Esileht Pereelu ja suhted Statistikat. Mees või naine

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Statistikat. Mees või naine

Postitas:

Teeme huvi pärast statistikat. Kui sina, kes perekooli suhterubriiki loed, oled naine, pane pluss, kui mees, pane miinus.

+51
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 17:43; 13.06 07:34; 13.06 07:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sildistad sedasi?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.06 19:13; 12.06 20:14; 13.06 10:30; 15.06 21:43; 16.06 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine ja panin miinuse. Kas nüüd lähen vangi? Tegelikult mul on identiteedikriis.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.06 19:24; 13.06 18:39; 13.06 20:46; 15.06 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine ja panin miinuse. Kas nüüd lähen vangi? Tegelikult mul on identiteedikriis.

Või oled naiste riideid kandev mees

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.06 19:13; 12.06 20:14; 13.06 10:30; 15.06 21:43; 16.06 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kord ka ei või mees olla pluss ja naine miinus? Ei sobi vä? Kõik, kes seda ainulaadset statiatikat teevad (korra kvartalis tuleb keegi sellisele säravale ideele), diskrimineerivad mehi räigelt! Iga kord on mees miinus!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kord ka ei või mees olla pluss ja naine miinus? Ei sobi vä? Kõik, kes seda ainulaadset statiatikat teevad (korra kvartalis tuleb keegi sellisele säravale ideele), diskrimineerivad mehi räigelt! Iga kord on mees miinus!

Näita mulle, vähemalt kaks teemat, kus selliselt on statistikat tehtud ja siis usun.

Statistika on matemaatika.
See on minu postitus, mis kogub miinuseid iga vastanud mehe kohta, mitte sinu ja kui mu eeldused osutuvad valeks ning perekooli suhterubriigis käib mehi rohkem lugemas, kui arvame, on see minu aus käonimi, mille taha koguneb statistiliselt kõige negatiivsem skoor.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 17:43; 13.06 07:34; 13.06 07:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine ja panin miinuse. Kas nüüd lähen vangi? Tegelikult mul on identiteedikriis.

Ma saan aru, et tänapäeval on igasuguseid transtundmuselisi, aga kahjuks ei võimalda perekool polle luua. Pluss/miinus on kõige käepärasem.

Seega, vajutage pluss, kui teie isikukood algab numbriga 4 või 6, miinus, kui numbriga 3 või 5

Naised aga võiks oma miinustamiskirge tagasi hoida, sest teid endeid ka huvitab, et mis see proportsioon on sugulise tasakaalu mõttes siin perekoolis. Las ainult mehed elavad end välja miinust vajutades.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 17:43; 13.06 07:34; 13.06 07:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed miinustavad naisi ja naistel on miinustamiskirg? Tegelikult miks sa eeldad nagu mehed naisi miinustaks, miks nad peaks seda tegema? Naistest saab ju aru, naistele on iga arvamus võitlus mida tuleb võita ja miinustamine üks relv selles sõjas. Naised on sellisel juhul rämedad rassistid

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.06 19:13; 12.06 20:14; 13.06 10:30; 15.06 21:43; 16.06 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

diskrimineerivad mehi räigelt! Iga kord on mees miinus!

Nad ei diskrimineeri, nad on seda lausa avalikult välja öelnud, et “normaalne mees ei istu foorumis, vaid teeb tööd, ilmselt ka L-P/24/7 ja üleüldse siin sõna võtvad mehed on kõik kas sussid, nahad või hoopis mehe nime all üles astuvad naised. (mina see viimane variant)

Olen proovinud ka neid arvamuskärbseid oma lõikelaual pisut lähemalt uurida ja skalpelli abil teada saada, mis nende sees toimub, et tänapäeval veel selline Onuheino neil peas valitseb, aga kahjuks targemaks pole saanud.
Seest on õõnes tavaliselt.

Teine asi on see, et see poll on kahjuks läbi kukkunud; ma ei usu elu sees, et meeste protsent siin nii suur on, et lausa 9 : 12 naiste kasuks.

Pigem siin naised kütavad naisi (ehk siis TA-d) ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme teemaalgatus. Panin miinuse

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised aga võiks oma miinustamiskirge tagasi hoida, sest teid endeid ka huvitab, et mis see proportsioon on sugulise tasakaalu mõttes siin perekoolis. Las ainult mehed elavad end välja miinust vajutades.

Selgus, et:

1. Neid absoluutselt ei huvita.
2. Kardavad seda tulemust ja teadmist, et mehi käib viimasel ajal suht palju siin lugemas. (ja ka kommenteerimas).
3. Ja kardavad seda, et nn. “naistefoorumist” võibki ühel heal päeval kaugel tulevikus perefoorum saada.

