Esileht Pereelu ja suhted Suhtes ja vaba

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Suhtes ja vaba

Postitas:

Kui sekssuhe(fuckbuddy, üheöösuhted) kvalifitseeruks suhteks, siis vabad on ainult need naised ja mehed, kellel on midagi väga tõsist viga, et neid keegi ei taha.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 11:14; 06.03 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis eriti normaalne naine, mul mitu suhet käsil.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 11:17; 06.03 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis eriti normaalne naine, mul mitu suhet käsil.

Miks?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 11:14; 06.03 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatust võib isegi intelligentseks pidada aga siis tuli ära 5a lapse Miks küsimus

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sekssuhe(fuckbuddy, üheöösuhted) kvalifitseeruks suhteks, siis vabad on ainult need naised ja mehed, kellel on midagi väga tõsist viga, et neid keegi ei taha.

Oo, sul õnnestus lõpuks leida mees, kes sulle taha pani?

Väga-väga rumal on ehitada oma enesehinnangut sellele, kas sind keegi “tahab”. Mõtle sellele.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sekssuhe(fuckbuddy, üheöösuhted) kvalifitseeruks suhteks, siis vabad on ainult need naised ja mehed, kellel on midagi väga tõsist viga, et neid keegi ei taha.

Minul seljuhul oli midagi viga. Sest kuigi sekssuhete pakkujaid leidus, on mul alati olnud tõrge puudutuste vastu, kui ma ei ole mind puudutavasse inimesse armunud või ei armasta teda. Kuigi… kui mastrubeerimine kvalifitseerub suhtena, siis ma pole muidugi kümme aastat suhteta olnud. Viimased kümme aastat olen ka armastatud partneri kõrval elanud, nii, et ju ma siis päris koll ka ei olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuna suhtetutel on midagi viga. Mul mitu fuckbudyt ja järelikult ma ülinormaalne. Pandav, või kuidas öelda. Järjekord…. Mitu tahtjat. Appiiiiiii????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 11:17; 06.03 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanasti öeldi üheöösuhete harrastajate kohta ikka lits, nüüd on nad siis igati ausad naised ja midagi pole viga.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viga on midagi neil, kes loovad püsisuhte, aga tahavad käituda nagu vabad. Vaba olemine ja juhusuhete harrastamine võib aga olla inimese vaba valik ja ei näita mitte midagi muud, kui seda, et inimene julgeb vaba ja ehk ka üksik olla ja siis need, kes on endale teadvustanud, et nad ei sobi väga abieluks ega suhteks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa tropp teema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sekssuhe(fuckbuddy, üheöösuhted) kvalifitseeruks suhteks, siis vabad on ainult need naised ja mehed, kellel on midagi väga tõsist viga, et neid keegi ei taha.

Minul seljuhul oli midagi viga. Sest kuigi sekssuhete pakkujaid leidus, on mul alati olnud tõrge puudutuste vastu, kui ma ei ole mind puudutavasse inimesse armunud või ei armasta teda. Kuigi… kui mastrubeerimine kvalifitseerub suhtena, siis ma pole muidugi kümme aastat suhteta olnud. Viimased kümme aastat olen ka armastatud partneri kõrval elanud, nii, et ju ma siis päris koll ka ei olnud.

Niiet kui meest kõrval ei ole, siis on naine kohe koll?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Suhtes ja vaba

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.