Esileht Sünnitus Sünnitus täiesti alasti/ haigla öösärgis/rinnahoidjaga?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Sünnitus täiesti alasti/ haigla öösärgis/rinnahoidjaga?

Postitas:

Lihtsalt huvi pärast küsin, et mis teil nende tudengite vastu on? Neist saavad ju pärast arstid ja ämmaemandad, kes siis teie või teie tütarde sünnitusi peavad vastu võtma ja siis tahaks ju küll, et nad oleksid võimalikult pädevad ja kogenud. Kus nad siis need kogemused peaksid omandama, kui keegi neid juurde ei taha?

Ise sünnitasin esimese lapse ITK-s, seal oli ka terve punt tudengeid mul. Absoluutselt ei häirinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 18:43; 03.09 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mõned ei julge ju seksidagi muidu kui pimedas ja teki all ega ennast isegi vaadata, rääkimata siis et keegi võõras veel vaataks peale hädavajaliku abilise.
Mul isiklikult pole ka midagi õppurite vastu, aga ma olen ka muidu vabameelne ja kompleksideta:D. Inimesi ju igasuguseid, mis seal ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed on ju erinevad, näiteks kui mina käisin välisel ümberpööramisel siis küsiti, et kas mõned tudengid võivad pealt vaadata ja kui vastain et miks mitte(mul paar sõbrannatki õpivad ämmakateks ja tean küll kui väga nad kõike näha tahavad), aga siis astus sisse oma 20 noort ja arstid ei tegelenud enam minuga vaid hakksid loengut pidama, isegi ei küsinud mult kuidas ennast tunnen…mees lükati kuhugi taha nurka, ega tal õppida pole vaja ja olin üsna nukker, sest valus oli ja kui üritasin midagi rääkida siis kohe pöörati mure nö loenguks…võibolla oli arstide viga võibolla mina pirtsakas võibolla olin kurb, kuna pööramine ei õnnestunud. Kui keiser oli siis tudengeid juurde ei lubanud, kuna rahvast oli saalis niigi palju…

aga teemasse, keiser tehti alasti kuna muudmoodi ei saagi..nüüd teise lapsega lähen varsti varsti sünnitama ja ämmakas ütles, et pakiksin kaasa kõige mugavama särgi mis mul on ja hea oleks kui eest lahtikäiv…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õppuritest. Just sünnitusel ma ühtki õppurit näha ei taha. Eriti veel 20, kellele ämmakas samal ajal loengut peaks. Jube mõeldagi. Tahtsin sünnitusel näha ainult tuttavaid nägusid. Kaasas oli mees ja võetud tasuline ämmakas. Tahan sünnitusel keskenduda, kontrollida oma keskkonda, ei taha tegelda kõrvalisega. Minu meelest kõrvaltegevused pärsivad sünnituse kulgu. Võiksin olla nõus sellega, et tuttav ämmakas võtab kaasa 1 tudengi, kes on vait ega sekku. Sel juhul peaks seda inimest mulle olema tutvustatud siis, kui tuhud on algusjärgus. Või siis võib see tudeng minu pärast tulla vaatama vastsündinut ja platsenta sünnitamist.

Muudeks protseduurideks luban õppehaiglas alati kõik tudengid ligi ja olen lubanud ka oma lapsi näppida-vahtida neil. Sünnitus on aga erand.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 11:12; 07.09 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmakas nüüd küll 20 tudengile loengut ei pea…
Ämmakal on ikkagi 1 tudeng üldjuhul ja tudengi kohaoleku nõusolekut tuleb küsida patsiendilt.
Mismoodi asi arstidel käib ei tea. Neil ehk on ok kui 20 matsi korraga sisse lendab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õppuritest. Just sünnitusel ma ühtki õppurit näha ei taha. Eriti veel 20, kellele ämmakas samal ajal loengut peaks. Jube mõeldagi. Tahtsin sünnitusel näha ainult tuttavaid nägusid. Kaasas oli mees ja võetud tasuline ämmakas. Tahan sünnitusel keskenduda, kontrollida oma keskkonda, ei taha tegelda kõrvalisega. Minu meelest kõrvaltegevused pärsivad sünnituse kulgu. Võiksin olla nõus sellega, et tuttav ämmakas võtab kaasa 1 tudengi, kes on vait ega sekku. Sel juhul peaks seda inimest mulle olema tutvustatud siis, kui tuhud on algusjärgus. Või siis võib see tudeng minu pärast tulla vaatama vastsündinut ja platsenta sünnitamist.

