Esileht Pereelu ja suhted Stringide väel rannas

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Stringide väel rannas

Postitas:

Aina rohkem hakkab tekkima naisi kes kannavad rannas stringe?

Mida sellest arvate?

+2
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

a mis sul sellest? nii häirib?  kanna ka

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegune bikiinimood on selline, pole päris stringid vaid brazilian stiilis cheeky bikinis. Mind ei häiri, pigem on koledad megasuure tagumikuosaga bikiinid, mis isegi kõige ilusama tagumiku koledaks teeb.

+10
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see pereellu ja suhetesse puutub?

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 14:35; 11.06 09:28; 11.06 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereelu?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt teemaalgataja pereelu kannatab kui perega koos randa läheb ja mees teiste naiste tagumiselt poolelt silmi ei saa.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal aastal kukuvad käod teemasid treima sellest, mis kellelgi rannas seljas on.

Eelmisest aastast jäi meelde üks tädi, kes vahtis 5 aastaseid poisikesi ja teda häiris, et nood ei kanna mitte ujukaid, vaid tavalisi aluspükse.
Seekord siis stringidega sissejuhatus tehtud.

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 15:42; 11.06 09:45; 11.06 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal aastal kukuvad käod teemasid treima sellest, mis kellelgi rannas seljas on. Eelmisest aastast jäi meelde üks tädi, kes vahtis 5 aastaseid poisikesi ja teda häiris, et nood ei kanna mitte ujukaid, vaid tavalisi aluspükse. Seekord siis stringidega sissejuhatus tehtud.

Jäätist söövad paksud on ka alati teemaks. Üks hüljeste teema juba oli.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aina rohkem hakkab tekkima naisi kes kannavad rannas stringe?

Mida sellest arvate?

Mida on minul arvata kellegi teise riietuses või riietuse puuduses. Tema elu, käigu kuidas tahab. Küll aga arvan ma üsna kehvasti neist, kes rannas olles stingide olemasolu märkavad. Mis see sinu asi on kuidas keegi käitub. Kui rikuvad seadust, helista politseisse. Vaata mitu korda saad helistada, enne kui sulle järgi tullakse ?

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kade vä?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ise ei kannaks, aga mul ükskõik, mida teised kannavad. Minu arvates on igasugu pervareid kohtuvalt palju, ju neil naistel on tugev närv. Isegi kui käid kurguni riides, leidub rohelaade ja ranna pargipinkidel vanamehi, kes ila tilkudes vahivad ja nilbitsevad.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sellised?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevitamiseks kõige mõistlikum valik, sellega jääb saab tagumiku ka pruuniks.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevitamiseks kõige mõistlikum valik, sellega jääb saab tagumiku ka pruuniks.

Ja mis selle pruuni peega teha?

+21
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkirja järgi mõtlesin, et teema on topless-päevitajatest. Nendest ma arvaksin, et see ei ole tervislik. Tagumikkude vastu ei ole mul midagi. Ise ma tunnen ennast kõige paremini bokseri-lõikega päevituspükstes – kusjuures teate, kui raske selliseid on kaubandusvõrgust leida.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tütar kannab rannas stringe. Odav, vulgaarne. Ma ka küsin et mida selle pruuni peega siis teha on.
Aga ta solvub. Polevat minu asi.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei kannaks, aga mul ükskõik, mida teised kannavad. Minu arvates on igasugu pervareid kohtuvalt palju, ju neil naistel on tugev närv. Isegi kui käid kurguni riides, leidub rohelaade ja ranna pargipinkidel vanamehi, kes ila tilkudes vahivad ja nilbitsevad.

Et siis naine peab telgi selga tõmbama, et mitte härraste ilanäärmeid tööle panna?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan sama mida ööklubiriietes teatrisse tulijast.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stringid muudavad tavabikiiniga miinus 10+10 cm mõlemalt poolt kaetuna veidraks? Ei muuda, kena pepu on kena ka stringideta. On kena ka teksaspükstes.

Ei ole koledat peput. Igale potile on kaas. Prink on tore, ka emmepepu on tore.

Ära põe! Lapsed samuti ei põe, kui kodus korra riietus puudub/koos saunas käite. (eestlaste alastus on olnud okei, ärge tooge viigilehti tagasi)

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rannas käiakse päevitamas, mitte teisi vahtimas.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 14:35; 11.06 09:28; 11.06 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rannas käiakse päevitamas, mitte teisi vahtimas.

Perekoolikas ei käi seal päevitamas, vaid justnimelt teisi vahtimas.
Tõmbab aga päikseseprillid ette ja silmad keerlevad peas nagu muruniiduki rattad. Ise omaette pobiseb seda häält ka veel juurde.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 15:42; 11.06 09:45; 11.06 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rannas käiakse päevitamas, mitte teisi vahtimas.

Perekoolikas ei käi seal päevitamas, vaid justnimelt teisi vahtimas.

Tõmbab aga päikseseprillid ette ja silmad keerlevad peas nagu muruniiduki rattad. Ise omaette pobiseb seda häält ka veel juurde.

😀 Just!

Ja siis “juhuslikult” jäävad silma võõra neiu stringid, väikelapse aluspüksid ja paksu ostetud jäätisesort. Ja nui neljaks otsib üles mõne jonniva ja liiva pritsiva lapse.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nui neljaks otsib üles mõne jonniva ja liiva pritsiva lapse.

Või sokutab end lausa mõne mitmelapselise pere kõrvale (ca 1,5m) maha. Kuigi mujal on ruumi laialt.

JA SIIS, kui see pere on lahkunud, kasutades kaasaegse tehnoloogia kõiki võimalusi, kukub sealsamas rannas kohe perekooli teemat treima.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 15:42; 11.06 09:45; 11.06 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis bikiine ise rannas käies kannab, sellest pole sõnagi. Ikka teised jäävad silma.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 14:35; 11.06 09:28; 11.06 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

silmad keerlevad peas nagu muruniiduki rattad. Ise omaette pobiseb seda häält ka veel juurde.

Mis häält? Muruniiduki häält v?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis häält? Muruniiduki häält v?

Arvata võib.
Et neljataktilise mootori pop-pop-pop käib asja juurde…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan ja jumala ükskõik kas vahivad mehed või naised. Parem on kui vahivad :D

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me olime tütrega eile rannas, näoga mere poole rannatoolides (sest päikese suund oli niiviisi optimaalne). Ja siis sättis ribale meie ja mere vahel end noor stringides naine, kellel oli kena sale ülakeha ja (liialdamata) hiigelsuur ja kohutavas tselluliidis tagumik???? Seisiski otse meie nina all, pee meie poole. Polnudki nagu mujale vaadata????, kurjaks ei teinud, aga veidi ebamugav ja naljakas oli küll. Oleks siis pikutanud vms, aga konkreetselt pee meie silmade kohal.

Muidu ma pole ka enne neid stringe väga märganud, aga no siis pandi märkama????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Stringide väel rannas