Esileht Sünnitus Sünnitusjärgne voolus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Sünnitusjärgne voolus

Postitas:
Kägu

Sünnitasin 8 nädalat tagasi, aga endiselt on hooti voolus roosa. Sünnitusjärgses kontrollis käidud ja tundus kõik korras olevat, kuid täna ja eile jälle voolus roosa. On kellelgi veel nii olnud ja lohhiad nii kaua kestnud või peaksin muretsema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitusjärgne voolus võibki kesta kuni 8 nädalat. Ajaga muutub voolus järjest heledamaks. Arsti/ämmaemandaga tuleks ühendust võtta siis kui voolus muutub veriseks ja halvalõhnaliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnitusjärgne voolus võibki kesta kuni 8 nädalat. Ajaga muutub voolus järjest heledamaks. Arsti/ämmaemandaga tuleks ühendust võtta siis kui voolus muutub veriseks ja halvalõhnaliseks.

Minul oli voolus kuu aega. Kysisin juba tablette bskt vaginoosi vastu. Ämmakas ytles et see pole vaginoos ja et see on normaalne. Nyyd on ara kadund . Eelmiste lastega ma sellist haisu ei maletand

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuli pärast 3. sünnitust üle kahe kuu verd vahelduva eduga. Mitte roosat, vaid ikka nagu päevade verd. Oli murettekitav, aga lõpuks nagu põhjust ei leitud ja lõpuks jäi ikka järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle soovitas ämmaemand pärast sünnitust intiimpesuks Clogin vaht, ta on antiseptilise toimega ja hea profülaktika bak. vaginoosi puhul. Mega hea toode.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Sünnitusjärgne voolus