Esileht Tööelu, raha ja seadused. suurem summa pangakontole kantud

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: suurem summa pangakontole kantud

Postitas:

Tere, mida teha. Väliskontolt on kantud mulle suurem summa raha kontole.Sama asutus on kandnud 2 kuud tagasi samuti,kuid siis pididki nad seda tegema. Nüüd on kantud taas sama summa ,kuid seekord ei peaks nad seda mulle enam kandma.(Hüvitisega tegu) Võtsin nendega ühendust, kuid nad ei vasta. Samuti ei ole panga kaudu tehtud raha tagasikutsumise taotlust. Pank ütleb ,et ootaksin,sest ise tagastades peaksin maksma teenustasu päris palju ,kuna tegu väliskontoga ja suure summaga. Kaua ma ootan ja mida saaksin teha, et raha saatjale see raha ilma kulutusteta tagastada?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 12:34; 22.09 12:54; 22.09 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa tead saatjat, st sul on nendega mingi side, siis saad ju ühendust võtta ja rääkida asjast. ei saa ausalt öeldes probleemist aru.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

probleem on selles,et nad ei vasta mulle ju , olen proovinud ühendust võtta .Tegu välismaa ettevõttega ja uksetaha lihtsalt ei lähe ju .

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 12:34; 22.09 12:54; 22.09 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätad endale tõendid, et oled püüdnud nendega ühendust saada. Muud midagi. Seda raha kasutada ei või, see oleks omastamine. Lihtsam on see nt hoiusele panna, et oleks kontolt eest ära, ei tekitaks kiusatust ja väärkujutelma, et ongi sinu raha. Küll ükskord keegi nõudma hakkab.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse, küll neil aaasta-kahe jooksul meelde tuleb ja küsivad tagasi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise tagasi ei kanna? Näed ju pangakontolt, kust ja kellelt ja mille eest see raha tuli.

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise tagasi ei kanna? Näed ju pangakontolt, kust ja kellelt ja mille eest see raha tuli.

Ta ju kirjutas, miks.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tahaks selle kiiresti tagastada ,ei taha enda kontole seda:D aga ei saa ei telefoni ega kirja teel nendega lihtsalt ühendust ka.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 12:34; 22.09 12:54; 22.09 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tuli kuskilt väljastpoolt Euroopat siis või? Kui IBAN-kujul kontolt, siis ei ole küll mingit takistust sul see ise tagasi kanda, ülekandetasu on sama suur, kui riigisiseselt teise panka kandes (swedist näiteks 38 senti).

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu ülekanne hirmus kallis on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga kui sa sinna kirja saatsid, siis äkki ootaks veidike?

ma muretseks rohkem selle pärast, et sa pead selle suurema summa pealt hiljem maksuametile tulumaksu maksma hakkama, seega ise ma seda summat küll kuskile edasi või tagasi liigutama ei hakkaks. Kui tagasi kutsutakse, siis on selge, et oli ekslik ülekanne. Kui ise hakkad ülekandeid tegema, kuidas sa siis tõestad seda, et tulumaksu pole vaja maksta?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise hakkad ülekandeid tegema, kuidas sa siis tõestad seda, et tulumaksu pole vaja maksta?

Sellega, et ei maksa ja keegi ei tule küsima ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et seal ettevõttes liiguvad asjad väga aeglaselt, lisaks ei pruugi neil olla ka kombeks kohe vastata, vaid võtavad raha kuu aja pärast tagasi ja siis ütlevad, et korras. Ma enne kuu möödumist ja paari kirja saatmist küll muretsema ei hakkaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pank ütleb ,et ootaksin,sest ise tagastades peaksin maksma teenustasu päris palju ,kuna tegu väliskontoga ja suure summaga.

Kui palju siis?
Kui lähebki EL-ist välja, siis ülekannet peaks ju ka saaja kulul teha (kulud võetakse temal laekuvast summast maha)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu ülekanne hirmus kallis on?

Pea igale poole väljaspool ELi. Minult taheti Türgis ettemaksu teatud %, kokku 60 eurot, ülekanne ise oleks maksma läinud 25 eurot. Tänan ei. Nüüd teostan ELi-väliseid makseid vaid Transferwise’i kaasabil. Teemaalgataja peaks ka tegelikult selle abil saama raha tagastada, kui selle ülekandega nii suur valu on. Transferwise’i abil läheb küll kauem aega, aga maksab sente.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, kanna mulle, nii oleks raha vaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina paneks kõrvale, kui endast olenev ühendusevõtmiseks tehtud, siis 5-7 aasta pärast võtaks kasutusse (või vähemalt investeeriks parema % peale kui pank, siis raha alles, aga tast kasu ka)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. suurem summa pangakontole kantud