Esileht Tööelu, raha ja seadused. Suhtlusvaba või vähese suhtlusega t66

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Suhtlusvaba või vähese suhtlusega t66

Postitas:

Millised tööd võiksid sobida sotsiaalärevikule? Millised arvutiga tööd?
Mul on probleeme eneseväljendusega ja koormav on teha t66d mis nõuab palju suhtlust.
Hetkel teen sellist t66d mis nõuab suhtlust ja info üleküllus tekib ja tunnen, et olen meeletult väsinud, lähen pingesse ärevile.

Palun andke nõu. Töötasu on mul hea aga pingetaluvus ei ole väga suur, et mis tööd võiksid sobida.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 15:18; 06.02 15:41; 11.02 17:01; 13.02 14:21; 18.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kojamees. Aednik. Loomade varjupaik. Loomaaed. Valvur. Öövalvur. Kunstnik. Tõlkija.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb sellest, kui kaua sa seda tööd teinud oled. ausalt, tööga võib täitsa ära harjuda, kuigi võib tunduda, et igal pool on parem

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anmesisestamisi milliseid töökohti on?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 15:18; 06.02 15:41; 11.02 17:01; 13.02 14:21; 18.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andmesisestaja, analüütik, küljendaja, programmeerija, testija.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Programmeerija töö nõuab päris palju suhtlust ja selget eneseväljendust.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enamasti sellised omaette nokitsemise tööd ei too head sissetulekut.

sa võid ju tõlkimist proovida, aga tasu on kehvake, eriti kui sa oled algaja. Lihtne see ka pole.

küljendajaks niisama lambist ei saa, selleks peab ikka eelnevad teadmised omandama, pealegi on küljendajal seda suhtlemist ikka küll ja veel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anmesisestamisi milliseid töökohti on?

Ikka on. CV.EE

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised tööd võiksid sobida sotsiaalärevikule? Millised arvutiga tööd?

Mul on probleeme eneseväljendusega ja koormav on teha t66d mis nõuab palju suhtlust.

Hetkel teen sellist t66d mis nõuab suhtlust ja info üleküllus tekib ja tunnen, et olen meeletult väsinud, lähen pingesse ärevile.

Palun andke nõu. Töötasu on mul hea aga pingetaluvus ei ole väga suur, et mis tööd võiksid sobida.

Kui sul on töötasu hea, milleks uut kohta otsida? jätka seda tööd, mis sul juba olemas on. Oma kogemuset võib öelda, et sotsiaalärevusele mõjub väga hästi kui nädala aega telekat ei vaata, lehti ei loe ja arvutit ka lahti ei tee. Kui nädalast ei piisa võiks kuu aega pausi võtta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen andmesisestaja ja suhtlemist on palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma pole kindel kas see on sotsiaalärevus või aspergerlikud jooned, pea läheb suvtlemisel tühjaks, tekib ärevus ja puterdamine ning ise ka ei saa aru mida ütlen või vahel isegi et mida kirjutada. Tahaks kasvõi õppida sellist t66d, mis oleks arvutis nokitsemine või muu nokitemine kus ma ei peaks ise palju seletama ning infot edastama. Aga töötasu võiks olla 900 või rohkem, muidu ei tule toime rahaliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 15:18; 06.02 15:41; 11.02 17:01; 13.02 14:21; 18.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötan kindlustuses. Meil on päris mitu töökohta kus on vaja üsna minimaalselt suuliselt suhelda. Peamiselt sisestatakse andmeid ja kirjutatakse kirju. Aga selleks ametiks ei õpita eraldi kuskil vaid väljaõpe on kohapeal ja harva kui mõni koht vabaneb väljaspoolt kandideerijatele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, ma olen taiesti sama probleemi ees!
Viimased viis aastat olen olude sunnil tootanud kyll vaga suhtlemist noudval tookohal ( olen reisikonsultant) , kuid ausalt, see soob hinge seest. Ilmselt olen ka kuskil seal Aspergeri piiri peal, ja monikord ei saa ool vastu esmaspaeva lausa magada, moeldes uue toonadala peale. Olen immigrant, ja kogemus viimased 12a yhel alal, seega raske on vahetada, kuna valikud piiratud. Haridus on inglise filoloogia, elan inglisekeelses riigis, nii et seegi kasutu. Olen moelnud uuesti ylikooli minna, aga et seda siin lubada, pean kodakondsust taotlema ( et saaks oppelaenu, aasta maksab umbes 30 000 eurot muidu) Ilma tootamiseta ka ei saa, sest mees ei jaksaks kodulaenu yksi maksta.

