Esileht Tööelu, raha ja seadused. Spaa ja koroona

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Spaa ja koroona

Postitas:

Hei!
Tahaks teada, mida Teie arvate. Kas seoses koroona viirusega peaks spa tagastama täies mahus ettemaksu? Mulle väidab spaa, et seoses spa aja tühistamisega ei saa ma kogu raha tagasi , 10% jääb neile. On see ok?
Ma ju ei tühista seda lõbupärast , nii või naa lähevad spaad ju kinni

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:16; 14.03 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju ei tühista seda lõbupärast , nii või naa lähevad spaad ju kinni

Lähevad või? See käis ju ainult saarte kohta.
Lähevadki

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 19:26; 14.03 20:06; 15.03 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju ei tühista seda lõbupärast , nii või naa lähevad spaad ju kinni

Lähevad või? See käis ju ainult saarte kohta.

Jah, suurelt ju kirjas et 14.03st kõik spaad, ujulad, spordiklubid jne kinni

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 19:16; 14.03 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju ei tühista seda lõbupärast , nii või naa lähevad spaad ju kinni

Lähevad või? See käis ju ainult saarte kohta.

Jah, suurelt ju kirjas et 14.03st kõik spaad, ujulad, spordiklubid jne kinni

Aga siis ära nõua sina tühistamise tõttu raha tagasi, kui spa uksed kinni paneb on nende kohustus 100% tagasi maksta.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju ei tühista seda lõbupärast , nii või naa lähevad spaad ju kinni

Lähevad või? See käis ju ainult saarte kohta.

Jah, suurelt ju kirjas et 14.03st kõik spaad, ujulad, spordiklubid jne kinni

Jah, nüüd juba uus uudis, et üle terve Eesti lähevad kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 19:26; 14.03 20:06; 15.03 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju ei tühista seda lõbupärast , nii või naa lähevad spaad ju kinni

Lähevad või? See käis ju ainult saarte kohta.

Jah, suurelt ju kirjas et 14.03st kõik spaad, ujulad, spordiklubid jne kinni

Jah, nüüd juba uus uudis, et üle terve Eesti lähevad kinni.

Huvitav, et bookingus pole selle kohta sõnagi. Kõik paistab avatud olevat. Kui nüüd hakata reaalselt broneerima, siis ei tea, kas laseb toimingu lõpuni teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et bookingus pole selle kohta sõnagi. Kõik paistab avatud olevat. Kui nüüd hakata reaalselt broneerima, siis ei tea, kas laseb toimingu lõpuni teha.

Laseb küll ja pärast siis vaata, kuidas raha tagasi saad. Piletileviga oli sama. Nõmedalt käitub näiteks ka ProKosmeetika, kes võttis mu raha desinfitsaatori eest, mida neil tegelikult pole, aga tagasi nüüd seda raha ei saa, ei vastata midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et bookingus pole selle kohta sõnagi. Kõik paistab avatud olevat. Kui nüüd hakata reaalselt broneerima, siis ei tea, kas laseb toimingu lõpuni teha.

See otsus tehti laupäeva õhtul. Loomulikult jäävad kõik broneerimissüsteemid seniks tööle, kuni igas ettevõttes admin või IT-poiss need kinni keerab. Arvestades seda, et on nädalavahetus, ei pruugi see juhtuda enne esmaspäeva.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.03 19:26; 14.03 20:06; 15.03 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et bookingus pole selle kohta sõnagi. Kõik paistab avatud olevat. Kui nüüd hakata reaalselt broneerima, siis ei tea, kas laseb toimingu lõpuni teha.

Laseb küll ja pärast siis vaata, kuidas raha tagasi saad. Piletileviga oli sama. Nõmedalt käitub näiteks ka ProKosmeetika, kes võttis mu raha desinfitsaatori eest, mida neil tegelikult pole, aga tagasi nüüd seda raha ei saa, ei vastata midagi.

kas bookingus ei jookse juba esilehel mingit hoiatust ülemaailmse eriolukorra kohta? momondo hoiatas mind juba mitu nädalat tagasi, et covid-19 may affect your travel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ju ei tühista seda lõbupärast , nii või naa lähevad spaad ju kinni

Lähevad või? See käis ju ainult saarte kohta.

Jah, suurelt ju kirjas et 14.03st kõik spaad, ujulad, spordiklubid jne kinni

Jah, nüüd juba uus uudis, et üle terve Eesti lähevad kinni.

Huvitav, et bookingus pole selle kohta sõnagi. Kõik paistab avatud olevat. Kui nüüd hakata reaalselt broneerima, siis ei tea, kas laseb toimingu lõpuni teha.

mul õnnestus booking.com tagasimaksevõimaluseta majutuse eest raha tagasi saada, küsisin ise ja õnnekombel sain bookinguga üldse suhelda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 12:14; 17.03 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul õnnestus booking.com tagasimaksevõimaluseta majutuse eest raha tagasi saada, küsisin ise ja õnnekombel sain bookinguga üldse suhelda

Kuidas see ônnestus? Kirjutasid neile otse? Mul samasugune broneering, aga juuniks Saksamaale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul õnnestus booking.com tagasimaksevõimaluseta majutuse eest raha tagasi saada, küsisin ise ja õnnekombel sain bookinguga üldse suhelda

Kuidas see ônnestus? Kirjutasid neile otse? Mul samasugune broneering, aga juuniks Saksamaale…

ja, kirjutasin ja loomulikult põhjendasin olukorda, mul oli seoses üritusega mõned majutusbronnid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 12:14; 17.03 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks, kas need, kes praegu oma raha tagasi küsivad, kaotavad rahaliselt väga palju, kui nad seda ei teeks? Sessuhtes, kui oled spale maksnud 100 euri…kas ei saaks seda sellele spale jätta? Või miks neid rahasi tagasi tahetakse? Jäävad ise vaeseks?Kui kõik nõuavadki raha tagasi, siis kindel on see, et pärast polegi ühtegi spad kuhu minna.
Samamoodi võiks hotellidega ja mis iganes ettemakstud broneeringutega teha… ärge küsige oma raha tagasi, võimalusel muutke kuupäeva.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks, kas need, kes praegu oma raha tagasi küsivad, kaotavad rahaliselt väga palju, kui nad seda ei teeks? Sessuhtes, kui oled spale maksnud 100 euri…kas ei saaks seda sellele spale jätta? Või miks neid rahasi tagasi tahetakse? Jäävad ise vaeseks?Kui kõik nõuavadki raha tagasi, siis kindel on see, et pärast polegi ühtegi spad kuhu minna.

Samamoodi võiks hotellidega ja mis iganes ettemakstud broneeringutega teha… ärge küsige oma raha tagasi, võimalusel muutke kuupäeva.

Eks põhjuseid on erinevaid. Mõni on oma igapäevasest sissetulekust ilma ja vajakski seda raha elamiseks.
Mul on ostetud nt teatripiletid, kinopiletid, kevadvaheajaks spaa-pakett, lapse sünnipäevaks mängutuba broneeritud. Kokku teeb see pere jaoks meeletu summa. Teatripiletid pakuti sügisesse lükata, täitsa ok lahendus. Aga spaasse töö ajal minna ju ei saa, suvepuhkuseks on teised plaanid ja rohkem sel aastal puhkust ei ole. Meie pere saab hakkama ja tõesti, kõige eest raha tagasi ei küsi. Kuid ei tasu hukka mõista neid, kes küsivad, sest me ei tea kõigi rahalist seisu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Spaa ja koroona