Esileht Hobinurk suitsetamine lennukis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: suitsetamine lennukis

Postitas:

Kas lennukis tohib suitsetada? Kui palju suitsu tohib USA-sse kaasa võtta?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.
Googelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 16:03; 15.07 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb sihtriigi regulatsioonidest tegelikult. On marsruute, kus lubatakse. Check-in lauas juba küsivad selle kohta ning olenevalt võimalusest pannakse suitsetajad kokku istuma. Ise suitsetajana väitsin check-inis et ei suitseta, kuna teiste suitsetajate juures tehakse aknad lahti ja jube ebamugav on niimoodi… Kannatab need mõned tunnid ilma ka ära.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 20:01; 28.05 13:27; 02.01 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Check-in lauas juba küsivad selle kohta ning olenevalt võimalusest pannakse suitsetajad kokku istuma. Ise suitsetajana väitsin check-inis et ei suitseta, kuna teiste suitsetajate juures tehakse aknad lahti ja jube ebamugav on niimoodi…

aa, see unitedi lend, kus naine aknast välja lendas ja surma sai, oligi suitsetajate alaga, jah?

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise suitsetajana väitsin check-inis et ei suitseta, kuna teiste suitsetajate juures tehakse aknad lahti ja jube ebamugav on niimoodi…

See on hea nõks tegelikult. Alati saab ju poole lennu ajal sinna teiste suitsetajate juurde minna ja vahekäigus seistes suitsu ära teha. Küsid veel tuld, saad jutu peale ning aeg lendab kiirelt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise suitsetajana väitsin check-inis et ei suitseta, kuna teiste suitsetajate juures tehakse aknad lahti ja jube ebamugav on niimoodi…

See on hea nõks tegelikult. Alati saab ju poole lennu ajal sinna teiste suitsetajate juurde minna ja vahekäigus seistes suitsu ära teha. Küsid veel tuld, saad jutu peale ning aeg lendab kiirelt.

Ära tabasid!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.05 20:01; 28.05 13:27; 02.01 04:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb sihtriigi regulatsioonidest tegelikult. On marsruute, kus lubatakse. Check-in lauas juba küsivad selle kohta ning olenevalt võimalusest pannakse suitsetajad kokku istuma. Ise suitsetajana väitsin check-inis et ei suitseta, kuna teiste suitsetajate juures tehakse aknad lahti ja jube ebamugav on niimoodi… Kannatab need mõned tunnid ilma ka ära.

Mitu aastat tagasi see oli?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lendad soojale maale, siis ei ole lahtised aknad halb asi. Gröönimaa-lennul mul hakkas siiski lahtise akna all suitsetades külm, sinna ma eelistan lennata kinnise akna kõrval istudes.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise kül ei suitseta, aga vahel on lennukis nii madal temperatuur, et teen endale klapplauale väikese lõkke, et käsi soojendada.

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 22:55; 07.06 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see on mingi naljateema või?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see on mingi naljateema või?

A miks sa seda arvad?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 22:55; 07.06 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see on mingi naljateema või?

Kui ajas naerma, siis naljateema. Kui ei ajanud, siis võta loogika appi.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 00:03; 15.06 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ca 20 aastat tagasi Finnairi lennul üle Atlandi suitsetati. Kes veel mäletab, siis kuskil 20 aastat tagasi olid lennukites käetugedel tuhatoosid. Usas keelati lennukites suitsetamine 1988 ja teistes riikides umbes samal ajal. Aeroflot keelas 2001.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lendasin 1992- 1993 suitsetajate alas ning täiest lubatud oli siis suitsetamine.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 07:13; 02.09 15:40; 16.09 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisel sajandil oli see tõesti tavaline, et lennukites võis suitsu teha (ja mitte ainult pikkadel lendudel). Paar aastat tagasi võis veel e-sigaretti tõmmata, praegu vist enam mitte.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 00:03; 15.06 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetamine oli lubatud veel ka Eesti Vabariigi ajal tõesti mitu aastat. Kui mitu, peast ei tea, aga usun, et aastani 1994.

Mina lendasin esimest korda aastal 1996 ja siis oli veel suitsetamine lennukis lubatud. Aga see üsna kohe ilmselt muutus ka, sest 1996 – 2001 olin ma väga tihe lendaja, aga suitsetamist mäletan ainult mõnelt algusaasta lennult. Võimalik, et oli ka eri lennufirmadel see erinev.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 16:03; 15.07 14:53;
To report this post you need to login first.