Muudeks protseduurideks luban õppehaiglas alati kõik tudengid ligi ja olen lubanud ka oma lapsi näppida-vahtida neil. Sünnitus on aga erand.[/tsitaat]

Aga kuidas siis Sinu tütarde lapsed kunagi sünnivad, kui Sa ei anna võimalust uutel ämmaemandatel õppida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglaürbis, sest kõik ujus verest ja veest ja andurid olid nii mul kui lapsel küljes. Presside ja õmbluste ajaks tuli ruumi kümmekond inimest sh tudengid. Sel hetkel ei huvitanud miski muu, kui see kõik juba läbi saaks. Tavaolukorras oleks kõigi ees piinlik olnud, ka oma mehe ees, sedasi haledalt veritsedes ja valust kiunudes. Mis seal ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siis üks nendest, kes tudengit juurde ei taha ega tahtnud. Ükskõik mis muu protseduur või tegevus haiglas, palun väga õppigu tehku proovigu minu peal, aga sünnitusega on mul miskipärast selline \”kiiks\”. Õnneks paljudel seda kiiksu pole ning tulevased ämmakad ja arstid saavad piisavalt kogemusi 🙂 Ja asi pole üldse oma keha häbenemises vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 19:17; 18.09 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel korral tõenäoliselt ei taha tudengeid juurde aga eelmise sünnitusega olid 2-3 tudengit juures juba sünnituseelses palatis, olin nõus ise ja küsiti nõusolekut ka avatuse vaatamisel ja siis lõpuks küsiti uuesti, kas sünnitusele võib ka tulla. Seljas oli haigla ürp ja seda vahepeal võtsin ära, kui vannis käisin, lõpuks oli palatis ligi 10 inimest, kuna emakas ei avanenud lõigati mind alt lahti vahetati voodi ja toodi vaakum. Kõik käis nii kiiresti ja see ürp oli ainuke mugav asi mis selga sobis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Aga kuidas siis Sinu tütarde lapsed kunagi sünnivad, kui Sa ei anna võimalust uutel ämmaemandatel õppida?\”

Nagu siitki näha- osasid ei häiri, kui õppurid pealt vaatavad. Nende pealt õppigugi. Mind häirib väga ja eeldan minimaalset personali igasugu günekoloogia seotud asjaajamistes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen siis üks nendest, kes tudengit juurde ei taha ega tahtnud. Ükskõik mis muu protseduur või tegevus haiglas, palun väga õppigu tehku proovigu minu peal, aga sünnitusega on mul miskipärast selline \”kiiks\”. Õnneks paljudel seda kiiksu pole ning tulevased ämmakad ja arstid saavad piisavalt kogemusi 🙂 Ja asi pole üldse oma keha häbenemises vms. [/tsitaat]

Mul tahtis Pelgus arstiga ühes ruumis olev tudeng tulla vaatama, kuidas tehakase kolposkoopiaprotseduuri ja mina ütlesin ei. Nemad siis, et meil õppehaigla jne jne. Mina ütlesin ei. Vaadaku ekraanilt mis seal sees paistab, kuid seda, kes tuleb minu jalgade vahele vahtima, otsustan siiski mina.

Arst susuises siis, et sünnitusel võivad ka ikkagi tudengid olla. Mina jällegi tore, olgu, põhimõtteliselt, aga jällegi – minu puhul otsustan mina, võtan tasulise ämmaemanda ja see välistab, et oleksin õppevahend.
Altruistlikud ja toredamad naised, palun – laske end vahtida või NOKIA laval. Minu keha ei ole õppekeha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Sünnitus Sünnitus täiesti alasti/ haigla öösärgis/rinnahoidjaga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.