Esileht Hobinurk Spaapuhkus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Spaapuhkus

Postitas:

Millised on Eestis kõige paremad spaad, mis poleks mõeldud 18+/21+, kuid seal oleks mõnus täiskasvanutel olla. Wagenküll meeldis, aga mis veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hedon?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hedon kahtlemata parim, kus käinud olen.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen suur spaaskäija, kuid Hedon on pea ainus, kuhu minna pole tahtnud, väike ja igav.

Kõige rohkem väljaspool Tallinnat on meeldinud Noorus Narva-Jõesuus, V-Spa Tartus, LaSpa Laulasmaal. Toredad on ka Aqva Rakveres, Tervis ning Tervise Paradiis Pärnus, Vihula mõisaspaa. Suhteliselt igavad on Kubija Lõuna-Eestis,  Grand Rose ja Johan Spa Saaremaal, Fra Mare ja Hestia Haapsalus, Toila, Wasa Resort, Mäetaguse, Estonia Resort, Meri Spa, Meresuu, Liivarand Spa.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma viimaselt kommentaatorilt küsiks, mis teeb spa igavaks või siis huvitavaks? Basseini suurus, saunade arv, hea toit või mõni muu asi? Vastata võivad muidugi kõik. Ma ise ei ole eriline spaades kolaja, mõned korrad olen siiski käinud aga rohkem ööbimise võtmes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma viimaselt kommentaatorilt küsiks, mis teeb spa igavaks või siis huvitavaks? Basseini suurus, saunade arv, hea toit või mõni muu asi? Vastata võivad muidugi kõik. Ma ise ei ole eriline spaades kolaja, mõned korrad olen siiski käinud aga rohkem ööbimise võtmes.

oleneb vist ootustest. mulle meeldis hedonis, et oli vähe rahvast, võimalus isiklikule lähenemisele/teenusele, ilus interjöör. hea toit. vahuvein hommikubufee käigus polnud ka just miinus 🙂

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vahuvein hommikubufee käigus polnud ka just miinus 🙂

Vahuvein hommikubufees on 4-tärni hotellides tavapärane.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahuvein hommikubufees on 4-tärni hotellides tavapärane.

Ega see ometi spaad põnevaks tee? Sa võiksid ikka rohkem rääkida, vana spaahunt nagu sa oled.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see ometi spaad põnevaks tee? Sa võiksid ikka rohkem rääkida, vana spaahunt nagu sa oled.

Minu jaoks ei tee, ma ei ole seda kunagi joonud. Mul ei ole kombeks hommikuti alkoholi juua.

Eks igaühele oma. Jah, minu jaoks on oluline saunade rohkus, piisav ruum liikumiseks, mitmed basseinid, Jaapani vanni ja baari olemasolu, akendest avanev vaade, lõõgastusala, rikkalik hommikusöök, suurem superior või deluxe või veelgi parem rõduga tuba.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitmed basseinid, baari olemasolu,

Kas sulle meeldib basseinides ujuda või on need basseinid niisama vees pikutamiseks? Mulle endale meeldisid kunagi veetorud ja nendest alla kihutamine. Baarid. Kas seal pakutakse päevasel ajal ka joovastavaid kokteile? Või meeldib niisama mahla limpsida?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sulle meeldib basseinides ujuda või on need basseinid niisama vees pikutamiseks? Mulle endale meeldisid kunagi veetorud ja nendest alla kihutamine. Baarid. Kas seal pakutakse päevasel ajal ka joovastavaid kokteile? Või meeldib niisama mahla limpsida?

Niisama pikutan, sulberdan ja masseerin end õhudüüside/surve/jugade all, vahest ka rajal ujun. Baarides pakutakse alkoholist kõike, mina joon õlut. Kui on veetorud, siis lasen sealt ka alla. See on tegelikult juba veekeskus, mitte spa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina joon õlut.

Õlu on hea jook muidu, aga kui päeval teda limpsima hakata, siis teeb uimaseks ja siis kisub magama. Aga hea teada, mida spaas baaris ka pakutakse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hedoni erilisusest ei ole ma aru saanud. Olen seal korra käinud. Veekeskus ei olnud seal midagi erilist. Veekeskuse osas ootaksin mina vähemalt palju erinevaid saunu ja veemassaaži variante, mida Hedonis mu mälu järgi polnud.