…….

Minu arust ei olnud teemaalgatus nõme, sest tõepoolest oleks saanud ju ausalt vastates mingi tulemuse. Mille need lihtlabased miinustajad lihtsalt pekki keerasid.

Ma arvan ka, et see miinustamise ja plussamise ärakasutamine polliks oli suht originaalne ja hea mõte.

Täiesti töötaks ju, kui inimesed oleksid ausad. Ja sugude puhul eriti töötaks, sest palju neid nokuga naisi Eestis ikka on.

………..

Kägu 13:24 võiks kolme lausega põhjendada oma arvamust, et miks oli teemaalgatus nõme.
Kui oskab, muidugi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 14:12; 14.06 14:43; 15.06 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ei diskrimineeri, nad on seda lausa avalikult välja öelnud, et “normaalne mees ei istu foorumis, vaid teeb tööd, ilmselt ka L-P/24/7 ja üleüldse siin sõna võtvad mehed on kõik kas sussid, nahad või hoopis mehe nime all üles astuvad naised. (mina see viimane variant)

Olen proovinud ka neid arvamuskärbseid oma lõikelaual pisut lähemalt uurida ja skalpelli abil teada saada, mis nende sees toimub, et tänapäeval veel selline Onuheino neil peas valitseb, aga kahjuks targemaks pole saanud.
Seest on õõnes tavaliselt.

Mul oli kord lühike suhe mehega, kes, nagu hiljem selgus, oli Perekooli lugeja. Muide, ma ei imesta, kui see olid sina. See mees on sotsiopaat. No ikka selline räige sotsiopaat, rafineeritud, haritud jne.
A kui sa siin skalpelliga naiste hingeelu lahkad ja mingeid seesmisi õõnsusi otsid, siis sa küll eriti mehelik mees olla ei saa.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.06 19:24; 13.06 18:39; 13.06 20:46; 15.06 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kord lühike suhe mehega, kes, nagu hiljem selgus, oli Perekooli lugeja. Muide, ma ei imesta, kui see olid sina. See mees on sotsiopaat. No ikka selline räige sotsiopaat, rafineeritud, haritud jne.
A kui sa siin skalpelliga naiste hingeelu lahkad ja mingeid seesmisi õõnsusi otsid, siis sa küll eriti mehelik mees olla ei saa.

Mina ei ole kahjuks/õnneks haritud, Või veel enam, rafineeritud, ei ole, vaid tavaline ants maalt, siis seega mina see ei saanud olla.

Ja sotsiopaat ma ka ei ole, sest see on perekooli mõistes mees, keda naine siiski pisut tahab tagasi, elab küll koos, aga mees sigatseb ja elab kõrvalt oma elu.
Kasutades naist ära. Mul on pisut teised parameetrid.

Sotsiopaat päriselus ja sotsiopaat perekoolis – nende definitsioonid pole päris 1:1, kas sellega oled nõus?
Päriselu defika leiad Wikist, perekooli oma on keerulisem.

Ja skalpelliloost sa kahjuks kah aru saada ei tahtnud. Ma ei otsi mitte mingeid õõnsusi, ma vastupidi otsin mingit kasvõi mõistuse alget. Neis tädiMaalides.
Aga seda ei ole. Isegi minu kolme ajuraku moodi ei ole.

P.S. Nägin kord telekast naist, kes oli oma mehe noaga tapnud.
Tegin kohe järelduse – kõik eesti naised on mõrtsukad.

Kas oled nõus, et järeldus on õige? Aga see sinu suhte ja sotsipaadi ja perekooli näide meenutas sellist asja küll.
Miljard meest on normaalsed ja kirjutavad üle maakera iga päev miljonites foorumites. (sa ei tea neid enamusi)
Ja sul on üks erand välja pakkuda, keda sa esitled, kui reeglit?
Milleks?

Vaata maailma laiemalt…ja tea, et meessugu absoluutselt ei koosne vaid sinu eksidest.
Pilt on ikka väga-väga värvilisem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maailm muidugi ei koosne minu eksist. Aga Perekoolis istuv mees on ikkagi mingi beetamees, minu jaoks küll. Vabandust. Sina, Ants, oled lausa gammamees minu jaoks kõigi oma pikkade heietavate sõnavõttudega.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.06 19:24; 13.06 18:39; 13.06 20:46; 15.06 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su enda mees loeb ka siin

Tungib naiste foorumisse mees. Kiimane tüüp saab kujuteldavasse voodisse imeilusa emase ja siis kui asjaks läheb ja jalad harki aetasse, siis tuleb välja, et vahekorda pakkuv isend on ka isane loom

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina, Ants, oled lausa gammamees minu jaoks kõigi oma pikkade heietavate sõnavõttudega.

