Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sünnitamine ITKs praegusel ajal ja covid testist keeldumine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Sünnitamine ITKs praegusel ajal ja covid testist keeldumine

Postitas:
Kägu

Teen siia alateema alla uue postituse, ehk tuleb ka vastuseid mida ootan. Sünnituse alateema all ollakse juba nii leilis ja häiritud, et ei teagi kohe kas ikka magada saavad täna 😀 🙂

 
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Küsimused neile, kes on alles hiljuti sünnitanud ITKs ja keeldunud covid testist. <span style=”box-sizing: border-box; font-weight: bolder;”>Vaktsiini, testi ja propaganda pooldajatel pole vaja üldse sõna võtta, selleks on muud teemad ???? </span></p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Milline on sünnituspalat, kuhu teid paigutati? Kas ruum on isoleeritud?</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kas tugiisik saadeti koju tagasi?</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Milline on sünnitusjärgne palat? Kas palat on ikka sünnitusjärgses osakonnas või tõesti covid patsientidega ühes, nagu ühe foorumi teema all kirjutatud?</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kas testist keeldujal on võimalik võtta ema ja lapse palatit?</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kas vastsündinu eraldatakse emast?</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kuidas teisse üldse suhtuti terve haiglas oleku aja, kui testist keeldusite?</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”></p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Tänud ette kõigile, kes vaevuvad vastata. Hoidke ikka pea püsti ning jääge enda tõekspidamistele kindlaks!</p>

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ups. Küsimused ei tulnud kopeerides läbi.

Milline on sünnituspalat, kuhu teid paigutati? Kas ruum on isoleeritud?

Kas tugiisik saadetakse koju tagasi?

Milline on sünnitusjärgne palat? Kas palat on ikka sünnitusjärgses osakonnas või tõesti covid patsientidega ühes, nagu ühe foorumi teema all kirjutatud?

Kas testist keeldujal on võimalik võtta ema ja lapse palat?

Kas vastsündinu eraldatakse emast?

Kuidas teisse üldse suhtuti terve haiglas oleku aja, kui testist keeldusite?

 

Tänud ette kõigile, kes vaevuvad vastata. Hoidke pea püsti ja jääge enda tõekspidamistele kindlaks! 🙂
<p style=”text-align: right;”></p>

+6
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tõekspidamised? Et nui neljaks kõigest keelduda, nakatan kasvõi ämmaemandat või mõnda teist sünnitajat või haiglas olijat, aga nagu 2-aastane ikka oma jonni juures. See pole tõekspidamine, see on puhas rumalus.

+26
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnitaja keeldub testist, aga samas ise ju tahaks, et keegi tema beebit ohtu ei seaks. Mis saaks, kui arstid, ämmaemandad ja õed ka kõigest keelduks – vaktsineerimisest, oma tervise kontrollimisest, ei testiks, kui vaja jne? Ütleksid, et tublid, et oma tõekspidamistele kindlaks jäite ja seaks oma vastsündinud lapse ohtu?

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tõekspidamised? Et nui neljaks kõigest keelduda, nakatan kasvõi ämmaemandat või mõnda teist sünnitajat või haiglas olijat, aga nagu 2-aastane ikka oma jonni juures. See pole tõekspidamine, see on puhas rumalus.

Peaks kohtlema nagu meditsiinipersonali, kes maskisti või testist keeldus, see saadeti sirgelt covidi osakonda tööle.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Testist keelduda?? Miks? Mis sul viga on?

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, siin ka ikka keegi kommenteerib, kellele need küsimused ei ole, nagu vastusest näha. Millega sinu arust nakatan? Mask terve aeg ees, täiesti tervel inimesel. Või tahad tulla väitma, et äkki sümptomiteta haige? Vabandust väga, aga väga tunnustatud välismaa arstid on ka täiesti selgelt välja öelnud, et sellist asja, nagu sümptomiteta haige, ei ole olemas!

Tõesti vaatan ja imestan, kuidas inimesed ise ei uuri, on ainult massimeedia arvamusel ja teevad kõike, mida neil kästakse, isegi siis, kui see on seadusevastane.

Palun ärge kommenteerige, kui teil ei ole minu küsimustele vastust anda! Aitäh! 

+5
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte keegi ei saa sinu last sinust eraldada, see jama unusta kohe ära. No kui just sünnitusel midagi eluohtlikku ei juhtu, siis vast jah.

Muudele küsimustele ei oska vastata.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, siin ka ikka keegi kommenteerib, kellele need küsimused ei ole, nagu vastusest näha. Millega sinu arust nakatan? Mask terve aeg ees, täiesti tervel inimesel. Või tahad tulla väitma, et äkki sümptomiteta haige? Vabandust väga, aga väga tunnustatud välismaa arstid on ka täiesti selgelt välja öelnud, et sellist asja, nagu sümptomiteta haige, ei ole olemas!

Tõesti vaatan ja imestan, kuidas inimesed ise ei uuri, on ainult massimeedia arvamusel ja teevad kõike, mida neil kästakse, isegi siis, kui see on seadusevastane.

