ka näpud püsti-ime toode.

 

lisan veel, et kui juuksed saavad kaetud paljude halbade silikoonikihtidega, siis juuksed hakkavad lihtsalt murduma. krõks ja katki.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 18:25; 31.05 16:48; 01.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma tean seda silikooni-teemat. Ma ei ole silikoonivastane, võite vabalt silikooniga tooteid ka soovitada.

Mis su eesmärk siis on? Tekitada korraks illusioon tervetest ja siidistest juustest, samal ajal kattes juukseid silikoonikihiga, mis takistab toitainetel juuksekarva jõuda?

mis toitained tulevad läbi kaetud juuste? toitained tulevad juustesse ikka läbi juuksesibula ????

ps. on head silikoonid ja parabeenid ja on halvad. kallimates on ikka head. kõik silid-parad pole halvad. need , mida mina soovitasin, sebastian, oribe, kevin on headest asjadest ja soovitan. k18 peale tõstan ka näpud püsti-ime toode.

lisan veel, et kui juuksed saavad kaetud paljude halbade silikoonikihtidega, siis juuksed hakkavad lihtsalt murduma. krõks ja katki.

“hea silikoon” on mingi juuksurite mula. Silikoon on silikoon. Aga kui eesmärk on saada kuivad takused juukseotsad, mis üha enam silikooni vajavad, siis andke tuld. Mina loobusin silikoonidest (ka šampoonides ja palsamites) ja mu juuksed ei ole iial paremas seisus olnud. Varem ei kujutanud elu ilma juukseotsi õlitamata ette.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 17:06; 31.05 16:31; 31.05 22:29; 01.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ps. on head silikoonid ja parabeenid ja on halvad. kallimates on ikka head. kõik silid-parad pole halvad. need , mida mina soovitasin, sebastian, oribe, kevin on headest asjadest ja soovitan. k18 peale tõstan ka näpud püsti-ime toode.

Ei ole nii, et kallite toodete silikoonid ja parabeenid on head, aga odavate omad halvad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 08:15; 01.06 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ps. on head silikoonid ja parabeenid ja on halvad. kallimates on ikka head. kõik silid-parad pole halvad. need , mida mina soovitasin, sebastian, oribe, kevin on headest asjadest ja soovitan. k18 peale tõstan ka näpud püsti-ime toode.

Ei ole nii, et kallite toodete silikoonid ja parabeenid on head, aga odavate omad halvad.

usun, et sildilt eristada head ja halba, saavad paljud ise hakkama.

odava all mõtlen ikka syossit ja panteneprov-d

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 18:25; 31.05 16:48; 01.06 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

usun, et sildilt eristada head ja halba, saavad paljud ise hakkama. odava all mõtlen ikka syossit ja panteneprov-d

Silikoon ja parabeen ei muuda oma omadusi sellepärast, et toode on kalli hinnaga. Igal juhul on need halved. Seega tuleb vaadata muud silti kui hinnasilti. Kallis hind ei ole mingi garantii, et toode on kasulik ja hea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 08:15; 01.06 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ps. on head silikoonid ja parabeenid ja on halvad. kallimates on ikka head. kõik silid-parad pole halvad. need , mida mina soovitasin, sebastian, oribe, kevin on headest asjadest ja soovitan. k18 peale tõstan ka näpud püsti-ime toode.

Ei ole nii, et kallite toodete silikoonid ja parabeenid on head, aga odavate omad halvad.

usun, et sildilt eristada head ja halba, saavad paljud ise hakkama.

odava all mõtlen ikka syossit ja panteneprov-d

Kullake, nii Sebastiani, Oribe kui Kevin Murphy tooted sisaldavad kõige labasemaid vees mitte lahustuvaid “methicone”  täpselt nagu igasugused supermarketitooted. Odav vs kallis ei ole siin küll mingi puhta koostise garantii. Tikutulega peab otsima, et leida mõni toode, mis neid ei sisaldaks. Kevinil on ÜKS palsam, mis on ilma silikoonideta.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 17:06; 31.05 16:31; 31.05 22:29; 01.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on teemaalgatajaga täpselt samasugune olukord. Väga head olid 100% looduslikud argaanõlid, kuid siis avastasin veelgi parema, 100% looduslik marula õli. Ei lõhna, ei jäta rasuseks, kuid tuleb panna hästi vähe, sisuliselt 1 tilk sõrmeotste vahel ära jagada ja juukseotsi sõrmedega “kammida”. Minuti-kah pärast on juuksed jube head, kammiga levib siis veel otstest natuke kõrgemale.

Ise kasutan seda toodet:
https://www.iherb.com/pr/Acure-The-Essentials-Marula-Oil-1-fl-oz-30-ml/50206
(võimalik et leiab Euroopast ka)

Aga näiteks saksa Amazonis on palju erinevaid tootjaid, kes pakuvad 100% looduslikku (segusid ei tasu võtta), vaevalt et need kuidagi kehvemad on, eks ikka sama head (lugege muidugi arvustusi, mõned on kahtlaselt odavad)
https://www.amazon.de/s?k=marula+oil

Soovitan väga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Soovitage juukseotsaõli