Esileht Tööelu, raha ja seadused. Suitsuandurite kontroll

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Suitsuandurite kontroll

Postitas:
Kägu

aga oleks keegi enne mulle seda öelnud, et nad tulevad terve brigaadiga, suure autoga ja pargivad selle naabri maja ette, kes pidi tööl olles infarkti saama, kui teine naaber talle helistas ja küsis, mis on juhtunud, et päästeauto ta maja ees seisab, siis poleks vist kutsunud

Minul käisid kunagi niiviisi soojuskaameraga maja külmi kohti kontrollimas. Tulid ka brigaadi ja suure autoga, sest neil ongi valveajal kui kutseid pole, vaja muud nö kogukonnateenused ja kampaaniad ära teha. Ehmatada pole seal midagi, tööülesandeid on neil palju erinevaid. Sa oleks selle peale võinud hoopis naabreid informeerida, et näe sellist kontrolli käisid tegemas ja kutsuge endale ka, kontrollige üle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain KÜ juhatuselt teate, et tullakse kontrollima. Elan ise eemal ja tean, et üürnik on reisil. Kas peab olema kodus selliseks kontrolliks?

Ei pea, aga kui sul oma varast savi on ja seda aega ei leia, et kortaks kodust läbi käia, siis oma asi ju.

Pole ju tema kodu vaid üürniku kodu.

Mis ta varaga juhtub, kui päästjad kontrollima ei pääse? Kui tal on töökorras suitsuandur olemas, siis mismoodi vara hävib, kui päästjad korraks tuppa ei saa?

Puudulik funktdionaalne lugemisoskus? Kirjas on vara, mitte kodu. Konkreetme objekt on ja jääb omaniku varaks, aga ajutiselt on see üürniku kodu.

Kui kaugel Eestimaal peab elama, et ei saa korraks ona VARA üle vaaramas/päästjaid sisse laskmas käia?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain KÜ juhatuselt teate, et tullakse kontrollima. Elan ise eemal ja tean, et üürnik on reisil. Kas peab olema kodus selliseks kontrolliks?

Ei pea, aga kui sul oma varast savi on ja seda aega ei leia, et kortaks kodust läbi käia, siis oma asi ju.

Pole ju tema kodu vaid üürniku kodu.

Mis ta varaga juhtub, kui päästjad kontrollima ei pääse? Kui tal on töökorras suitsuandur olemas, siis mismoodi vara hävib, kui päästjad korraks tuppa ei saa?

Puudulik funktdionaalne lugemisoskus? Kirjas on vara, mitte kodu. Konkreetme objekt on ja jääb omaniku varaks, aga ajutiselt on see üürniku kodu.

Kui kaugel Eestimaal peab elama, et ei saa korraks ona VARA üle vaaramas/päästjaid sisse laskmas käia?

Kirjutatud on konkreetselt “… ei saa korraks kodust läbi käia…”

Ma antud TA kohta ei tea, aga mina elan Paide külje all ja üürin välja korterit Otepääl. Tõesti pole see korraks sõit sinna ja see pole mu kodu ega pole kunagi olnudki. Muud asja mul sinna kanti pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA – asi on lahenenud, aga – kui annan oma korteri üürnikule läheb üle valdus, siis ei ole minul enam õigus sinna ilma üürniku loata siseneda v.a. hädaolukorras. See on tema kodu, tema valdus ja seda kaitseb ka karistusseadustik (vt omavoliline sissetung KarS paragr.266, kuna tegu on eluruumiga – siis on see kuritegu). Seega, kui tuleb teade, et 18-20.00 tullakse kontrollima suitsuandureid, peaksin ma olema 2 tundi teise inimese kodus ootel. See oleks minu jaoks ebamugav, aga ilmselt ei meeldiks ka üürnikule, et ma seal ilma tema kohalolekuta passiksin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Suitsuandurite kontroll