Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Suurem kaal

Postitas:

Olen 27a ja mõned kuud püütud neid rasvaseid triipe, kuid need viimased ei taha kuidagi tulla.
Põhjuseks ehk pean veidi suuremat kaalu,(170cm/105kg)
Kui paljud on hoolimata suuremast kaalust, siiski püüavad triipe v juba rasestunud, teame ju kõik, et ega suurem kehakaal hea pole, ning kolinal ei lange, kuid arutaks õige seda teemat..

Päikest Teile! =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
suur kaal võib olla, aga ei pruugi olla põhjuseks, miks rasedaks ei jää.
Mina olen eluaeg (kahjuks) oma kaaluga väga kõikunud.
Esimese lapsega jäin rasedaks, kui olin 113 kilo.
Teist last jäin ootama, kui olin 124 kilo.
Kolmandat last oodates olin algul 114 kilo.
Neljandat last oodates olin 135 kilo.
Nüüdseks olen oma kaalu saanud ainult 100-le kilole, kuigi ütleme nii, et 40 on ka maha võetud (neljandat läksin sünnitama 140kilosena).
Kõik lapsed sünnitasin vanuses 31-41 aastat.

Ja muidugi oleks nüüd hea kerge targutada, et võta kindlasti alla- terviseriskid ja endal kergem jne jne, aga jätan selle töö teistele kommenteerijatele 🙂

Rahu ja rõõmu, küll Su lapsuke tuleb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin rasedaks kaaludes 111kg ja pikkukseks 176cm, ja kohe esimesest proovimisest. Nüüd on kaal jälle sama, laps aastane ja 2 kuud proovinud, triipe veel ei ole. Mina arvan, et suur kaal on mitte rasestumise põhjuseks alles siis kui päevad kaalu pärast ära jäävad. Muidugi ei ütle, et rasestumine raskendatud ei ole. Oleneb ikka inimesest ka.
Rase olla suure kaaluga on ilmselt natuke raskem aga mingit sellist olukorda kus ikka üldse midagi teha ei jõua mul küll ei olnud. Edu sulle! ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel korral oli kaal u 85-90kg, aga see rasedus katkes. Kaks kuud hiljem sain uued triibud ja algaal oli 90kg.
Teise lapsega läks veidi kauem aega. 4 kuud proovimist ja 7 nädalat rasedust, kaal oli u 115kg. Veel 7 kuud ja uued triibud, siis raseduse algkaaluks oli 113kg.
Nüüd püüan uuesti triipe, kaal 80-85kg. Praeguseks on kaks kuud püütud, eile hommikul oli õrn triip, õhtul aga korralik verejooks. Tavapäraselt on tsükkel 26 päeva, eile oli CD28. Nüüd loodan, et järgmised triibud jäävad püsima.
Nii et ülekaalust hoolimata ei ole triibud tulemata jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ju, mis on selle suure kaalu p6hjus. Kui toitumine paigast ära ja vähene fyysiline koormus, siis ilmselt rasestumine v6imalik. Kui hormoonid paigast ära ja vannud, et tegelikult midagi ei söö, aga kaal alla ei lähe, siis rasestumine raskendatud. Peaks uurima, mis on selle suure ylekaalu taga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul seletamatu viljatus, olen 171cm ja 79kg, kehamassiindeks seega üle normi. Viljatusraviga tegelevad arstid soovitavad igal juhul normi piires kehakaalu ja tihti ka kaalu langetada. Mulle endale tundub, et nii ala- kui ülekaaluga inimestel on keerulisem rasestuda. Erandid kinnitavad reeglid muidugi. Siin võiksid nüüd rääkida teised seletamatu viljatuse diagnoosiga tegelased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestusin oktoober 2016a. Paraneetrid sel hetkel 111kg/177cm. 6 nädalat enne seda oli kaal 118kg. Rasestuda olin üritanud selleks ajaks 5-6 kuud. Rasedus tuli siis kui olin just veidi alla võtnud. Kas juhus, ei tea.
Igastahes oksendaain ikka terve raseduse, nagu esimese rasedusegai(kui olin sale).
Igastahes sünnitama läksin 106kg, ehk 5kg vähemana kui rasestudes. Peale sünnitust 96kg, 1 kuu peale spnnitust 90kg, praegu 4 kuud peale sünnitust 80kg. Söön megalt magusalt ja üldse kohutav hundiisu on – imetamise võlud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

veidi suuremat kaalu,(170cm/105kg)

Su KMI on umbes 36,5 ja sa nimetad seda ‘veidi suuremaks kaaluks’?
Huumorinurk siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt mainiks, et paraku lihtsalt kaalu ja pikkuse järgi ei saa siin mingit järeldust teha. Mina selle KMI tabeli järgi oleksin väidetavalt alakaaluline, kuid perearst-ämmaemand ja viljatusraviarst kõik öelnud, et kuna ma olengi selline pisike, siis olen ma täiesti normaalkaalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen yhel arvamusel käoga, kes ytles et kaalu p6hjusest oleneb rasestumise kiirus. Mul bmi 23,5 ja rasestumine raskendatud. P6hjuseks pcos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 10:55; 08.12 08:49; 08.12 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaalulistel ja rasvunud rasedatel on lisaks suurem tüsistuste tekkeoht raseduse ja sünnituse ajal, nii et ka sellepärast on soovitatav alla võtta.

Näiteks kuna mul on PCOS, ei saakski ma endale ülekaalu lubada. Ovulatsioon toimub regulaarselt, kui olen tervislikus kaalus ja teen 4-5 korda nädalas korralikku trenni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 12:39; 08.12 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjuseks ehk pean veidi suuremat kaalu (170cm/105kg)

Kehamassiindeks on sul seega 36, mis tähedab, et oled tugevalt rasvunud, mitte lihtsalt veidi ülekaalus.

