Esileht Hobinurk Stockholmi kruiiside võrdlus (Tallink ja Viking Line)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Stockholmi kruiiside võrdlus (Tallink ja Viking Line)

Postitas:

Kas keegi oskab kommenteerida Tallinki ja Viking Line kruiiside erinevust toidu, meelelahutuse, laevade suuruse jms osas? Et väljumis-saabumisajad on veidi erinevad ja Viking käib vist vahepeal Helsingist läbi, tean.

Kunagi sai mitu korda käidud Tallinkiga Rootsis, nii et aastate tagused muljed on olemas, aga huvitab just, kas tasub seekord hoopis Vikinguga minna, sest seal näit programm ja rootsi laud rikkalikum vms? Kas Vikingul on ka mingid lastega tegevused? Meil üks lastest 10-aastane ja ta ilmselt tahaks endiselt näomaalingut, mis Tallinkil tavaliselt oli 🙂

Kas veel mingeid aspekte, mida hea teada?

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Laevade kohta on kogu info mõlema kodukal olemas, millest on näha, et Tallinki Baltic Queen on tunduvalt uuem, suurem ja rohkemate võimalustega laev kui Vikingu Gabriella. Ka piletid on Tallinkil tunduvalt odavamad, vähemalt Tallinnast väljumiste puhul. Rootsi lauda jmt ei oska kommenteerida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinki buffee on väga ok olnud sel aastal. Showprogramm aga okse 🙁

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinki buffee on väga ok olnud sel aastal. Showprogramm aga okse ????

showprogrammid ka vahelduvad minuteada, seda saab ka jägida kodukalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks hoopis Vikingu uue laevaga minna aga see väljub Turust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinki buffee on väga ok olnud sel aastal. Showprogramm aga okse ????

Minu meelest on just buffee covidiga seoses väga kokku tõmmatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie pole Tallinnast mitmed aastad käinud. Sõidame Soome kaudu ehk siis Tallinki või Vikingiga Soome ja sealt Silja Symphony või Silja Serenade laevaga kruiisile (Tallinki laevad). Need küll vanemad, aga meie meelest palju toredamad. Nad on teistsuguse ehitusega, keskelt n-ö tühi ja kõnnid justkui väikesel kaubatänaval, kus mõned poekesed ja söögikohad. Pisike spa moodi asi on ka mullivannidega.

Turust läheb Stocki Viking Grace, mis on väga uhke laev, aga paraku sellega kruiisi ei saa nagu teha. Väljub õhtul 20 ja on hommikul 6 Stockis. Ja siis päeval tagasi. Oleme sellega ainult n-ö liinireisi sõitnud Stocki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie pole Tallinnast mitmed aastad käinud. Sõidame Soome kaudu ehk siis Tallinki või Vikingiga Soome ja sealt Silja Symphony või Silja Serenade laevaga kruiisile (Tallinki laevad). Need küll vanemad, aga meie meelest palju toredamad. Nad on teistsuguse ehitusega, keskelt n-ö tühi ja kõnnid justkui väikesel kaubatänaval, kus mõned poekesed ja söögikohad. Pisike spa moodi asi on ka mullivannidega.

Jaa, ka meie käisime niimoodi. Mõlemad laevad on mõnusad. Vist 96. aastal juba käisime esimest korda.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh! Siis mäletasin õigesti, et Soome-Rootsi-Soome kruiise kiideti, aga ei teadnud, et need Tallinkil olid.  Hetkel muide alates 8. augustist seal soodukas ka, aga kuna siis mõistlik juba aknaga kajut võtta ja söök on kallim, siis tuleb kokkuvõtteks sama hind. + muidugi Helsingisse kohale jõudmine.

Igatahes hetkel on otsustanud Tallinkiga Rootsi ja ilmselt ükskord proovime selle Soome-Rootsi ka ära.

Aitäh!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt on, vähemalt Vikingil, Tallinn-Helsinki ots sümboolse hinnaga, kui kruiis on ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab?