Mu lemmikud on Rakvere Aqva, Narva-Jõesuus Meresuu. Noorus Spaa veekeskus oli väga tagasihoidlik – vaid üks suur bassein, mullivann, väikelaste bassein ja üks saun. Samas Narva-Jõesuu on ise päris kena ja huvitav kant. Tasub minna!

Ka Haapsalu Hestia meeldib just selle linna ja keskkonna pärast. Ja Hestias on palju erinevaid, põnevaid saunu.

Terviseparadiis oli vist esimene veekeskus üldse, kus ma kunagi käisin. Ja olin sellest algul väga vaimustatud. Viimane kord kui käisin, oli veekeskus aga väga väsinud. Ja hommikusöök, mis varasemalt oli rikkalik, oli ka suht kokku kuivanud.

Parimat hommikusööki olen saanud Rakvere Aqvas.

Vot seda ma ei ole küll aru saanud, miks peab hommikusöögi lauas vahuvein olema. Terviseparadiisis ja Rakveres on alati olnud. Ma ise tarbin alkoholi päris palju, aga kes tahab hommikut alkoholiga alustada? See vist siis saab olla vaid eelmise õhtu pea paranduseks? Mingit luksuslikku tunnet see võimalus küll ei tekita.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noorus Spaa veekeskus oli väga tagasihoidlik – vaid üks suur bassein, mullivann, väikelaste bassein ja üks saun.

See on küll vale! See on üks suurimaid kohti üldse, mitme basseini, ujula, 7 sauna ning torude ja atraktsioonidega veepargiga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hedoni erilisusest ei ole ma aru saanud. Olen seal korra käinud. Veekeskus ei olnud seal midagi erilist. Veekeskuse osas ootaksin mina vähemalt palju erinevaid saunu ja veemassaaži variante, mida Hedonis mu mälu järgi polnud.

Mu lemmikud on Rakvere Aqva, Narva-Jõesuus Meresuu. Noorus Spaa veekeskus oli väga tagasihoidlik – vaid üks suur bassein, mullivann, väikelaste bassein ja üks saun. Samas Narva-Jõesuu on ise päris kena ja huvitav kant. Tasub minna!

Ka Haapsalu Hestia meeldib just selle linna ja keskkonna pärast. Ja Hestias on palju erinevaid, põnevaid saunu.

Terviseparadiis oli vist esimene veekeskus üldse, kus ma kunagi käisin. Ja olin sellest algul väga vaimustatud. Viimane kord kui käisin, oli veekeskus aga väga väsinud. Ja hommikusöök, mis varasemalt oli rikkalik, oli ka suht kokku kuivanud.

Parimat hommikusööki olen saanud Rakvere Aqvas.

Vot seda ma ei ole küll aru saanud, miks peab hommikusöögi lauas vahuvein olema. Terviseparadiisis ja Rakveres on alati olnud. Ma ise tarbin alkoholi päris palju, aga kes tahab hommikut alkoholiga alustada? See vist siis saab olla vaid eelmise õhtu pea paranduseks? Mingit luksuslikku tunnet see võimalus küll ei tekita.

Mina, kui olen hotellipuhkusel näiteks, kunagi ei ütle vahuveinist hommikul ära.

Rakveres käisin esimest korda eelmine nädalavahetus, seal küll ei märganud olevat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes nüüd hakkas kohe kinni sellest, et omg, hommikul joodi vahuveini, mis pordumaja see küll on? – mulle meeldis hedonis see, et tutvustati hästi ja põhjalikult, mida pakutakse. (arvatavasti) kalli hinna tõttu oli rahvast pigem vähem, saunas sai üksi olla, interjöör kaunis, hommikusöök üle keskmise, jõnglased ei hüpand basseinis pähe.

ma siiski lähen spaasse lõdvestuma, mitte mingisse järjekordsesse eluvõitlusse, et kesse enne mullivanni jõuab joosta, kummisandaalid pooleldi järel lohisemas.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib spa juures lisaks saunade valikule ka välibassein, torud meelidvad ka, boutiqe spal selliseid võimalusi pole, aga seal jälle omad võlud, baar ja h.söögi mull ei ole oluline, kuigi armastan üle kõige head mulli ja veini, aga spas pole isu mingit jooki nautida, samuti h.söögilauas, samas mind ei häiri, et vahuveini pakutakse hommikusöögilauas, las olla

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega käies olid olulised torud jms. Nüüd naudin vaikust, kvaliteeti ja kiidan samuti Hedonit, restoran on väga tasemel (teenindus, toit).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, kui olen hotellipuhkusel näiteks, kunagi ei ütle vahuveinist hommikul ära.

