Esileht Lapse ootamine Sünnituse juhtimise plaani koostamine emakaarmi korral?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Sünnituse juhtimise plaani koostamine emakaarmi korral?

Postitas:

Tere.
Küsimus antud plaani koostamise kohta.
Esimene laps sündis keisriga 18 aastat tagasi, teine 10 aastat tagasi ise.
Järgmisel nädalal pean minema haiglasse koostama sünnituse juhtimise plaani. Siis rasedust 37+4. Laps ilusti peaseisus ja mingeid komplikatsioone pole. Eeldatav sünnikaal UH järgi samuti väiksem, kui eelmise lapsega (see ei pruugi õige olla, ma tean). Sain aru, et tehakse veel üks UH ja KTG ja siis otsustatakse, kas võin ikka ise sünnitada. Samuti kontrollitakse armi seisukorda (oma arsti sõnul ei ole seda võimalik väga kontrollida, tegelik armi seis selgub siis, kui tehakse uus keiser, opi käigus).

Keegi veel on käinud sellist asja tegemas? Kui arm on hinnatud korralikuks, kas on ikkagi midagi pärast välja tulnud?
Tänud ette 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 07:52; 09.01 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene oli plaaniline keiser, sündisid kaksikud. Kolmanda lapse sünnitasin 10,5 aastat pärast. Sünnitusplaani koostamisel oli arst arvamusel, et suudan sünnitada ise.
Ei suutnud. Sünnitasin ööpäeva, lõpuks prooviti aidata vaakumiga, aga laps ei liikunud. Kõik lõppes erakorralise keisriga. Kaksikraseduse tõttu kõhulihased said kannatada ja ma ei suutnud korralikult pressida. Laps oli suur ka. Diagnoosiks pandi “väljutusjõudude nõrkus”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene oli plaaniline keiser, sündisid kaksikud. Kolmanda lapse sünnitasin 10,5 aastat pärast. Sünnitusplaani koostamisel oli arst arvamusel, et suudan sünnitada ise.

Ei suutnud. Sünnitasin ööpäeva, lõpuks prooviti aidata vaakumiga, aga laps ei liikunud. Kõik lõppes erakorralise keisriga. Kaksikraseduse tõttu kõhulihased said kannatada ja ma ei suutnud korralikult pressida. Laps oli suur ka. Diagnoosiks pandi “väljutusjõudude nõrkus”.

Ma ühe juba sünnitasin ise 7-8 a peale keisrit ilma komplikatsioonideta ja suht kiiresti (sünnitus kestis esimestest väikestest valudest alates ca 8 tundi). Laps oli üle 4kg, kuigi eeldati max 3500 gr kaaluvat last.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 07:52; 09.01 08:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Sünnituse juhtimise plaani koostamine emakaarmi korral?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.