Ma ise kül ei suitseta, aga vahel on lennukis nii madal temperatuur, et teen endale klapplauale väikese lõkke, et käsi soojendada.

Ma teen pikkadel lennureisidel ikka kohe väikse grilli ka. Vorstid on alati kaasas.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

NOjah olid ajad, kus eamvähem igalpool võis tossutada. Kontoris laua taga tõmmati nii et tuba sinine. Üldse ei imesta kui lasteaiakasvatajatel ka last riietades sigarett hambus oli.

Kasvatajaid ei mäleta aga koolis õpetajad küll tossasid oma ruumides. Meil klassijuhataja tuli tundi alati jõhkra tubakapilvega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil tehti isegi lennuki uks lahti kusagil Islandi kohal, olime seal kambakesi siis tossamas, ei pidanud isegi aknaid lahti tegema, muidu tekib tuuletõmbus.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime kooli ajal garaazide vahel suitsu tōmbamas ja rongiga sōites nö. tamburis ehk siis sisenemisuste koridoris vōi kahe vaguni ühenduslülil. Viimases oli ōudsam, sest müra oli suur ja tavaliselt oli ka külm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ikka väga palju lennanud alates 1990-ndate algusest peale ja seda aega mäletan ka, kus mingis lennuki osas veel suitsetada tohtis osadel lendudel. See on siiski juba ammu minevik, igal pool.
Aga – aknad lahti??? See tuleks kõne alla vaid siis, kui lennuk lendab max 3km kõrgusel – mingi pisike eralennuk näiteks. Suured lennukid lendavad ca 10000m kõrgusel ja seal ei ole ju enam piisavalt hapnikku ning väline õhutemperatuur on mingi -50. Kuidas see ikkagi võimalik oli?

0
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga – aknad lahti??? See tuleks kõne alla vaid siis, kui lennuk lendab max 3km kõrgusel – mingi pisike eralennuk näiteks. Suured lennukid lendavad ca 10000m kõrgusel ja seal ei ole ju enam piisavalt hapnikku ning väline õhutemperatuur on mingi -50. Kuidas see ikkagi võimalik oli?

Ega siis terve sõit lahti hoita. Suitsetaja avab väikse prao, kui tal vaja on. See tuuletõmme võibolla häiriks mõnda pensionäri, aga nad ei peaks siis suitsetajate osas üldse istuma. Virisejaid leidub igal pool.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin just Araabiamaadest ja seal lasti lasua vesipiip ringi käima. Turistiklassis!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aken tehakse sellepärast lahti, et mugav oleks tuhka aknast välja raputada, need tuhatoosid on pisikesed, vaid paar koni mahub sinna.
Grillimisega on nüüd keeld peal, seda ikka teate? Veganid keelasid ära, et muidu on lennuk laibalõhna täis.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 07:13; 02.09 15:40; 16.09 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grillimisega on nüüd keeld peal, seda ikka teate? Veganid keelasid ära, et muidu on lennuk laibalõhna täis.

Mh. Aga ma grilliks ainult seeni. Seda ju ikka tohib?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See aknad lahti osa peab küll nali olema. Aknad lahti ei saa ju sõita. Õhurõhk on juba selline, et inimesed sureks piinarikkalt. Või kui madalal selline lennuk peab sõitma, et õhk veel inimese kehale talutav on?

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See aknad lahti osa peab küll nali olema. Aknad lahti ei saa ju sõita.

Ei ole.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See aknad lahti osa peab küll nali olema. Aknad lahti ei saa ju sõita. Õhurõhk on juba selline, et inimesed sureks piinarikkalt. Või kui madalal selline lennuk peab sõitma, et õhk veel inimese kehale talutav on?

Sa ei ole siis lennanud lahtiste akendega?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 07:13; 02.09 15:40; 16.09 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole siis lennanud lahtiste akendega?

Mingite saanidega lendate we, millel katuseluuke pole ja pead akna vahel kõõluma.
Katuseluugi pidid vanasti ise lahti tegema, nüüd teeb seda suitsuanduriga ühendatud automaatika.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on mu lemmikteema siin perekoolis. käin koguni aeg-ajalt tšekkimas, kas on midagi lisandunud 🙂

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Hobinurk suitsetamine lennukis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.