Samuti mina – väga meeldib. Ma vastupidi ei mõista inimesi, kes klaasikest vahuveini üldse alkoholitarvitamiseks hommikul nimetavad. Minu jaoks kuivikud.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti mina – väga meeldib. Ma vastupidi ei mõista inimesi, kes klaasikest vahuveini üldse alkoholitarvitamiseks hommikul nimetavad. Minu jaoks kuivikud.

Tohoh. Minule väga meeldib alkoholi tarbida, aga hommikut alustada sellega küll ei soovi. Teeb uimaseks. Sellepärast kohe kuivik. Hedon pole ka minu maitse järgi, ei meeldi see kujundus ega väiksus, toad pole ka selle hinna kohta midagi erilist.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin spades ainult ja ainult mullivanni tõttu. Muu mind ei tõmba. Saunas ei käi üldse, bassein neutraalne. Spade puhul eelistan head massaaži, hoolitsusi. Tuba peab olema mugav. Hommikusöök pole ka oluline. Magan kaua ja söömine tihtipeale liiga vara. Kohvi saan osta hiljem ka.

Viimane kord ei võtnud isegi ujumisriideid kaasa, sest mullvanni polnud. Reisisin tööasjus ja sekretär broneeris ööbimise spahotellis.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule väga meeldib alkoholi tarbida,

Huvitav kas doktor Liiv veel tegutseb Wismaris? Ma näen siin ohumärke.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin spades ainult ja ainult mullivanni tõttu. Muu mind ei tõmba. Saunas ei käi üldse, bassein neutraalne.

Mullivann on tore, aga kaua seal olla pole soovitatav. Saun ja bassein koos mullivanniga võiks mõnusa kombo tekitada, tarbid neid kõiki kordamööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin spades ainult ja ainult mullivanni tõttu. Muu mind ei tõmba. Saunas ei käi üldse, bassein neutraalne.

Mullivann on tore, aga kaua seal olla pole soovitatav. Saun ja bassein koos mullivanniga võiks mõnusa kombo tekitada, tarbid neid kõiki kordamööda.

Mul on kodus mõlemad. Saunas ei käi üldse ja basseinis ainult soojal suvel. Hea meelega lõhuks sauna üldse välja ja paneks mullivanni asemele, aga mees ei taha. Mõni maksab sauna eest, mõni mullivanni.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea meelega lõhuks sauna üldse välja ja paneks mullivanni asemele, aga mees ei taha.

Ja sinu sõna ei maksa kodus midagi?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea meelega lõhuks sauna üldse välja ja paneks mullivanni asemele, aga mees ei taha.

Ja sinu sõna ei maksa kodus midagi?

Ta ütles, et tal on mõlemad olemas, ei saa aru, miks sauna välja tahab lõhkuda. Praegu on mehel ka oma rõõm sauna näol, aga naine tahab sellegi välja lõhkuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ütles, et tal on mõlemad olemas, ei saa aru, miks sauna välja tahab lõhkuda.

Vist oli kodus saun ja bassein, aga mullivanni polnud. Proua soov oli saun ära lõhkuda ning mullivann asemele, aga mees ei ole nõus. Proua sõna ei maksa kodus midagi ja mees käib aga saunas edasi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kodus mõlemad. Saunas ei käi üldse ja basseinis ainult soojal suvel. Hea meelega lõhuks sauna üldse välja ja paneks mullivanni asemele, aga mees ei taha. Mõni maksab sauna eest, mõni mullivanni.

Las mehel olla saun, lõhu see bassein välja. Mina nii just teen ja panen mullivanni asemele.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noorus Spaa veekeskus oli väga tagasihoidlik – vaid üks suur bassein, mullivann, väikelaste bassein ja üks saun.

See on küll vale! See on üks suurimaid kohti üldse, mitme basseini, ujula, 7 sauna ning torude ja atraktsioonidega veepargiga.

Sul on õigus! Mäletasin valesti. Ajasin sassi Pühajärve ja Noorus spaa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule väga meeldib alkoholi tarbida,

Huvitav kas doktor Liiv veel tegutseb Wismaris? Ma näen siin ohumärke.

ela oma elu….

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Hobinurk Spaapuhkus