Esileht Sünnitus Sünnitamine ilma meheta ja tasulise ämmakaga

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Sünnitamine ilma meheta ja tasulise ämmakaga

Postitas:

Tere

 

Kas siin on ka selliseid, kes on sünnitanud ilma meheta, kuid tasulise ämmakaga?

Palun rääkige enda kogemusest, aitäh!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 15:47; 30.11 08:51; 02.12 12:47; 02.12 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kas siin on ka selliseid, kes on sünnitanud ilma meheta, kuid tasulise ämmakaga?

Palun rääkige enda kogemusest, aitäh!

Tere

Ilmselt ei ole. Tekkib küsimus, et miks peaks ilma meheta sünnitama?

Tasulise ämmaka võib ikka võtta.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 08:15; 02.12 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitan ilma meheta, sest tahan nii 🙂

 

 

Viimasele: Aitäh kogemuse jagamise eest! Kas eraämmakas oli kogu aeg palatis või tuli ainult siis, kui sa teda kutsusid?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 15:47; 30.11 08:51; 02.12 12:47; 02.12 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kevadel sünnitasin niimoodi, minu jaoks oli oluline, et ämmaemand oleks ainult minu jaoks olemas ja ei peaks ootama ja inimeste vahetumist kogema. Lisaks oli mulle suur abi sellest, et temaga sain telefonis konsulteerida, millal on õige aeg haiglasse liikuda. Ta oli muidu terve aeg kohal, aga vahepeal käis arstiga konsulteerimas, kuna lõpuks läks üldse erakorraliseks keisriks. Haigla oli ITK.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene spermadoonor, keda nimetatakse meheks.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitan ilma meheta, sest tahan nii ????

Viimasele: Aitäh kogemuse jagamise eest! Kas eraämmakas oli kogu aeg palatis või tuli ainult siis, kui sa teda kutsusid?

Siit tekib uus küsimus, et milleks nii tahta? Laps on ju teie mõlema oma, mitte ainult sinu oma. Ei peaks tõrjuma lapse isa oma lapse sünni juurest.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 08:15; 02.12 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsisin konkreetse küsimuse ja ei soovi arutada teemal, miks lapse isa kaasa ei soovi 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 15:47; 30.11 08:51; 02.12 12:47; 02.12 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin nii kevadel. Väga ok oli, mis puudutab sünnitust ja ämmakat. Ämmaemand oli uskumatu, nagu treener juhendas kõrval. Sünnitasin kolmandat last. Ei olnud kogu aeg palatis ja ega ma ei oleks tahtnud ka. Samas käis tihti vaatamas ja kongrollimas. Sain täielikult keskenduda iseendale. Minu jaoks positiivne kogemus. Haigla ITK.

Küll aga ei olnud ma valmis jääma pikemalt haiglsse. Olime sees 6 päeva. Minul aga olid isiklikud asjad ja söök kaheks päevaks planeeritud. Haiglasse ei lubatud pakke saata ja nii ma seal shampooni ja juukseharjata näljasena olin. See oli emotsionaalselt raske :-). Lõpuks palusin topeltportsusid, sest kõht oli kogu aeg nii tühi.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõikidele vastajatele 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 15:47; 30.11 08:51; 02.12 12:47; 02.12 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka plaanis nii, ei mõista, miks see teisi häirib, kui meile nii sobib.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Sünnitamine ilma meheta ja tasulise ämmakaga