Esileht Sünnitus Sünnitama mujale linna (mitte Tln)

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Sünnitama mujale linna (mitte Tln)

Postitas:

Ma ei ela Tallinnas vaid väiksemas linnas, kus pole sünnitusmaja. Arvel olen ITKS ja varem seal ja sünnitanud aga seekord olen hakanud mõlgutama mõtteid sünnitada hoopis kuskil mujal.
Igale poole sünnitusmajadesse on 1-1,5h sõitu, seega vahet pole.
Olen kaalunud:
Paide (Järvamaa haigla)
Tartu

On siin veel kogemusi, kes kaugemale sünnitama läinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usaldaksin ikkagi suurt haiglat,kui midagi juhtub,ei ole väike haiglatel piisavalt vahendeid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sünnitanud 3 last Paides, seejuures ühe lapse sünni ajal elasin tegelikult Tallinnas. Kolisin koos oma kodinatega Paide lähedale ema juurde, et saaks Paides sünnitada. Eelistan personaalset lähenemist konveierile, Paides on mõnus kodune tunna. Neljas sünnib ka kindlasti Paides.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usaldaksin ikkagi suurt haiglat,kui midagi juhtub,ei ole väike haiglatel piisavalt vahendeid.

Täpselt! Kui mitu korda naine ikka elus sünnitab?! Kui kõik läheb hästi, siis tore on. Kui kõik ei lähe hästi, siis on hea teada, et personal on viimase nädala jooksul näinud rohkem kui ühte sünnitajat ja lastehaigla on kohe lähedal. Iga kell eelistan kogenud meedikud kodusele õhkkonnale. Minu jaoks on valikus Tallinn ja Tartu. Väiksemad linnad välistan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Sünnitama mujale linna (mitte Tln)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.