Ma kandideerisin just nyyd yhte kindlustusfirmasse, seal oleks suhtlemine vahemalt vahem ‘emotsionaalne’ ja rohkem formaalne, mida mul oleks kergem taluda. Muu alternatiiv ilmselt olekski koristaja , ehk.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alustame hoopis sellest, et mida sa tahad teha ja mida sa elus naudid. unusta praegu ära, mida sa väga vältida tahad (suhtlemist).
mis tööd sa teeksid või kuidas sa oma elu sisustaksid, kui sul ei oleks ühtegi takistust, ka mitte sotsiaalärevust?
veel küsin, et kas sul on arsti pandud diagnoos ja ravi või oled end ise diagnoosinud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud autori soovil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 15:18; 06.02 15:41; 11.02 17:01; 13.02 14:21; 18.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enamasti sellised omaette nokitsemise tööd ei too head sissetulekut.

sa võid ju tõlkimist proovida, aga tasu on kehvake, eriti kui sa oled algaja. Lihtne see ka pole.

küljendajaks niisama lambist ei saa, selleks peab ikka eelnevad teadmised omandama, pealegi on küljendajal seda suhtlemist ikka küll ja veel.

olen küljendaja. suhtlen klientidega ainult meili teel. väga-väga harva, kui on vajalik telefoni teel asju üle täpsustada. kujundaja on see, kel on suhtlemist palju.
väga mõnus omaette nokitsemise töö on küljendamine ja sissetuleku üle ei kurda ka üldse.
aga jah, nii sama selleks ei saa, et nüüd võtan kätte ja hakkan küljendama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 08:10; 05.03 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enamasti sellised omaette nokitsemise tööd ei too head sissetulekut.

sa võid ju tõlkimist proovida, aga tasu on kehvake, eriti kui sa oled algaja. Lihtne see ka pole.

küljendajaks niisama lambist ei saa, selleks peab ikka eelnevad teadmised omandama, pealegi on küljendajal seda suhtlemist ikka küll ja veel.

olen küljendaja. suhtlen klientidega ainult meili teel. väga-väga harva, kui on vajalik telefoni teel asju üle täpsustada. kujundaja on see, kel on suhtlemist palju.

väga mõnus omaette nokitsemise töö on küljendamine ja sissetuleku üle ei kurda ka üldse.

aga jah, nii sama selleks ei saa, et nüüd võtan kätte ja hakkan küljendama.

Kuidas õppida küljendamist? Kas sa oled lõpetanud kooli või läbinud kursuseid? See tundub minu jaoks huvitav töö, mida proovida. Mis umbes kuine sissetulek on sul. Ja kas sa töötad kellegi alluvuses või oled iseenda tööandjaks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 15:18; 06.02 15:41; 11.02 17:01; 13.02 14:21; 18.02 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma õppisin pea 4a kutsekoolis küljendamist.( ilmselt ka lühemad võimalused). Suhtlemist on ikka ka ju. Selgitused, täpsustused, arutamised. Seda ei saa teha nii, et teen ära.

enamasti sellised omaette nokitsemise tööd ei too head sissetulekut.

sa võid ju tõlkimist proovida, aga tasu on kehvake, eriti kui sa oled algaja. Lihtne see ka pole.

küljendajaks niisama lambist ei saa, selleks peab ikka eelnevad teadmised omandama, pealegi on küljendajal seda suhtlemist ikka küll ja veel.

olen küljendaja. suhtlen klientidega ainult meili teel. väga-väga harva, kui on vajalik telefoni teel asju üle täpsustada. kujundaja on see, kel on suhtlemist palju.

väga mõnus omaette nokitsemise töö on küljendamine ja sissetuleku üle ei kurda ka üldse.

aga jah, nii sama selleks ei saa, et nüüd võtan kätte ja hakkan küljendama.