Palun ärge kommenteerige, kui teil ei ole minu küsimustele vastust anda! Aitäh!

Paned äkki viite sellele tunnustatud arstide jutule, et sümptomiteta koroonalevitajaid ei ole olemas?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, siin ka ikka keegi kommenteerib, kellele need küsimused ei ole, nagu vastusest näha. Millega sinu arust nakatan? Mask terve aeg ees, täiesti tervel inimesel. Või tahad tulla väitma, et äkki sümptomiteta haige? Vabandust väga, aga väga tunnustatud välismaa arstid on ka täiesti selgelt välja öelnud, et sellist asja, nagu sümptomiteta haige, ei ole olemas!

Tõesti vaatan ja imestan, kuidas inimesed ise ei uuri, on ainult massimeedia arvamusel ja teevad kõike, mida neil kästakse, isegi siis, kui see on seadusevastane.

Palun ärge kommenteerige, kui teil ei ole minu küsimustele vastust anda! Aitäh!

Sulle teadmiseks WHO lehelt: <span style=”color: #202124; font-family: arial, sans-serif; font-size: 14px;”>Yes, infected people can transmit the virus both when they have symptoms and when they don’t have symptoms. This is why it is important that all people who are infected are identified by testing, isolated, and, depending on the severity of their disease, receive medical care.</span>

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lollakas oled! Kohe ausalt.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigi teiste sünnitushaiglas viibijate, meedikute ja vastsündinute suhtes oleks ohutum, kui testist keeldujat koheldaks automaatselt nakkusohtlikuna. Mitte keegi ei taha sinusuguste pärast enda ja oma beebide tervisega riskida.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin sünnituse alafoorumisse ka spetsiaalselt. Su kõikidele küsimustele on seal juba vastatud. Kui ei usu, võta haiglaga ühendust.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ärge kommenteerige, kui teil ei ole minu küsimustele vastust anda!

Kas sa tõesti arvad, et perekoolis on hulgaliselt vastsünnitanuid, kes keeldusid testist? Võibolla ma olen liiga naiivne, aga ma tõesti tahaksin uskuda, et selliseid inimesi on nii vähe, et on üliväike võimalus neid siin kohata.

Üldiselt võin ma öelda, et testist keeldunud sünnitajat koheldakse nagu positiivset sünnitajat, kõige rangemaid ettevaatusabinõusid kasutades. Kõige täpsema vastuse, kuhu palatisse jms, saaksid ilmselgelt sellest haiglast, kuhu sa sünnitama kavatsed minna (haiglati on isoleerimise võimalused erinevad).

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan: mingist tugiisikust ära unistagi, kui testist keeldud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei. Siin saidil on ikka ajupestud inimesi rohkem, kui arvasin. Lasen teil rahulikult reostada teemat ja ei viitsi rohkem rumalaid ning teemaväliseid vastuseid jälgida 🙂 Loodetavasti saate õhtul ikka magada, sest on näha, et teema ajas teid ikka väga leili.

Kena päeva jätku ja mingu teil kõik hästi!

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei. Siin saidil on ikka ajupestud inimesi rohkem, kui arvasin. Lasen teil rahulikult reostada teemat ja ei viitsi rohkem rumalaid ning teemaväliseid vastuseid jälgida ???? Loodetavasti saate õhtul ikka magada, sest on näha, et teema ajas teid ikka väga leili.

Kena päeva jätku ja mingu teil kõik hästi!

Kas vastused ei meeldi või? Jah, üllatus-üllatus sa ei olegi maailmanaba. Koheldakse nagu nakkushaiget patsienti, teema lõppenud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei. Siin saidil on ikka ajupestud inimesi rohkem, kui arvasin. Lasen teil rahulikult reostada teemat ja ei viitsi rohkem rumalaid ning teemaväliseid vastuseid jälgida ???? Loodetavasti saate õhtul ikka magada, sest on näha, et teema ajas teid ikka väga leili.

Kena päeva jätku ja mingu teil kõik hästi!

Nagu kasutajad perekoolis saaks muuta seda kuidas haigla käitub. Seda on koheselt ja alati öeldud – testist keeldujat võetakse kui positiivset.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paned äkki viite sellele tunnustatud arstide jutule, et sümptomiteta koroonalevitajaid ei ole olemas?

On ikka olemas ja vaktsineeritud haiglapersonali hulgas ka. Lisaks sümptomitega vaktsineeritud personal, keda keegi ei testi. On veel midagi lisada?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paned äkki viite sellele tunnustatud arstide jutule, et sümptomiteta koroonalevitajaid ei ole olemas?

On ikka olemas ja vaktsineeritud haiglapersonali hulgas ka. Lisaks sümptomitega vaktsineeritud personal, keda keegi ei testi. On veel midagi lisada?

On küll lisada. Nemad on andnud endast parima, et hoida covidit ( ja ka kõike muud nakkuslikku) kontrolli all. Sümptomitega inimestel on keelatud tööle ilmuda. Ilma sümptomiteta ( ja võib-olla siiski) nakatunud personal kannab maski ja püüab teha parimat, et hoida nakkusriski madalal. Mida sina omalt poolt teinud oled? Kuidas sina teisi kaitsed?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paned äkki viite sellele tunnustatud arstide jutule, et sümptomiteta koroonalevitajaid ei ole olemas?