Heietuse etteheitega nõus; see gamma on sinu metsaläinud subjektiiv.

Aga olen vabalt võimeline ka oma mõtte viiesõnalisse ühte lausesse panema. Praktika seevastu näitab, et sellest lausest saab siis aru ainult ca 10% siinsetest lugejatest.
Aga ideaal oleks, kui iga loll ka saaks.

P.S. Vabalt võid hiirega allapoole kerida, kui Antsu nime näed. Sa ei ole minu tekstide sihtgrupp nagunii. Kõik ei saagi olla.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme teemaalgatus. Panin miinuse

Kle, sa võisid ükskord oma suu lahti teha ja põhjendada, miks see sinuarust nõme teemaalgatus oli?
Ära teeskle, et sa ei ole siin käinud.

P.S. Mulle miinuse ladumine EI OLE põhjendamine, naine.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 14:12; 14.06 14:43; 15.06 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme teemaalgatus. Panin miinuse

Nii hea. Mind huvitaks, palju neid vaimselt ebastabiilseid kägusid siin on, kes tunnevad pidevat sisemist sundi nõmedatele teemaalgatustele reageerida ja neid kommenteerida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina, Ants, oled lausa gammamees minu jaoks kõigi oma pikkade heietavate sõnavõttudega.

Heietuse etteheitega nõus; see gamma on sinu metsaläinud subjektiiv.

Aga olen vabalt võimeline ka oma mõtte viiesõnalisse ühte lausesse panema. Praktika seevastu näitab, et sellest lausest saab siis aru ainult ca 10% siinsetest lugejatest.

Aga ideaal oleks, kui iga loll ka saaks.

P.S. Vabalt võid hiirega allapoole kerida, kui Antsu nime näed. Sa ei ole minu tekstide sihtgrupp nagunii. Kõik ei saagi olla.

Sa oled tõesti tundlik solvuja ja tänitad nagu eit, vabandust.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.06 19:24; 13.06 18:39; 13.06 20:46; 15.06 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled tõesti tundlik solvuja ja tänitad nagu eit, vabandust.

Pole hullu, no offence taken. 😉

Sest tavaliselt jäävad eided siis juba vait, kui mina alles alustan “tänitamist”.
Võiksid kah proovida. Seda esimest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme teemaalgatus. Panin miinuse

Kle, sa võisid ükskord oma suu lahti teha ja põhjendada, miks see sinuarust nõme teemaalgatus oli?

Ära teeskle, et sa ei ole siin käinud.

P.S. Mulle miinuse ladumine EI OLE põhjendamine, naine.

Miks sa ise teisi koguaeg miinustad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.06 19:13; 12.06 20:14; 13.06 10:30; 15.06 21:43; 16.06 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise teisi koguaeg miinustad?

Pallike, vaata peeglisse, sul on vasak kõrvarõngas kadunud.

Ehk sinu täiesti pekkis selgeltnägemisvõime võistlemas minu täiesti pekkis selgeltnägemisvõimega.
Aga mis mõte sel on, ma ei saa aru. Peale selle, et sulle meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 14:12; 14.06 14:43; 15.06 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise teisi koguaeg miinustad?

Pallike, vaata peeglisse, sul on vasak kõrvarõngas kadunud.

Ehk sinu täiesti pekkis selgeltnägemisvõime võistlemas minu täiesti pekkis selgeltnägemisvõimega.

Aga mis mõte sel on, ma ei saa aru. Peale selle, et sulle meeldib.

Aga miks sa miinustad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.06 19:13; 12.06 20:14; 13.06 10:30; 15.06 21:43; 16.06 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tolle Antsu jagu on vähemalt pooled miinustest. Vbl tal ongi 17 kontot, seegi pole võimatu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tolle Antsu jagu on vähemalt pooled miinustest.

Kui sa veel tänaseni pole aru saanud…

Siis selgitan. Ants ei tegele miinutsamise ega plussamisega.
Ants võtab klaviatuuri ja kirjutab midagi. Mille käigus siis laseb vee alla kõik, kelle arvamus talle ei istu. Või vastupidi, tõstab pilvele need, kes talle istuvad.

Proovi sina ka. Midagi teemasse arvata.
See pole üldse keeruline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Statistikat. Mees või naine