Esileht Hobinurk Soovitage mereranda

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Soovitage mereranda

Postitas:

Lapsed tahavad minna terveks päevaks randa aega veetma.

 

Palun soovitage mõnd toredat randa, kus oleks

1) vähem rahvast ja rahulikum kui Pirita-Viimsi jm pealinna rannad (ei pea olema inimtühi, aga niivõrd siiski vähem inimesi, et pilku tõstes oleks võimalik lapsed kiiresti leida ja saaksin hästi ujuda oskavaid algklassilapsi pidevalt silmanurgast jälgida, mitte ei pea 10 tundi järjest pingsalt jõllitama, sest muidu on nad hetkega rahvamassi sisse kadunud);

2) liivarand;

3) “mugavustest” võiks olla vähemalt mingi välikäimla ja riietuskabiin;

4) asukoht üle Eesti, v.a saared (mida lähemal Tallinnale, seda mugavam, aga iseenesest jaksan ka Pärnu kanti sõita, kui vaja).

Aitäh ette!

 

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kloogarand on väga ilusaks tehtud ja seal kõik vajalik olemas kabiinidest kuni toiduputkadeni. Vesi läheb küll aeglaselt sügavaks, kuid  lastel niisama vees mängimiseks väga sobilik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei paku mereranda, sest normaalset mereranda pole olemas.  Pole rannas elaja, aga mulle meeldis Raadna Peipsi ääres. Erinevalt Kauksist on seal ruumi. Ja mitmete väikeste järvede ääres ka rannaalad, nt Maidla, Harku( seal vist pole ruumi muidugi), Raplamaal  nt Karitsa, Alesti, Põltsamaa kandis on Kamari koos wakepargiga ja Pajusi, Viljandi järv, Võrus Tamula, Elvas.

+3
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnakana käime seal, mitte Pärnu rannas.

https://www.puhkaeestis.ee/et/valgerand

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kloogarand on väga ilusaks tehtud ja seal kõik vajalik olemas kabiinidest kuni toiduputkadeni. Vesi läheb küll aeglaselt sügavaks, kuid lastel niisama vees mängimiseks väga sobilik.

pakun sama

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks ka Pärnu läheduses väiksemaid, aga Tallinnast on muidugi jabur sõita sinna, lisaks tee on kihutavaid bemmivendi ja rekkaid täis suviti. Haapsalu lähedal on ka mitmeid, kus on ilus liiv ja meri sageli soojem kui põhjarannikul. Lisaks lähemal. Pärnu suure ranna fenomenist mina aru ei saa – seal on miljon inimest alati, lamamistooli saad võtta, aga päiksevarje pole, kõrbedki seal ja mereni kõnnid pool tundi, sest otse vee juurde ei saa minna, seal on lai märja liiva ala. Rannahoone wc-st pigem ei räägikski, see on katastroofiline igal teisel korral. Lastega peame siiski suve jooksul paarkorda käima, kuna seal on soe vesi, aga noh, minu jaoks piin kuubis. Mingi väiksem rand on iga kell parem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

normaalset mereranda pole olemas

Mis mõttes?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klooga rannas on muidu kõik super, aga minu arust on seal vesi alati adrut paksult täis kalda ääres? Ei? Kloogal asuv Klooga järv oli minu jaoks positiivne avastus, aga seal ma vees käinud ei ole, ei tea, kuidas põhi on. Laulasmaa ja Vääna-Jõesuu on ka toredad rannad, aga kuidas seal on olukord kabiinide ja kempsudega, pole aimugi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vääna-Jõesuu on lemmikrand. Nädalavahetusel on seal ilmselt ka palju rahvast, aga rand on ka üsna pikk. Kabiinid on, välikäimlad on, mitu söögiputkat ka, laste ronimisatraktsioonid.

Eile õhtul just käisin, vesi oli vist alla 20, aga peale arvuti taga veedetud tööpäeva oligi mõnus värskendav. Meeldib eriti see, et seal pole kive ja vetikaid, puhas liivapõhi on. Sügavaks läheb üsna aeglaselt, aga mitte ka üleliia kaua ei pea kõndima.

Päevasel ajal on parkla vist tasuline.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahemaa rahvuspargi rannad –

Ihasalu, Kaberneeme, Valkla, Salmistu, Andineeme, Kolga-Aabla, Loksa, Pärispea ja kogu nende vahele jääv ala jne jne.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Matsirand Pärnumaal. Isiklik lemmik on Peraküla rand Nõva kandis, see on Tallinnale lähemal ka, aga seal läheb järsku sügavaks ja vesi on külmem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klooga järve rand on üle rahvastatud ja vennasvabariigi lõugavat musa täis

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lahemaa rahvuspargi kandis, kui sõita mööda poolsaari pidi, on leida väga ilusaid randu. liivased, vesi pole kaugel. kolga-aabla näiteks, seal pole eriti inimesi väga, isegi suveilmadega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valkla rand, Roosta puhkeküla rand, Laulasmaa, Haabneeme rand… terve põhjarannik on ju liivarandu täis, Haapsalust Narva-Jõesuuni.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Soovitage mereranda