Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: …

Postitas:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps elab isaga, kuna koduõppel, siis saab pikemalt viibida ka ema juures, mitte ainult nädalavahetustel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil nii, et kuna laps pidi niikuinii nädalavahetuseks isa juurde minema, siis otsustasime, et jääb määramata ajaks. Võttis koolikoti kaasa ja õpivad ja toimetavad seal omaette, mul ka lihtsam, kuna ise pean tööl ikka käima. Aprillis elatist ei maksnud, eks paistab, kas mais aprilli eest küsib minult või ei ja mis mais saab.

Aga kui ei oleks nii läinud, siis oleks jätnud suhtlemise ainult telefoni ja neti peale. Ise ma ju ka praegu lapsega ei kohtu.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:02; 07.04 09:52; 07.04 11:06; 07.04 17:11; 07.04 21:36; 07.04 22:40; 07.04 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei nii ega naa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks ei peaks laps eriolukorra ajal lahus elava vanemaga suhtlema? No muidugi, kui vanem pole just riskigrupis (haige või üle 60), siis pole põhjust ju vanemaga suhtlemist piirata. Isegi justiitsministeerium tegi selle kohta juhise, mis on nende kodulehelt leitav.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei peaks laps eriolukorra ajal lahus elava vanemaga suhtlema? No muidugi, kui vanem pole just riskigrupis (haige või üle 60), siis pole põhjust ju vanemaga suhtlemist piirata. Isegi justiitsministeerium tegi selle kohta juhise, mis on nende kodulehelt leitav.

Kui mõlemad vanemad ka ringi liiguvad ja teiste inimestega kokku puutuvad, siis ma küll seda kohtumist otstarbekaks ei pea. See on ka selge juba, et riskigrupp või mitte, surevad ka noored inimesed. Ja kui mina olen ennast isoleerinud ja ütleme, et suhtlen ainult oma riskigrupis oleva emaga, kes on ka isoleeritud, siis mulle küll ei meeldiks, kui mu laps isa juurest meile selle viiruse tooks. Oletame, et isa näiteks käib tööl ja poes jne. Või vastupidi – isal on riskigrupp kuuluv ema, kes vajab iga päev abistamist, aga mina käin tööl ja puutun inimestega kokku ja laps viib viiruse vanaemale. Mina olen küll võimeline jätma lapse kaheks kuuks isa juurde ja suhtlema telefoni ja video teel, miks ei võiks isad sama teha.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:02; 07.04 09:52; 07.04 11:06; 07.04 17:11; 07.04 21:36; 07.04 22:40; 07.04 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis ka saadaksite, kui eksi uus naine on med.õde, kes töötab suures haiglas?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis ka saadaksite, kui eksi uus naine on med.õde, kes töötab suures haiglas?

Mina ei saadaks. Kui oleksin ise see medõest uus naine, siis ei võtaks ka last enda juurde. Inimesed isoleerivad ennast oma vanematest, õdedest-vendadest, sõpradest ja lastest, nii see kahjuks praegu on ja tuleb üle elada.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:02; 07.04 09:52; 07.04 11:06; 07.04 17:11; 07.04 21:36; 07.04 22:40; 07.04 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu mees suhtleb oma lapsega päriselt, telefoni ja interneti vahendusel. Ega see siis mängusuhtlemine pole. Aga kuna mees on allest sellest nädalast kodune, siis hetkel veel ei kutsu tütart siia, kuna ei ole veel piisavalt enam-vähem isolatsioonis olnud. Poes peab käima ka lastega kooselav vanem (kuna e-poest on toidukraami suht võimatu tellida), seega seda ma nii suureks riskiteguriks ei loeks (ma ise väga ei usugi sellesse poes nakatumisse, kui iseteeninduskassat kasutada – viirus ilmselt liigub ikka pigem lähikontaktide kaudu, väga palju tööstust ikka veel töötab ju, autoteenindused jmt) – seetõttu pean ka jaburaks seda poodide külastajte arvu asja, justkui korraga poes viibivate inimeste arv mõjutaks seda, kas lõpuks kassapidaja viiruse saab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis kohtuotsust ei ole, mis teile ütleks, mida teha saab ja mida teha ei saa? Nii teedki nagu kohtuotsuses kirjas on!