On ikka olemas ja vaktsineeritud haiglapersonali hulgas ka. Lisaks sümptomitega vaktsineeritud personal, keda keegi ei testi. On veel midagi lisada?

On küll lisada. Nemad on andnud endast parima, et hoida covidit ( ja ka kõike muud nakkuslikku) kontrolli all. Sümptomitega inimestel on keelatud tööle ilmuda. Ilma sümptomiteta ( ja võib-olla siiski) nakatunud personal kannab maski ja püüab teha parimat, et hoida nakkusriski madalal. Mida sina omalt poolt teinud oled? Kuidas sina teisi kaitsed?

Ei, nad ei ole andnud endast parimat vaid miinimumi. Parim oleks see, kui neid lisaks sütile ka testitaks iga 48h tagant (nagu mittevaktsineeritud seda koguaeg on pidanud tegema). Ma ei süüdista neid töötajaid vaid meie valitsust, mis sellist põhjendamatut ebavõrdsust ning viiruse levikut soodustavat korda genereerib.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sina omalt poolt teinud oled? Kuidas sina teisi kaitsed?

Ja vastuseks sinu ülaltoodud küsimustele – mina testingi ennast iga 48h järel, kui kuhugi minna tahan ja olen terve – sellega kaitsengi teisi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, mida ma just lugesin! Ja sellised veel paljunevad:(

Haige inimene, mis su probleem on?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sina omalt poolt teinud oled? Kuidas sina teisi kaitsed?

Ja vastuseks sinu ülaltoodud küsimustele – mina testingi ennast iga 48h järel, kui kuhugi minna tahan ja olen terve – sellega kaitsengi teisi.

Teed iga kord pcrvtesti? Kiirtesti võid ära unustada

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sina omalt poolt teinud oled? Kuidas sina teisi kaitsed?

Ja vastuseks sinu ülaltoodud küsimustele – mina testingi ennast iga 48h järel, kui kuhugi minna tahan ja olen terve – sellega kaitsengi teisi.

Teed iga kord pcrvtesti? Kiirtesti võid ära unustada

St siiani tegin. Kiirtestid võin ära unustada jah, ma olen neid piisavalt teinud, et sinusuguste testimata suvakate seltskonnas enda terve olemist tõestada. Nüüd on teie kord – vaatame, kui hästi meil siis viiruse levik pidurdub (naer saalis).

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sina omalt poolt teinud oled? Kuidas sina teisi kaitsed?

Ja vastuseks sinu ülaltoodud küsimustele – mina testingi ennast iga 48h järel, kui kuhugi minna tahan ja olen terve – sellega kaitsengi teisi.

Teed iga kord pcrvtesti? Kiirtesti võid ära unustada

St siiani tegin. Kiirtestid võin ära unustada jah, ma olen neid piisavalt teinud, et sinusuguste testimata suvakate seltskonnas enda terve olemist tõestada. Nüüd on teie kord – vaatame, kui hästi meil siis viiruse levik pidurdub (naer saalis).

Ja 30 sekundit pärast testi tegemist võid nakatuda. Ehk ,mda sa seal seltskonnas tõestad?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sina omalt poolt teinud oled? Kuidas sina teisi kaitsed?

Ja vastuseks sinu ülaltoodud küsimustele – mina testingi ennast iga 48h järel, kui kuhugi minna tahan ja olen terve – sellega kaitsengi teisi.

Teed iga kord pcrvtesti? Kiirtesti võid ära unustada

St siiani tegin. Kiirtestid võin ära unustada jah, ma olen neid piisavalt teinud, et sinusuguste testimata suvakate seltskonnas enda terve olemist tõestada. Nüüd on teie kord – vaatame, kui hästi meil siis viiruse levik pidurdub (naer saalis).

Ja 30 sekundit pärast testi tegemist võid nakatuda. Ehk ,mda sa seal seltskonnas tõestad?

Sel juhul pidanuks ma selle nakkuse küll vaid mõnelt testimata vaktsineeritult saama, ei muud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise ei lase ennast kindlasti vaktsineerida, aga sellest, miks testist keelduda, sellest ma ei saa aru. Su enda olemine haiglas ju kergem, kui tõestad arstidele, et oled terve. Eks ebameeldiv see test ole, aga ma arvan sünnitus ise kordades hullem ja saad testiga seda veidigi paremaks muuta.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks siis üldse haiglasse sünnitama minna? ????

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui arstid on kõik ajupestud ja meditsiin kinni makstud jne jne, siis mille kuradi pärast sa haiglasse sünnitusabi küsima lähed? Mis kuradima õigusega?

Ajupestud idioot oled sa ise, nii siledaks pestud oma Telegrami ja muu jura lugemisega, et süüdimatult ronib ka sünnitusmajja. Saad aru, et seal on õrnad vastsündinud lapsed??

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Sünnitamine ITKs praegusel ajal ja covid testist keeldumine