Kuidas õppida küljendamist? Kas sa oled lõpetanud kooli või läbinud kursuseid? See tundub minu jaoks huvitav töö, mida proovida. Mis umbes kuine sissetulek on sul. Ja kas sa töötad kellegi alluvuses või oled iseenda tööandjaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas õppida küljendamist? Kas sa oled lõpetanud kooli või läbinud kursuseid?

Siin on üks lugu http://www.rajaleidja.ee/persoonilood_kujundaja

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enamasti sellised omaette nokitsemise tööd ei too head sissetulekut.

sa võid ju tõlkimist proovida, aga tasu on kehvake, eriti kui sa oled algaja. Lihtne see ka pole.

küljendajaks niisama lambist ei saa, selleks peab ikka eelnevad teadmised omandama, pealegi on küljendajal seda suhtlemist ikka küll ja veel.

olen küljendaja. suhtlen klientidega ainult meili teel. väga-väga harva, kui on vajalik telefoni teel asju üle täpsustada. kujundaja on see, kel on suhtlemist palju.

väga mõnus omaette nokitsemise töö on küljendamine ja sissetuleku üle ei kurda ka üldse.

aga jah, nii sama selleks ei saa, et nüüd võtan kätte ja hakkan küljendama.

Kuidas õppida küljendamist? Kas sa oled lõpetanud kooli või läbinud kursuseid? See tundub minu jaoks huvitav töö, mida proovida. Mis umbes kuine sissetulek on sul. Ja kas sa töötad kellegi alluvuses või oled iseenda tööandjaks?

mina olen töö käigus ise õppinud. kusagil koolis käinud ei ole ega eraldi õppinud seda. internet on õpetusi täis, kui midagi vaja. töötan kuues erinevas programmis.
olen vabakutseline, seega iseenda tööandja. ise leian kliendid ka, keegi neid mulle ei otsi. sissetulek on väga erinev, aga aasta keskmisena kusagil 2000 kuus neto, aga mina teen seda tööd üsna kaootiliselt. kui tahta rohkem teenida, siis peab rohkem tööd tegema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 08:10; 05.03 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ka kunagi sellises olukorras, kus avastasin endal sotsiaalärevuse. Töötasin müügiinimesena ja suhtlust oli nii otse, telefoni kui ka meili teel päeva peale liiga palju. Totaalne stress. Olen pigem rahulik ja tundlik inimene. Hakkasin oma teed otsima, sest teadsin, et kuigi kaugele ma sellisel ametil ei jõua. Lisaks kujundaja/küljendaja tööle soovitan kaaluda ka tööd numbritega (kui tunned et oled analüütiline). Mina olen töötanud mitmel analüütiku ametikohal ja olenevalt ettevõttest ei pruugi seal väga palju suhtlust olla. Päris palju oli omaette arvutis numbritega nokitsemist. Võib ette tulla, et pead kuskil oma analüüsi esitlema inimeste ees. See on väljakutse. Samamoodi peab kujundaja enda tööd esitlema ja vahel ideed müüma.

Sotsiaalärevust põhjustab paljuski meie ebakindlus ja see, et hoolitakse liiga palju sellest, mis teised inimesed arvavad. Kuude viisi tööd enda mõtetega ja niimoodi on võimalik see endast välja juurida, sest kui sa põgened ja silmitsi ei seisa, siis sa jätad oma elus paljud kogemused saamata. Alusta sellest, et püüa enda jaoks läbi mõelda: 1. Milline inimene sa oled 2. Milles oled loomupäraselt hea (kas on mingi oskus, mille eest inimesed oleksid nõus maksma?) 3. Ära hooli sellest, mida keegi kuskil arvab.

Vastuvoolu ei soovita ujuda. St kui sul pole head silma detailidele või programmide õppimine on vaevarikas, siis vali mingi ala, mis ei hõlma selliseid oskuseid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laotöötaja suures laos. Võtad kaupa lahti ja paned riiulitele. Või siis komplekteerid klientide tellimusi. Suhtlemist on ainult niipalju, et hommikul tänane töö ülemuselt teada saada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Suhtlusvaba või vähese suhtlusega t66

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.