Esileht Ilu Suu ümber on tekkimas “kurrud”

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Suu ümber on tekkimas “kurrud”

Postitas:
Kägu

soovitan teha paar-kolm korda aastas biorevitalisatsiooni protseduuri. See teeb naha pringiks ja mitu kuud ei tule see mure meeldegi. Mõju on sellel veel lisaks prolongeeruv, st, mida edasi, seda paremini mõjub ja pikemalt.

Kus sa käid seda tegemas?

[/quote

Medimic Clinic Pärnus, ma käin seal

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need kurrud ilmselt tekivad suitsetajatel? Pole nagu teistel täheldanud…

Olen vaadanud ja mõelnud, kuidas A. Veesaar nii kortsus välja näeb? Arvatavasti külastab solaariumit, kui on aastaringi jumekas? Seda kortsude hinnaga? Ma eelistaksin küll pigem põhjamaist ilu ja ihu.. kelledeks olemegi ju loodud.

Nii paljud eakad inimesed, suisa 80 tuuri, näevad veel suht siledate palgedega välja. Pole nad külastanud kaugeid Lõunamaid ega endid ekstra päikese käes praadinud.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need kurrud ilmselt tekivad suitsetajatel? Pole nagu teistel täheldanud…

Olen vaadanud ja mõelnud, kuidas A. Veesaar nii kortsus välja näeb? Arvatavasti külastab solaariumit, kui on aastaringi jumekas? Seda kortsude hinnaga? Ma eelistaksin küll pigem põhjamaist ilu ja ihu.. kelledeks olemegi ju loodud.

Nii paljud eakad inimesed, suisa 80 tuuri, näevad veel suht siledate palgedega välja. Pole nad külastanud kaugeid Lõunamaid ega endid ekstra päikese käes praadinud.

Ju asi suures osas siiski geenides.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: ei ütleks, pigem eluviisides. Sest ühel memmel, keda silmas pidasin, on kolm poega. Nad on erinevate eluviisidega: kes purjetab ja on tuulte-päikese käes pidevalt, kes purjutab..

Näevad juba 40+ vanuses suht räsitud ja vanad välja. Kõige vanem, veidi alla 50-ne näeb veel kõige noorem neist välja: on ka kortse säästvaimate elukommetega 🙂

Ma ise olen ka 40, seega pole hindaja verinoor:)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta olen, ei suitseta ja toruta ka huuli, aga väiksed kortsud on juba tekkinud. Pärnusse sõita ka kaugemaa, äkki oskate Tallinnas soovitada?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas ju Medemis

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise olen ka 40, seega pole hindaja verinoor:)

40 on hindamiseks liiga noor, selles eas ei ole suuremaid kortse. 50+ hakkavad tulema kortsud. Ja muidugi on asi nii geenides kui eluviisis, mõlemad mõjutavad võrdselt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanust 50+ ja täna avastasin, et suu ümber on tekkimas kortsud. Kasutan kvaliteetseid kosmeetikatooteid, siiani eriti kortse ei ole (ptüi-ptüi-ptüi), ilmselt oleks vaja mingit spets toodet. Kreemitasin kähku silmaümbruskreemiga, aga äkki keegi soovitaks midagi just selle probleemi lahendamiseks.

Näojooga

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tallinnas ju Medemis

Mind hakkas ka huvitama kus te käite süste tegemas peale Medemise? See koht ei huvita eriti, liiga kirves

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näojooga

Tõestatud idiootsus. Kui toimiks, ei süstiks keegi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu soovitus on, et vaata inglise kunni abikaasa pilte ja kohe tundud endale ilus ja kortsuvaba.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need kurrud ilmselt tekivad suitsetajatel? Pole nagu teistel täheldanud…

Olen vaadanud ja mõelnud, kuidas A. Veesaar nii kortsus välja näeb? Arvatavasti külastab solaariumit, kui on aastaringi jumekas? Seda kortsude hinnaga? Ma eelistaksin küll pigem põhjamaist ilu ja ihu.. kelledeks olemegi ju loodud.

Nii paljud eakad inimesed, suisa 80 tuuri, näevad veel suht siledate palgedega välja. Pole nad külastanud kaugeid Lõunamaid ega endid ekstra päikese käes praadinud.

Suitsetamisega pole neil kortsudel midagi pistmist. Geenid ilmselt, näokuju vms.

Mul tekkisid need juba 38-39 aastaselt. Pole kunagi suitsetanud. Aitas täitesüst, nüüd käin vajadusel juurde tegemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitage kliinikut täitesüstide tegemiseks Tallinnas. Mureks naerukurrud. Olen mõelnud Health Clinicu peale, on keegi nende teenuseid kasutanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen käinud Facelines ja varem Medemises.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näojooga

Tõestatud idiootsus. Kui toimiks, ei süstiks keegi.

Näojooga ikka, kui varem alustada ja pidevalt teha, siis on iluaüstimist palju vähem vaja.

Sisesta YouTube sse face yoga.

Mul just suuümbruse harjutused fookuses, mida teen igal õhtul  pikutades telerit vaadates. Ülimalt lihtne.

Ei oska öelda, kui kiirelt juba tekkinud kurde maha silub, mina teen ennetuseks (olen 40 +).

Ostsin selleks kvaliteetse, 100% taimse õli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oska öelda, kui kiirelt juba tekkinud kurde maha silub, mina teen ennetuseks (olen 40 +).

😀

Olen sinust 10 aastat vanem ning pole neid kurde tekkinud ka ilma joogata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näojooga kurde näost ära ei võta. Süstid on ainuke asi, mis tõesti toimib.Tallinnas Faceline, mulle meeldib, et tulemus jääb loomulik, võõrad ei oskaks arvata, et olen süste kasutanud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu soovitus on, et vaata inglise kunni abikaasa pilte ja kohe tundud endale ilus ja kortsuvaba.

Või siis vaata instas mõne ilusüstija ja tema sõbrannade pilte ja soov ennast süstida kaob igaveseks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või siis vaata instas mõne ilusüstija ja tema sõbrannade pilte ja soov ennast süstida kaob igaveseks.

Vastupidi, just tuleb soov olla nooruslik.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Ilu Suu ümber on tekkimas “kurrud”