Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta skeemitamine Covid tõenditega

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Sparta skeemitamine Covid tõenditega

Postitas:
Kägu

Nüüd küsivad Covid tõendeid nagu nõutud, aga raha tagasi ei maksa, mida nad lubasid maksta. Ma olen nii vihane! Nimelt saatsid nad liikmetele eelmine nädal kirja, milles seisis, et alates 16.11 nad enam liikmetasu  ei tohi küsida, kuna nende majandustegevus on  peatatud koroonareeglite rikkumise tõttu ja seetõttu maksavad nad liikmetele soovi avaldamisel raha tagasi perioodi 16.11-30.11 eest. Liikmed võivad treenida tasuta alates 16.11, mil teenust osutab Kitseküla spordiklubi kuni edasiste asjaolude selgumiseni.

Kirjutasin, et soovin raha tagasi saada ja saatsin konto numbri, aga mitte midagi pole mulle tagasi makstud hetke seisuga. Tundub, et valetasid klientidele ja kasutavad ikka makstud ettemaksu oma kulude katteks. Mulle tundus see veider, kuidas klubi saab pakkuda tasuta teenust kui majandamis- ja palgakulud vajavad maksmist. Treenerid ei oleks ju nõus ilma palgata tunde andma. Mõtlesin, et võib-olla kasutavad sääste või laenuraha. Nii jultunult valetamist ei osanud ette kujutada.

Mida teie teeksite?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teie teeksite?

Rahuneksin. Küll nad maksavad, kui lubasid. Nad ei pea seda ju kohe tegema, küllap koguvad portsu avaldusi ja teevad ühekorraga.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa käid seal trennis, aga järsku mingil põhjusel Sa enam ei maksta ei taha? Või mis see Sinu argument täpselt on, et Sa nüüd järsku peaksid tasuta trennis saama käia? Väga segane tekst tegelikult. Ja 30.11 ei ole ka veel käes muide.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sparta skeemitamine Covid tõenditega