Esileht Sünnitus Sünnituse kestus kui raseduste vahe pikk

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Sünnituse kestus kui raseduste vahe pikk

Postitas:
Kägu

Mul esimene laps sündis 14 aastat tagasi, sünnitus kestis 3,5 tundi. Nüüd sündis teine, sünnitus natuke üle 4 tunni

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul esimene laps sündis 14 aastat tagasi, sünnitus kestis 3,5 tundi. Nüüd sündis teine, sünnitus natuke üle 4 tunni

A okei.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kahe vahe 5a ja mõlemad 6 tundi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus 10 tundi, teine 2,5. Aga mida sellest järeldada saame? ei midagi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene ja teise vahe 6aastat ja mõlemad 24h (esimene kutsuti lõpuks esile ja teine sündis ise, kuigi esilekutsumise oht oli)

Kolmanda ja teise vahe 7aastat

(tervisliku seisundi tõttu kutsuti esile) esilekutsumise algusest kuni sünnituseni oli ikka 3,5h vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus 5.5h. Teine sünnitus 5a2k hiljem ja ka 5.5h

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus 13h ja teine, 7a hiljem, 6h. Samas teine oli palju raskem, valusam, tuhud ei olnud korrapärased ja palju intensiivsemad. Peale teist otsustasin, et rohkem ma seda pulli läbi ei tee enam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Alla poole tunni
2. 1 tund
3. 2 tundi
4. 3,5 tundi
Vahed 5a, 4a ja 6,5 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus 18h

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus 18h

Ja kuidas see teemasse haakub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus oli väga raske, u.9 tundi, tohutud valud. 8 aastat hiljem sündis teine laps 2,5 tunniga, valud ei jõudnudki eriti tekkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus 24 tundi ja meeletult raske ja kohutav isegi meenutada. Teine sünnitus 19 aastat hiljem ma isegi ei saanud aru, et päevadelaadne pakitsus ongi siis mu sünnituse valud. Haiglasse sõitsin siis kui reaalselt tundsin, et nüüd kohe ta tuleb, mis oli šokk, sest minu jaoks valusid kui selliseid ei olnudki. Haiglasse jõudes sündis laps 20 minutiga ehk paari-kolme pressiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb ka kes kuidas seda kestust loeb, mu sõbranna luges sünnitust ainult pooleteise tunniseks, kuigi tegelikult esimesed tuhud hakkasid 24h varem. Mina ise loen ikka esimestest valudest kuni lapse sünnihetkeni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus väga pikk, väga raske, ehkki kõik kulges loomulikult ja komplikatsioone polnud, aga olin sellest aastaid traumeeritud. Teine sünnitus 11 aastat hiljem vaid 4 tundi, tõsisemaid valusid u 2 tundi, üllatavalt kerge ja ilus kogemus, ehkki no see avanemisvalu ise on ikka rets tunne küll, kuid paar tundi jõuab keha seda ilma probleemideta taluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul laste vahe 10a. Esimene sünnitus kestis kaua, veidi üle 40h. Avatus ei tahtnud üldse edasi liikuda. Teine kestis 3.5h aga oli väga väga intensiivne. Täisavatus tekkis praktiliselt tunni ajaga. Hingamise pausegi polnud vahel, kuna üks tuhu tuli kohe teise otsa. Epiduraali teha ei jõudnudki.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vahe 15 aastat. Esimene sünnitus oli 4,5 tundi, teine 10,5. Aga kogemuse mõttes valiksin iga kelle selle pikema, sest kuigi valud kestsid pikema aja, olid need kuni lõpuni leebemad kui esimesel korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene sünnitus 18h

Ja kuidas see teemasse haakub?

Teema ongi imelik

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Sünnitus Sünnituse kestus kui raseduste vahe pikk