Esileht Ilu ja tervis Sünnipäevale praeguses eriolukorras?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Sünnipäevale praeguses eriolukorras?

Postitas:

Lapse rühmakaaslane kutsub nädalavahetusel oma sünnipäevale. Kas on ikka tark mõte minna praeguses olukorras?
Arvestades seda, et kõik üritused on tühistatud, koolid kinni pandud ja nii palju kui võimalik, siis soovitatakse toas püsida. Laps nii ootab seda sünnipäeva aga ehk peaksime ikka minemata jätma? Mida teie minu olukorras teeksite?

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.03 00:39; 13.03 07:56; 13.03 08:52; 13.03 10:22; 13.03 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps 3+ vanune ja ise ka terve – miksmitte. Ise ma vist ei läheks – peale lapse on veel peret ja kõiki korraga pole siiski hea ka kergesse ohtu lasta.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole tark mõte.
Tean laste sünnipäeva, kus ühel lapsel pärast avastati koroona. Ma arvan, et nüüd lapsevanemad kahetsevad, et pidi ta ikka sinna minema.

+12
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 05:50; 13.03 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole tark mõte.

Tean laste sünnipäeva, kus ühel lapsel pärast avastati koroona. Ma arvan, et nüüd lapsevanemad kahetsevad, et pidi ta ikka sinna minema.

Kus riigis?
Praegu vältida igasuguseid inimkontakte. On sellest tõesti nii raske aru saada?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei riskiks oma pereliikmete tervisega. See viirus nakkab nii kergesti, et kui üks pereliige saab, on teistel ka.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole tark mõte.

Tean laste sünnipäeva, kus ühel lapsel pärast avastati koroona. Ma arvan, et nüüd lapsevanemad kahetsevad, et pidi ta ikka sinna minema.

Kus riigis?

Praegu vältida igasuguseid inimkontakte. On sellest tõesti nii raske aru saada?

Kus riigis? Tartu linnas

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 05:50; 13.03 07:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole tark mõte.

Tean laste sünnipäeva, kus ühel lapsel pärast avastati koroona. Ma arvan, et nüüd lapsevanemad kahetsevad, et pidi ta ikka sinna minema.

Kus riigis?

Praegu vältida igasuguseid inimkontakte. On sellest tõesti nii raske aru saada?

Kus riigis? Tartu linnas

Tallinnas

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.03 00:39; 13.03 07:56; 13.03 08:52; 13.03 10:22; 13.03 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus riigis? Tartu linnas

Tallinnas

otsustage ära siis, kas tallinnas või tartus!

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 08:49; 13.03 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus riigis? Tartu linnas

Tallinnas

otsustage ära siis, kas tallinnas või tartus!

Mina olen teemaalgataja ja elame Tallinnas. Tartus elab siin keegi teine

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.03 00:39; 13.03 07:56; 13.03 08:52; 13.03 10:22; 13.03 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti hakkab nüüd iga inimene, kellel lähinädalatel oli kavas minna kinno, spaasse, matkale, sünnipäevale, tutipeole jne jne, sellekohast teemat tegema? Eestis on eriolukord ja tavapäraseid meelelahutuslikke inimkontakte tuleb vältida – kui raske on sellest aru saada?

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:07; 13.03 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutipeole märtsis ????

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.03 00:39; 13.03 07:56; 13.03 08:52; 13.03 10:22; 13.03 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui sellekohased teemad ei meeldi, siis pole vaja üldse avada neid, kellele ei meeldi 🙂

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.03 00:39; 13.03 07:56; 13.03 08:52; 13.03 10:22; 13.03 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avan ka edaspidi ja kommenteerin rumalaid teemasid.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 10:07; 13.03 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus riigis? Tartu linnas

Tallinnas

otsustage ära siis, kas tallinnas või tartus!

Mina olen teemaalgataja ja elame Tallinnas. Tartus elab siin keegi teine

et siis eestis on laste sünnipäevapeol nakatunud rohkem kui üks laps? nii tallinnas kui tartus? kindel? kui vanad siis?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 08:49; 13.03 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin oma lapse sünnipäeva mängumaal ära, kuna nagunii pooled külalised ütlesid, et ei julge riskida. Seega koju tuleb paar julgemat sõpra. Mees küll arvas, et võiks ikka teha, kuna laps nii ootas ju aga minu arvates pole vaja riskida.
Jah, laps tõesti ootas kaua seda aga no mis teha.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti hakkab nüüd iga inimene, kellel lähinädalatel oli kavas minna kinno, spaasse, matkale, sünnipäevale, tutipeole jne jne, sellekohast teemat tegema? Eestis on eriolukord ja tavapäraseid meelelahutuslikke inimkontakte tuleb vältida – kui raske on sellest aru saada?

Ma tegelikult päris hästi ei saa aru, kuidas sinna üritustele minnagi saab. Minu teada on kinod, spaad, mängutoad jne puha suletud…. Matkale kutsumisest saan veel aru, kui ilm ilus siis õues hea kulgeda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eeldaks, et kutsujad jätavad peo ise ära.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei läheks, teataks varakult, et praeguses olukorras ei julge tulla. Ilmselt loobuvad paljud. Lastest muidugi kahju, nii sünnipäevalapsest kui ka külalistest, aga parem ettevaatlik olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui laps 3+ vanune ja ise ka terve – miksmitte. Ise ma vist ei läheks – peale lapse on veel peret ja kõiki korraga pole siiski hea ka kergesse ohtu lasta.

Sinutaoliste ignorantsete ohmude pärast kehtib see eriolukord ilmselt veel kaua-kaua.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps 3+ vanune ja ise ka terve – miksmitte. Ise ma vist ei läheks – peale lapse on veel peret ja kõiki korraga pole siiski hea ka kergesse ohtu lasta.

Sinutaoliste ignorantsete ohmude pärast kehtib see eriolukord ilmselt veel kaua-kaua.

Kummaline jah, et üle 3-aastast last ollakse valmis “kergesse ohtu laskma”…
Või masendav lausa. Selliste pärast lähevad keelud veel karmimaks, sest inimesed ei saa lihtsatest soovitustest aru.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halb uudis on see, et mul on kõigil neljal lapsel erakorralise olukorra ajal sünnipäevad. Aga noh, hea uudis on see, et meid on endidki nii palju, et annab peo mõõdu välja küll, ja sünnipäevaküünlad jõudsin ka just enne väljakuulutamist ära osta.
*lööb jalaga õhupalli eemale*

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Sünnipäevale praeguses eriolukorras?