Esileht Pereelu ja suhted soovitage restorani Tallinnas

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: soovitage restorani Tallinnas

Postitas:

Tere!

Meil mehega tulemas 7-s pulma-aastapäev
Palun soovitage mõnda restorani kuhu sel puhul sööma minna Tallinnas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et võiksid siiski täpsustada, et kui suured restoraniskäijad muidu olete ja mis taseme restorani soovid. Ilmselt käite pigem vähe, kui juba küsid, ja max tippklassi ka ei otsi, aga see on vaid minu oletus. Seega soovitan praeguse info põhjal nt Pegasust (ise pole käinud, aga seni kuuldu põhjal tundub sobiv valik).

Või kui toidumaailmas avatud olete, siis miks mitte vegan restoran V, oleks vist ka omamoodi kogemus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 16:21; 21.10 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paju Villa toit on ok, teeninidus on hea, koht ise tavaline
Doninic meeldib mulle sisustuse poolest, toit enam-vähem
Tchaikovsky on koha ja teeninduse poolest eriline, toit hea
Horisont ka koha poolest eriline, toit hea
Hea toit on Ribes, Mantel ja Korstnas, Mon Repos, Chedis. Vaata kodulehti ja menüüd, ehk hakkab midagi meeldima.
Kui Starlight Kabarees (merineitsi restoranis) etendus veel vaatamata, soovitan väga. Seal 3-käiguline õhtusöök, toit hea. Vaikselt jutustada muidugi eriti ei saa
1.-7.novembril on Tallinna restoranide nädal, seal 60 restorani heade hindade ja pakkumisega, kõigis õhtusöögid. Kiika nende kodulehele ka

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka Kabareed (Merineitsi). Väga maitsev kolmekäiguline õhtusöök ja meeldiv programm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll Tallinnas, aga lähedal. Veer Kitchen and Bar Jõelähtme vallas Koljunuki Sadamas. Sõita ca pool tundi, 25km. Merevaade, ülihead toidud, privaatsus, luiged merel – no pulma-aastapäevaks supersobiv!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on viimasel ajal parima elamuse pakkunud Mantel&Korsten Kadriorus. Toidud olid väga maitsvad ja teenindus tähelepanelik. Samas oli õhkkond ja hinnatase veidi lihtsam, kui mõnes tippklassi restoranis, nagu Mon Repos või Ö. Kui tahate toidu kõrvale ka veini juua, siis kuhugi linnast välja ei saa sõita. Teine restoran, mis mulle on meeldinud, aga ei ole otse fine dining (fine dining võib inimese, kes pole sage restoranides käija, veidi ära ehmatada), on Kaks Kokka. Kui tahate midagi huvitavamat, eksootilisemat, aga viisakat ja samas mõistliku hinnaga, siis TOA. Päris ehedad aasia restoranid ei ole just viimase peal viisaka interjööriga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mehega, aga naine otsib restot? Millest teil kummalgi aimu ei ole, mis tallinnas on?
Mis mehe ülesanne on?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mehega, aga naine otsib restot? Millest teil kummalgi aimu ei ole, mis tallinnas on?
Mis mehe ülesanne on?

Mis mõttes? Pole ju vaja, et kaks koos otsivad, mu arust normaalne, et see restorani valik jääb ühe inimese peale.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 16:21; 21.10 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mehega, aga naine otsib restot? Millest teil kummalgi aimu ei ole, mis tallinnas on?

Mis mehe ülesanne on?

Mehe ülesanne on otsida lapsehoidja. Kas vastus ammendas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted soovitage restorani Tallinnas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.