Esileht Ilu ja tervis Soovitage multivitamiine 8-9aastastele

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Soovitage multivitamiine 8-9aastastele

Postitas:

Meil on toidu osas väga valiv 8,5-aastane kodus. Tekkis mõte, et äkki peaks talle multivitamiine andma, muidu tekib mõne aine puudus. Oskab keegi midagi head soovitada?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.02 14:04; 01.02 14:32; 09.08 11:02; 09.08 21:56; 10.08 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära neid sünteetilisi vitamiine küll anna, see on raha raiskamine, sest need ei toimi.
Soovitan apteegist osta lastele mõeldud Nutrigen Vegy siirupit, see on just mõeldud lastele, kes vähe köögivilju söövad. Sisaldab vitamiine ja mineraalaineid otsr allikast, puhas toode.

Igasugustest Yomidest ja Marsimehikestest hoia eemale.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 14:27; 04.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise vaatasin seda Taani oma, kas see ka keemia?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.02 14:04; 01.02 14:32; 09.08 11:02; 09.08 21:56; 10.08 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille poolest see Livol parem on Yomist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie sama vanale pirtsakale preilile sobivad ainult vees lahustuvad, sellise kihiseva joogi tekitavad vitamiinid. Kusjuures muidu on lapse seisukoht fuihh ja pähh kui talle mingit limonaadi pakkuda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie sama vanale pirtsakale preilile sobivad ainult vees lahustuvad, sellise kihiseva joogi tekitavad vitamiinid.

Huvitav, kas need mao limaskestale pole kahjulikud? Kihisevaid vedelikke üldiselt heaks ei peeta.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kihisevad on ju jube mürk ja keemia, uskumatu, et oma lastele sellist sodi annate.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 14:27; 04.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise vaatasin seda Taani oma

Jäin veebruaris selle juurde pidama. Karbis oli 60 tk ja peale kirjutatud, et 2-kuuline kuur. Nüüd aga tekkis uus mõte, et kui sageli neid kuure peaks tegema. Kas teie annate aastaringselt lastele vitamiine või kui sageli neid kuure teete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.02 14:04; 01.02 14:32; 09.08 11:02; 09.08 21:56; 10.08 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on toidu osas väga valiv 8,5-aastane kodus. …

Ju pole kõht tühi. Lisaks ostke uus püksirihm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pooldaks ka pigem Nutrigen Vegy vitamiinisiirupeid, neil erinevaid variante valikus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on toidu osas väga valiv 8,5-aastane kodus. Tekkis mõte, et äkki peaks talle multivitamiine andma, muidu tekib mõne aine puudus. Oskab keegi midagi head soovitada?

Äkki alustaks hoopis perearsti külastusest ja mõne analüüsi tegemisest. Lihtsalt mõtte tekkimise pärast ja perekooli soovituse peale pigem ei söödaks lapsele sisse vitamiine, et vältida mingi aine puudust.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 20:41; 10.08 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki alustaks hoopis perearsti külastusest ja mõne analüüsi tegemisest. Lihtsalt mõtte tekkimise pärast ja perekooli soovituse peale pigem ei söödaks lapsele sisse vitamiine, et vältida mingi aine puudust.

Äkki pööraks tähelepanu sellele, et teema on tehtud veebruaris ja vitamiinid ammu söödud. Minu küsimus oli, kui sageli teie oma lastele vitamiine annate. Palun vastata sellele. Aitäh!

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.02 14:04; 01.02 14:32; 09.08 11:02; 09.08 21:56; 10.08 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki alustaks hoopis perearsti külastusest ja mõne analüüsi tegemisest. Lihtsalt mõtte tekkimise pärast ja perekooli soovituse peale pigem ei söödaks lapsele sisse vitamiine, et vältida mingi aine puudust.

Äkki pööraks tähelepanu sellele, et teema on tehtud veebruaris ja vitamiinid ammu söödud. Minu küsimus oli, kui sageli teie oma lastele vitamiine annate. Palun vastata sellele. Aitäh!

Äkki pööraks siiski tähelepanu sellele, et vitamiine tuleks anda vastavalt vajadusele ja perekooli käod ei oska ennustada kas sel lapsel on mingeid vitamiine juurde vaja ja kui tihti neid kuure tegema peaks. Mina soovitan laps hoopis metsa viia ja seal mustikaid süüa. Kordades paremad kui sünteetilised multivitamiinid. Eriti suvel.
Neil vitamiinidel peaks muidu ka infoleht kaasas olema, seda oleks ka kasulik lugeda.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 20:41; 10.08 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen looduspoest/biomarketist vitamiinisiirupeid ostnud talvisel ajal. Vaatan, et oleks d-vitamiin sees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen looduspoest/biomarketist vitamiinisiirupeid ostnud talvisel ajal. Vaatan, et oleks d-vitamiin sees.

D, A ja E vitamiin on rasvlahustuvad, pole väga kindel palju sealt siirupist neid saab, isegi kui kirjas on et sisaldab. Rasvlahustuvaid vitamiine soovitaks ikka õlitilkade või kapslitena võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Multivitamiinid on aja raiskamine, hari end: https://novaator.err.ee/959779/dotsent-suurem-osa-multivitamiine-ja-toidulisandeid-on-raharaisk
Pigem tee lapsele vereproov, et täpselt näha, millistest ainetest on puudus ja võtta juurde konkreetselt seda vitamiini.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Multivitamiinid on aja raiskamine, hari end: https://novaator.err.ee/959779/dotsent-suurem-osa-multivitamiine-ja-toidulisandeid-on-raharaisk

“Sõltumatult koondanalüüsi kaasatud inimeste arvust rõhutas dotsent, et enamikes uurimustes esitletud tõendite tugevus jätab soovida. Seetõttu pole imekspandav, kui uued ja parema ülesehitusega kliinilised katsed osutavad teatud toidusedelite kasulikule mõjule.”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.02 14:04; 01.02 14:32; 09.08 11:02; 09.08 21:56; 10.08 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vitamiinide osas on meil selline reegel D-vitamiini annan kuudes, milles on r-täht. Muid vitamiine ei anna v.a. hobuseannuse c-vitamiini, kui laps hakkab jääma mingisse külmetusviirusesse, seda võtan ise ka sel juhul. Rohkem ei annagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu muidu söögi osas valiv laps sööb puuvilju meelsasti ja korra aastas oleme teinud perearsti juures vereproovi, mis vitamiinide ja mineraalide seisu näitab, siiani on vaatamata kehvale isule kõik hästi olnud ja vitamiine juurde pole eraldi söönud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis Soovitage multivitamiine 8-9aastastele