Lähevad teist linna vaatama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab?

Mulle meeldib Stockholmis käia. Seal on väga huvitavad muuseumid (nt tasuta antropoloogiamuuseum Museiparkenis), head raamatupoed jne. Katsun selle kruiisi kuidagi üle elada. 😀

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsun selle kruiisi kuidagi üle elada. ????

Aga lennukiga saaks ju soodsamalt ja kiiremini?

 

Endal tekkis ka nüüd kruiisi vastu huvi. Kuidas oleks mõistlik piletid soetada- kas pikemalt ette ostes saab soodsamalt või peaks passima peale mingite kampaaniate suhtes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab? Lähevad teist linna vaatama.

Selle mõne tunniga ei jõua ju midagi näha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsun selle kruiisi kuidagi üle elada. ????

Aga lennukiga saaks ju soodsamalt ja kiiremini?

Endal tekkis ka nüüd kruiisi vastu huvi. Kuidas oleks mõistlik piletid soetada- kas pikemalt ette ostes saab soodsamalt või peaks passima peale mingite kampaaniate suhtes?

Mulle näiteks kevadine Tallinki  shou meeldis.  Samas paar aastat tagasi koolivaheaja aegsesd  klounid olid minu laste jaoks väga häirivad. Sest nad olid tüütud ka sadamas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab?

Mulle meeldib Stockholmis käia. Seal on väga huvitavad muuseumid (nt tasuta antropoloogiamuuseum Museiparkenis), head raamatupoed jne. Katsun selle kruiisi kuidagi üle elada. ????

Lennukiga supsti kohale on ju oluliselt mõnusam! Kruiisi puhul pole aega Stockholmis õieti ringigi vaadata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga lennukiga saaks ju soodsamalt ja kiiremini?

Mul aega on ja reisi mugavuse mõttes eelistan laeva lennukile.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab?

Mulle meeldib Stockholmis käia. Seal on väga huvitavad muuseumid (nt tasuta antropoloogiamuuseum Museiparkenis), head raamatupoed jne. Katsun selle kruiisi kuidagi üle elada. ????

Lennukiga supsti kohale on ju oluliselt mõnusam! Kruiisi puhul pole aega Stockholmis õieti ringigi vaadata.

aga laevas saab ntx spaase minna.  No ja  aastas korra seda meelelahtust võib ka vaadata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab?

käisime kunagi igal sügisel ja igal kevadel korra, kogu aeg oli tegemist seal ja aeg sisutatud, kõikvõimalikud kohad sai läbi kolistatud linnas (mitte ühe kruiisiga muidugi)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga lennukiga saaks ju soodsamalt ja kiiremini?

Mitte alati. Selleks peab lennupiletid tükk aega ette ostma, et need soodsad oleksid ja lisaks peab lennujaamas nii palju varem kohal olema, et isegi kui hommikul kella 9 lennuga minna ja õhtul kella 18 lennuga tulla, jääb aega linna peal käiguks sama palju või isegi vähem kui laevaga. Viimane on sadamas 7 tundi ja kohale võid kapata nt pool tundi enne väljumist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab?

Mina olen käinud vast 10 korda. Kuidagi traditsiooniks muutunud. Odav võimalus perest paar päeva puhata. Läheme sõbrannaga laeva, oleme väljas ja vaatame merd. Siis õhtusöögile. Jah, restorani tase ei ole mingi haute cuisine, aga sellest hoolimata pakub lõbu erinevate toitude proovimine. Õhtul võtame paar kokteili. Linnas jääb 6 tundi aega, vahel käime lihtsalt šoppamas, vahel mõnes muuseumis, vahel jalutame ainult vanalinnas. Mõnus.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal tekkis ka nüüd kruiisi vastu huvi. Kuidas oleks mõistlik piletid soetada- kas pikemalt ette ostes saab soodsamalt või peaks passima peale mingite kampaaniate suhtes?