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 16:10; 07.04 22:30; 07.04 22:49; 07.04 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis kohtuotsust ei ole, mis teile ütleks, mida teha saab ja mida teha ei saa? Nii teedki nagu kohtuotsuses kirjas on!

Enamus inimesi saavad õnneks kohtuta need asjad tehtud. Ja kohtuotsus ei hõlmaks praegu kindlasti kohtumisi piisknakkuse teel leviva ohtliku viiruse pandeemia ajal.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:02; 07.04 09:52; 07.04 11:06; 07.04 17:11; 07.04 21:36; 07.04 22:40; 07.04 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seetõttu pean ka jaburaks seda poodide külastajte arvu asja, justkui korraga poes viibivate inimeste arv mõjutaks seda, kas lõpuks kassapidaja viiruse saab

see mõjutab ikka seda, palju inimesed võimalikku nakkust ükdteisele jagavad, kui üksteise nina alla ronima peavad, kui poes palju inimesi ega seda siis ainult kaasapidajate kaitseks välja mõeldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis kohtuotsust ei ole, mis teile ütleks, mida teha saab ja mida teha ei saa? Nii teedki nagu kohtuotsuses kirjas on!

Enamus inimesi saavad õnneks kohtuta need asjad tehtud. Ja kohtuotsus ei hõlmaks praegu kindlasti kohtumisi piisknakkuse teel leviva ohtliku viiruse pandeemia ajal.

Hõlmab küll. Ka justiitsministeeriumi kodulehelt võib lugeda: Suhtluskorra kokkulepped ja selle kohta tehtud kohtumäärused kehtivad edasi ka eriolukorras.

Muidugi kutsutakse üles mõistlikule koostööle. Samas, kui teise poolega mõistlik koostöö võimalik oleks, poleks tõenäoliselt algusest peale kohut vaja olnudki…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis kohtuotsust ei ole, mis teile ütleks, mida teha saab ja mida teha ei saa? Nii teedki nagu kohtuotsuses kirjas on!

Enamus inimesi saavad õnneks kohtuta need asjad tehtud. Ja kohtuotsus ei hõlmaks praegu kindlasti kohtumisi piisknakkuse teel leviva ohtliku viiruse pandeemia ajal.

Hõlmab küll. Ka justiitsministeeriumi kodulehelt võib lugeda: Suhtluskorra kokkulepped ja selle kohta tehtud kohtumäärused kehtivad edasi ka eriolukorras.

Muidugi kutsutakse üles mõistlikule koostööle. Samas, kui teise poolega mõistlik koostöö võimalik oleks, poleks tõenäoliselt algusest peale kohut vaja olnudki…

Vot ja see mõistlik koostöö seisnebki selles, et ei viida näiteks vägisi last teise vanema juurde, kui enda peres on keegi nö eesliinil ja teise peres on keegi riskigrupis jne. Või et ei tule üks vanem saaremaalt või harjumaalt last nõudma, kui teine pere on ennast isoleeritud, sest peres on vanur vm riskigrupp.
Sellisel juhul tuleb ikkagi see kohtuotsus kõrvale jätta ja oodata paremaid aegu.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:02; 07.04 09:52; 07.04 11:06; 07.04 17:11; 07.04 21:36; 07.04 22:40; 07.04 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul tuleb ikkagi see kohtuotsus kõrvale jätta ja oodata paremaid aegu.

Kuidas sama mõte elatise puhul sobiks!? Noh selline omakäeline väike muutus.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 16:10; 07.04 22:30; 07.04 22:49; 07.04 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul tuleb ikkagi see kohtuotsus kõrvale jätta ja oodata paremaid aegu.

Kuidas sama mõte elatise puhul sobiks!? Noh selline omakäeline väike muutus.

