Esileht Ilu ja tervis Sõrmeotsad lõhenevad mööda sõrmejälejooni

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Sõrmeotsad lõhenevad mööda sõrmejälejooni

Postitas:

Palun nõu, näpud nii valusad, et tavalised kodutööd juba rasked teha.
Eluaeg on mul külmaperioodidel käed karedad olnud, kasutan Eucerini ja neid Norra lipuga kreeme. Mujalt hoiab käed enamvähem korras, aga nüüd näpuotstega jama (kuigi kreemitan ju neid ka). Mööda sõrmejäljejooni tekivad lõhed, mis paranevad jubeeee kaua ja teevad põrguvalu. Praegu kolmel sõrmel padjas katkine joon, ühel kaks kõrvuti.
Kuidas kiiresti leevendada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli mingi udarakreem(vene toodang vist), millega mu ema sai sügavad kannalõhed korda.
Nime ma kahjuks ei tea. Äkki keegi teab siinsetest.
Aga mul tuleb pöidlasse lõhe. Küüne äärde. Aitab paksult sinine Helosan ja kile ümber ning kinnas kätte ööseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannalõhedele mõeldud kreemid aitavad hästi. Apteegist saab. Ka Schollil on üks, see peaks tavapoodides ka saada olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks sellele katsu ravida ka seestpoolt- kas d-vitamiini võtad? See on üks talvise nahakuivuse põhjuseid. Kas kasutad nõudepesuvahendeid vms, ka lihtsalt vesi võib talvel olla kätele liiga kuivatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul on ka need lõhed. Kõige kiirem leevendus on olnud see, kui paksult hügieenilist huulepulka sinna määrida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks sellele katsu ravida ka seestpoolt- kas d-vitamiini võtad? See on üks talvise nahakuivuse põhjuseid.

Ühinen soovitusega. Sellest ajast, kui talviti korralikult d-vitamiini võtan, et ole käed enam pooltki nii kuivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haavaliim. Mitte pihustatav, selline nagu küünelaki aplikaatoriga- tekib kaitsev kiht, mis võtab ka valu vähemaks. Maksab ca 10€

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On väga hea israeli ravikosmeetika sari Health & Beauty Dead Sea Minerals. Sarjas on kätekreem Multi-Vitamin Treatment Hand & Nail Cream. Proovi seda! Kätekreem on müügil e-poes kaup24.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta vitamiine, milles rohkem räni ning D-vitamiine, see aitab. Haavaliim praegustele lõhedele on samuti hea, muu kasutu kraam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin väikese guugeldamise, et üle kontrollida, kas mäletan õigesti, mis vitamiinide puudusele sõrmeotsalõhed viitavad: C-vitamiin, B1 (tiamiin), B5 (pantoteenhape) ja biotiin.

Ja niisutamine. Eespool on häid soovitusi juba olnud. Soovitan ka ureaga kreeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Sõrmeotsad lõhenevad mööda sõrmejälejooni