Oskab keegi sellele küsimusele vastata? Oleksin tänulik. Lennukipiletitega lähen tavaliselt alt. Ostan enda arvates hea hinnaga ja siis nädala pärast on mingi kampaania korras samad piletid kolm korda odavamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks kruiisidele soodsamaid pakkumisi ikka tuleb vahel. Tasub kodulehtedel silma peal hoida.

Lennukiga Stockholmi – hiljuti mul sõbranna käis, lennupiletid olid 40 eur/in (ainult n-ö seljakotiga läks). Lennujaamast kesklinna ja tagasi bussipilet oli u 19 eurot. Hotelli võttis täitsa vanalinna, kus 2 ööd hommikusöögiga maksis 100 eur/in. Kuna lennuajad olid väga head, siis tasus nii käia küll. Lend väljus siit hommikul 9-10 ajal ja tagasi tuli Stockist 16 ajal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks kruiisidele soodsamaid pakkumisi ikka tuleb vahel. Tasub kodulehtedel silma peal hoida.

Lennukiga Stockholmi – hiljuti mul sõbranna käis, lennupiletid olid 40 eur/in (ainult n-ö seljakotiga läks). Lennujaamast kesklinna ja tagasi bussipilet oli u 19 eurot. Hotelli võttis täitsa vanalinna, kus 2 ööd hommikusöögiga maksis 100 eur/in. Kuna lennuajad olid väga head, siis tasus nii käia küll. Lend väljus siit hommikul 9-10 ajal ja tagasi tuli Stockist 16 ajal.

Seeon ikka päris lühike aeg, ma siis võtaks juba ööbimise ja tuleks järgmisel päeval tagasi. Või ülejärgmisel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks kruiisidele soodsamaid pakkumisi ikka tuleb vahel. Tasub kodulehtedel silma peal hoida.

Lennukiga Stockholmi – hiljuti mul sõbranna käis, lennupiletid olid 40 eur/in (ainult n-ö seljakotiga läks). Lennujaamast kesklinna ja tagasi bussipilet oli u 19 eurot. Hotelli võttis täitsa vanalinna, kus 2 ööd hommikusöögiga maksis 100 eur/in. Kuna lennuajad olid väga head, siis tasus nii käia küll. Lend väljus siit hommikul 9-10 ajal ja tagasi tuli Stockist 16 ajal.

Seeon ikka päris lühike aeg, ma siis võtaks juba ööbimise ja tuleks järgmisel päeval tagasi. Või ülejärgmisel.

Vabandust, ei märganud et võetigi hotell!

Nii nõme et ei saa enda vigast postitust muuta enam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas oleks mõistlik piletid soetada- kas pikemalt ette ostes saab soodsamalt

Võta Tallinki leht lahti ja vaata, millised hinnad on soodsamad, kas homme väljuvale või poole aasta pärast väljuvale. Lisaks arvesta, et suvel, jõulude jmt ajal ning reedeti väljuvad kruiisid on alati kallimad. Kõige soodsam on minna keset nädalat mingil suvalisel ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab?

Pidin just sama küsima. See oli 1990. alguse teema ju.

Aga aastal 2022?

Mis te sealt enda jaoks saate, mingit puhkust, emotsiooni, mida?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab?

Mulle meeldib Stockholmis käia. Seal on väga huvitavad muuseumid (nt tasuta antropoloogiamuuseum Museiparkenis), head raamatupoed jne. Katsun selle kruiisi kuidagi üle elada. ????

Lennukid on leiutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te nendel ajast ja arust Stockholmi kruiisidel käite? Mis teid sinna tõmbab?

Pidin just sama küsima. See oli 1990. alguse teema ju.

Aga aastal 2022?

Mis te sealt enda jaoks saate, mingit puhkust, emotsiooni, mida?

Vaheldus. Soojamaareisidel käija ei ole, aga vahelduseks naaberriikidesse võib minna

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Hobinurk Stockholmi kruiiside võrdlus (Tallink ja Viking Line)