Oled sa arstiga seda arutanud, kas põhjus on toitumises/liikumises või milleski muus? On sul kilpnääret testitud? Alustuseks võiks lasta teha põhjalikud vereuuringud, et välistada erinevad haigusseisundid, mis rasestumist võiksid takistada. Selles osas saab perearst aidata, ei pea isegi spetsialisti poole pöörduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaalulistel ja rasvunud rasedatel on lisaks suurem tüsistuste tekkeoht raseduse ja sünnituse ajal, nii et ka sellepärast on soovitatav alla võtta.

Näiteks kuna mul on PCOS, ei saakski ma endale ülekaalu lubada. Ovulatsioon toimub regulaarselt, kui olen tervislikus kaalus ja teen 4-5 korda nädalas korralikku trenni.

Kas pcos syndroomiga naistel toimub ovulatsioon vaid siis, kui tervislik kehakaal?
Mul bmi 23,5 ja ovulatsioonid t6esti ei käi iga kuu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 10:55; 08.12 08:49; 08.12 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole: tervislik kehakaal ja regulaarne trenn (viimane kohe eriti hästi) parandavad insuliinitundlikkust, mis pcosi puhul on sageli häiritud. Insuliini ainevahetushäired omakorda takistavad ovulatsiooni toimumist. Sageli kirjutatakse pcosi puhul välja diabeediravimit metformiini, isegi kui diabeeti pole – see parandab sarnaselt trennile kudede insuliinitundlikkust. Minul on parimaid tulemusi andnud väga regulaarne treenimine korraliku koormusega, kohe lähevad tsüklid paika. Arstina eelistan pigem loomulikumad meetodid enne läbi proovida, eriti kui neil on muud kasud ka 🙂
Ülekaalu väldin juba seetõttu, et trenni teha on paksuna raskem ja välimus on saledana tunduvalt parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 12:39; 08.12 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole: tervislik kehakaal ja regulaarne trenn (viimane kohe eriti hästi) parandavad insuliinitundlikkust, mis pcosi puhul on sageli häiritud. Insuliini ainevahetushäired omakorda takistavad ovulatsiooni toimumist. Sageli kirjutatakse pcosi puhul välja diabeediravimit metformiini, isegi kui diabeeti pole – see parandab sarnaselt trennile kudede insuliinitundlikkust. Minul on parimaid tulemusi andnud väga regulaarne treenimine korraliku koormusega, kohe lähevad tsüklid paika. Arstina eelistan pigem loomulikumad meetodid enne läbi proovida, eriti kui neil on muud kasud ka ????
Ülekaalu väldin juba seetõttu, et trenni teha on paksuna raskem ja välimus on saledana tunduvalt parem.

Metformin on välja kirjutatud. Nende kaasabil sain 10kilo alla. Siis oli tykk aega kui ma ei saanud arsti jutule, rohte ei v6tnud ja kaal tuli tagasi. Ja nyyd enam kaalu alla ei saa. Olen muidugi n6rga iseloomuga ka ja ei suuda igale ahvatlusele vastu panna. V6tsin eratreeneri ja proovisin toitumist jälgida, aga alla ei lähe. Masendav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.12 10:55; 08.12 08:49; 08.12 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalusin aastaid 173cm juures 110-120 kg, tsükkel segi, rasedaks ei jäänud. Esimest last ootama jäädes olin 80kg. Poolteist aastat tagasi sain jälle kaalu 80kg peale, tsükkel sai korda ja olen rase. Toitun LCHF järgi, see aitas ka kõrgest veresuhkrust ja vererõhust vabaneda. Vanus veidi alla 40.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halb uudis on et rasvumise korral on sul rohkem mitteovulatiivseid tsükleid kui peaks. Ja isegi kui ovulatsioon toimub, on väiksem tõenäosus rasestuda. Samuti raskem sünnitus ja suuremad ohud seoses keisrilõikega ning raskem taastumine.
Hea uudis on, et iga kaotatud kilo parandab olukorda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pere ja tuttavad:

Mitte ükski pole rasedaks jäänud oma alg kaalus ja norm kaalus. 2 sõbrannad mõlemad super peened ja alakaalus. Ei jää lihtsalt. 2 aastat proovisid mõlemad. Tibid läksid oma meestega neljakesti puhkusele, 2 nädalat. Võtsid mingi 3-4 kilo juurde (muide, ikkagi ala kaalus, jätsid trenni ära, sõid mille järgi isu tuli. lihtsalt puhkasid.) ning naljakas, aga mõlemad lehvitasid oma triipe 2 kuu pärast.

Samas sugulane mitte väga kõvasti ülekaalus, aga nu ikka. Võttis alla 8 kilo ja kuu pärast seda oli triibud. Oli norm kaalu üla osas sõbranna. Proovisid 3 aastat. Arstide juures käidud. Soovitasid kaalus alla võtta. Tegi seda. Proovisid veel aasta. Mitte midagi. Naine võttis juurde, raskem kui esimest korda proovides. Mees oli töö pärast 2 nädalat ära. Tuli tagasi, suuur igatsus, bum põmm. Teavad et sel vahemikus jäid rasedaks…asi aga, et said teada, et naine oli rase kui ta oli juba 5 kuud rase. Ta oma peaga arvas, et 38 aastaselt algab menopaus 😀 Siiamaani muigavad kõik.

Kõigil lapsed käes. Esimestest üks rase jälle ja teine proovib. Tibid on õed, teevad kõike koos. Väike draama oli, kui üks rase ja teine polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 100kg/165cm kui 1. korda rasedaks jäin. Rasedaks jäin kohe 1. katsel. Kuid seljataga 2 katkemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.