Esileht Ilu Soovitage näohooldusvahendeid 40+ õrnale/heledale nahale

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Soovitage näohooldusvahendeid 40+ õrnale/heledale nahale

Postitas:
Kägu

Ajendatuna koleda kaela teemast uuringi, et milliseid näohooldusvahendeid või -teenuseid soovitate heledale 40+ nahale? Seerumid… microneedling… ?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alusta ehk sellest, mida ja kui tihti sa praegu kasutad? Mida teed hommikul, mida õhtul.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja 40+ tähendab ka saja-aastast.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA.

Hommikuti panen peale Lumene näokreemi (mingi UVkaitsega) ja teen natuke näomassaaži/-joogat (silmaharjutused ja lõuale-kaelale), mõned korrad nädalas rullin selle massaažirulliga. Õhtul võtan meigi maha ja panen öökreemi (Lumene). Aeg-ajalt puhastan kooriva kreemiga. Meigin pigem tagasihoidlikult – BBkreem (Lumene jälle), ripsmetušš.

Olen 42.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa meigi maha võtad? Millise puhastava kreemiga koorid, kuidas?  Rasune, kuiv, komb nahk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA.

Hommikuti panen peale Lumene näokreemi (mingi UVkaitsega) ja teen natuke näomassaaži/-joogat (silmaharjutused ja lõuale-kaelale), mõned korrad nädalas rullin selle massaažirulliga. Õhtul võtan meigi maha ja panen öökreemi (Lumene). Aeg-ajalt puhastan kooriva kreemiga. Meigin pigem tagasihoidlikult – BBkreem (Lumene jälle), ripsmetušš.

Olen 42.

täiesti piisav hooldus ju, polegi midagi rohkemat vaja. Kui, siis ehk mõnikord seerumit või maski. Neid on ka Lumenel häid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa meigi maha võtad? Millise puhastava kreemiga koorid, kuidas? Rasune, kuiv, komb nahk?

Pigem kuiv. Meigi võtan maha Lumene mitselaarveega vms, aga see mulle tegelikult väga ei meeldi, ajab kipitama ja kuivatab. Otsingi mingit head “rasvast” toodet, mis samas võtaks ka silmameigi hästi maha. Need mitselaarveed ei taha väga silmapliiatsit maha võtta, peab hirmsasti nühkima.

Kooriv kreem on Madara oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa meigi maha võtad? Millise puhastava kreemiga koorid, kuidas? Rasune, kuiv, komb nahk?

Pigem kuiv. Meigi võtan maha Lumene mitselaarveega vms, aga see mulle tegelikult väga ei meeldi, ajab kipitama ja kuivatab. Otsingi mingit head “rasvast” toodet, mis samas võtaks ka silmameigi hästi maha. Need mitselaarveed ei taha väga silmapliiatsit maha võtta, peab hirmsasti nühkima.

Kooriv kreem on Madara oma.

On eraldi meigieemaldus ja selle järgi nahapuhatus.

Mitsellaarveega ei nühita meiki, vaid hoitakse nii 10-15 vatitupsuga peal ja siis tõmmatakse maha. Proovi kõige lihtsamat roosat Garnieri või biodermat.

Lumene’st pole ma aastaid kasutanud, ei pea eriti toimivaks.

Nahapuhastuseks on üldiselt suht lollikindlad Vichy või la  roche posay (mis ta nimi nüüd ongi). Samuti nii nende seerumid kui kreemid. Loonulikult on ka teisi häid firmasid, aga kuna sa tundud olevat valdkonnas täiesti algaja, siis läheks pikaks loengut pidada. Nahapuhastus ikka hommilul ja õhtul.

Õhtuti retinooliga kreem. Algajale sobib neutrogena või loreal.

Kooriv kreem madaralt ei.ütle mulle eriti midagi, on see mehaaniline või hapetega? Happeid võib paar korda nädalas õhtuti kasutada (ei tasu päikesepõlenud nahale panna). The ordinary, cosrx on tuntud lollikindlad margid. Loomulikult ordinary hüalaroonhape nii hommikul kui õhtul.

Ja siis on peptiidid, aminohapped, EUK, niatsimiin, tsink, c vitamiin jne

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea palju see sind aitsb, aga minu absoluutne lemmik meigieemaldaja on see: https://www.notino.ee/purito/from-green-puhastav-naooli/

Seda kasutab ka mu 17-aastane tütar. Kui õli näos, siis enne selle mahapesemist teen ka kerget näomassaaži. Kuna kasutan veekindlat ripsmetušši, siis selle jaoks on eraldi eemaldaja. Lisaks kasutan igasugu seerumeid, peamiselt The Ordinary omi. Öökreemiks https://www.notino.ee/cosrx/ultimate-nourishing-oine-riisimask/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Roosa Garnier mistseraalvesi ka minu lemmik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

näoõli + näojooga. instagramis väga palju näojooga harjutusi, ka meie oma Näojooga sinule (Marion Kassihhin) on väga tõhus, seda on kas või tema enda pealt näha.

Näojoogasinule.ee

ise olen 45 ja teen iga päev näole-kaelale lümfimassaaži + mõningad näojoogaharjutused ja tulemus väga hea, kael oleks nagu pikem ja peenem, ei mingeid kortse jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine on terve elu joonud, suitsetanud ja päikesega liialdanud, siis 40+ ei aita enam midagi. Aga teemasse. Esiteks hangi kohe tõhusam puhastaja, kui kasutad meiki. Mitsellaarvesi üksi jääb väheks. Aeg ajalt hea sügavpuhastada ja niisutav mask (kui see sind aitab, siis kasutan Matis kahte maski kooriv ja niisutav). Mulle väga sobib Repechage hydra dew näohooldus kord kuus. Sügistalvisel perioodil kasutan Image Skincare retinoolidega öökreeme. Päevaseks ajaks olen proovinud Rubinsteini rohelist seerumit ja kreemi. Effekt oli kohene, isegi meestuttavad märkasid. Meeldivad ka Sothyse kreemid ja kui eelarve õhem, siis Dermalogica niisutav kreem. Ca 5x nädalas kasutan mikrovooluteraapiat. Vanus 45 passis, näkku vaadates ei pakuta neljakümmetki. Edu!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks oluline asi jäi lisamata. Suvel on mul näo peal Eucerin spf100. Ülihea niisutav ja kaitsev kreem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Soovitage näohooldusvahendeid 40+ õrnale/heledale nahale