Arvestades sellega, et laste kulud on praegu väiksemad, siis loogiline ju,aga miks just omakäeline, mitte kokkuleppeline? Kes saavad kohtumiste osas kokkuleppele, need saavad ka elatise osas.

Sina muidugi löö aga üks jalaga lahti ja nõua oma õigusi, siis nõutakse vastu ka kohustuste täitmist.

Ja kui sa nüüd natuke teemat loeksid, näeksid ise, et minu lapse isa see kuu elatist ei maksnudki. Enne ta muidugi küsis üle, kas sobib, sest nii normaalsed inimesed teevad.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:02; 07.04 09:52; 07.04 11:06; 07.04 17:11; 07.04 21:36; 07.04 22:40; 07.04 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul tuleb ikkagi see kohtuotsus kõrvale jätta ja oodata paremaid aegu.

Kuidas sama mõte elatise puhul sobiks!? Noh selline omakäeline väike muutus.

Arvestades sellega, et laste kulud on praegu väiksemad, siis loogiline ju,aga miks just omakäeline, mitte kokkuleppeline? Kes saavad kohtumiste osas kokkuleppele, need saavad ka elatise osas.

Sina muidugi löö aga üks jalaga lahti ja nõua oma õigusi, siis nõutakse vastu ka kohustuste täitmist.

Ei kullake, minult ei nõua keegi midagi. Juriidilisi pabereid, kokkuleppeid omaalgatuslikult muuta siiski ei saa.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 16:10; 07.04 22:30; 07.04 22:49; 07.04 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul tuleb ikkagi see kohtuotsus kõrvale jätta ja oodata paremaid aegu.

Kuidas sama mõte elatise puhul sobiks!? Noh selline omakäeline väike muutus.

Arvestades sellega, et laste kulud on praegu väiksemad, siis loogiline ju,aga miks just omakäeline, mitte kokkuleppeline? Kes saavad kohtumiste osas kokkuleppele, need saavad ka elatise osas.

Sina muidugi löö aga üks jalaga lahti ja nõua oma õigusi, siis nõutakse vastu ka kohustuste täitmist.

Ei kullake, minult ei nõua keegi midagi. Juriidilisi pabereid, kokkuleppeid omaalgatuslikult muuta siiski ei saa.

Sellest ma ju räägingi, etnormaalsed inimesed lepivad omavahel kokku, et suheldakse muudmoodi. Keegi ei peagi omaalgatuslikult midagi muutma, KULLAKE!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:02; 07.04 09:52; 07.04 11:06; 07.04 17:11; 07.04 21:36; 07.04 22:40; 07.04 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisel juhul tuleb ikkagi see kohtuotsus kõrvale jätta ja oodata paremaid aegu.

Kuidas sama mõte elatise puhul sobiks!? Noh selline omakäeline väike muutus.

Arvestades sellega, et laste kulud on praegu väiksemad, siis loogiline ju,aga miks just omakäeline, mitte kokkuleppeline? Kes saavad kohtumiste osas kokkuleppele, need saavad ka elatise osas.

Sina muidugi löö aga üks jalaga lahti ja nõua oma õigusi, siis nõutakse vastu ka kohustuste täitmist.

Ei kullake, minult ei nõua keegi midagi. Juriidilisi pabereid, kokkuleppeid omaalgatuslikult muuta siiski ei saa.

Sellest ma ju räägingi, etnormaalsed inimesed lepivad omavahel kokku, et suheldakse muudmoodi. Keegi ei peagi omaalgatuslikult midagi muutma, KULLAKE!

Kui kõik nii normaalne on, siis elage eraldi ja tehke aga omavahel kokkuleppeid. Keda huvitab. Kui oma peas tundub normaalne, siis on ju kõik hästi
Lisaks sinu normaalsele kasvatatakse koos lapsi ja kasvatatakse kohtuotusega lapsi. Nii et…

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 16:10; 07.04 22:30; 07.04 22:49; 07.04 23:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )