Esileht Väikelaps Soovitage torusalle

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Soovitage torusalle

Postitas:

Kevad käes ja tuleb talveriided välja vahetada õhemate vastu. Pole siiani head torusalli leidnud, mis ära ei vajuks ja kataks kaela tuule eest. Bredeni kodulehel on olematu valik, kas on veel kuskil miskit? Tänan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada müüakse torusalle pmst igal pool, spordipoodidest leiab ka päris laia valiku.

Aga need ongi sellised, et ega need ju kaela ümber kokku ei tõmba nagu soonik, seega jäävadki sellised lötakad natuke. Peab jope all sättima lihtsalt nii, et kael kaetud oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 09:40; 28.03 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 1-2.-/tk eest tellinud aliexpressist, seal on puuvillaseid ja laste omasid ka, pole pettuma pidanud, mõned on väga ilusad, kannan ka ise. Kuna ta peab ümber pea ka venima, siis jääbki kaela ümber natukene lõdvemalt, kõik nad on sellised. Aliexpressis peab ainult vaatama, et materjal oleks ok, mitte puhas polüester jms

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 12:36; 29.03 16:44; 30.03 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Bredeni oma olnud, olen rahul, püsib üpris kenasti, ei veni, ei muutu koledaks.

Seal ju valikut küll, miks väidad, et olematu?

https://www.bredenkids.ee/sallid.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bredeni omad on ülikehvad, jäävad lötakad ja kael paljas, linnas käimiseks vm sätin ise talle selle kaela, aga lasteaias käib k/s sellisega: http://www.huppaoutlet.ee/et/product?id=113156

Kindel vähemalt, et kael sees, pole küll päris torusall, aga kiidan tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bredeni omad on ülikehvad, jäävad lötakad ja kael paljas, linnas käimiseks vm sätin ise talle selle kaela, aga lasteaias käib k/s sellisega: http://www.huppaoutlet.ee/et/product?id=113156

Kindel vähemalt, et kael sees, pole küll päris torusall, aga kiidan tõesti.

Jah, see kaelussall on tõesti hea, mulle ka meeldib. neid tehakse minu teada ka erinevaid suurusi (küll vist ainult kahte suurust, aga siiski).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 09:40; 28.03 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil käib praegu PO.P meriinovillase torusalliga. Ei aja higistama ega ole liiga palav, mõnusalt kaela ümber on ka.
http://www.polarnopyret.ee/es_ee/woolneckwarmer-60382150-483-4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 1-2.-/tk eest tellinud aliexpressist, seal on puuvillaseid ja laste omasid ka, pole pettuma pidanud, mõned on väga ilusad, kannan ka ise. Kuna ta peab ümber pea ka venima, siis jääbki kaela ümber natukene lõdvemalt, kõik nad on sellised. Aliexpressis peab ainult vaatama, et materjal oleks ok, mitte puhas polüester jms

Ehk paned mõne Aliexpressi lingi, mida tead, et on ok. Olen ka neid vaadanud, aga pole suurustest sotti saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 11:17; 29.03 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi ring/tube scarf cotton kids, tuleb igasuguseid:
üks posu on olnud selliseid: Stars Print Ring Scarves for children need on isegi parajad väiksemale kui 5a, suurele inimesele on kitsad. Suuremale lapsele sobivad peaaegu ka täiskasvanute omad. Väikelastele/beebidele on mütsi+buffi komplektid. Vot mida pole leidnud, on täitsa puuvillased tuukrimütsid (on igasuguseid fliisist kapuutse jms, aga mitte sellist head nagu huppal jms on)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 12:36; 29.03 16:44; 30.03 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot sellisele 5-6 aastasele ongi keeruline leida. Tite omad väiksed ja täiskasvanute omad laiad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 11:17; 29.03 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii on!
Veel üks aliexpressist (neid on seal muidugi sadu, allnurgas tuleb veel valikuid)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 12:36; 29.03 16:44; 30.03 08:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Soovitage torusalle

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.