Esileht Ilu Suvekleitide otsingul

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Suvekleitide otsingul

Postitas:

Võta lahti nt Lindexi leht, ma enda viimase kleidi ostsin sealt. Hunnikus kleite, ka nr 48 on olemas.

Kuid mis imeasi see keskealisele sobiv kleit peaks olema? Ma olen ilmselt ka su mõistes täiesti keskealine (46 aastane), kuid suurem osa kleite, mida kannan, passivad vabalt ka 30 aastasele. Aga ma kannan ka S suurust, võib-olla on vahe selles.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netist ära igaks juhuks pimesi telli

https://sobranna.postimees.ee/7289073/eestlanna-tellis-veebiaritsejalt-kleidi-vaata-milline-toode-temani-tegelikult-joudis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netist ära igaks juhuks pimesi telli

https://sobranna.postimees.ee/7289073/eestlanna-tellis-veebiaritsejalt-kleidi-vaata-milline-toode-temani-tegelikult-joudis

See on see Anneli Martinson (või üks tema sajast nimest, viimati oli mingi Mrtns vm), kes petturite ja võlglaste grupis üsna popp kaebealune on?
Ime, et keegi üldse midagi ta käest sai, enamasti laseb vist lihtsalt üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks enne proovida seega käin poodides. Sel aastal leidsin Sidonase poest 30% linase suvekleidi. Peale esimest pesu ikka samasugune. Mul L suurus.

Soodsalt on igasugu kossakaid ka Ohoo outlettides. Mull isiklikult moesolev kottlõige ei meeldi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kuidas on võimalik, et kmi 22 kandis naine kannab selliseid suuruseid? Ole sa kui pikk tahes, see oleks ikka suurus s-L vahemik ja vast 38-42. Ebausutavad parameetrid

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on võimalik, et kmi 22 kandis naine kannab selliseid suuruseid? Ole sa kui pikk tahes, see oleks ikka suurus s-L vahemik ja vast 38-42. Ebausutavad parameetrid

Täitsa usutavad parameetrid. Pikad inimesed on ju proportsionaalsed. Mis tähendab, et 180 cm pikal teemaalgatajal on selline rinna- ja puusaümbermõõt, mis 10 cm lühema inimese puhul tähendaks … hmm, ütleme, et veidi mammilikku priskust 😛 Mina olen 168 cm pikk ja täpselt samade mõõtudega nagu teemaalgataja, kannan ka L suurust. Ainult et minu pikkuse/ lühiduse kontekstis tähendavadki need mõõdud, et “proua, võiksite 5 kg maha võtta” 😛

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 17:44; 09.07 20:14; 12.07 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa usutavad parameetrid. Pikad inimesed on ju proportsionaalsed. Mis tähendab, et 180 cm pikal teemaalgatajal on selline rinna- ja puusaümbermõõt, mis 10 cm lühema inimese puhul tähendaks … hmm, ütleme, et veidi mammilikku priskust ???? Mina olen 168 cm pikk ja täpselt samade mõõtudega nagu teemaalgataja, kannan ka L suurust. Ainult et minu pikkuse/ lühiduse kontekstis tähendavadki need mõõdud, et “proua, võiksite 5 kg maha võtta” ????

Sa vist ei saanud aru, mida sinu tsiteeritu öelda tahtis. Teemaalgataja soovis ju riideid 44-48, mis on XL ja XXL, mitte L. Väide oli, et kui inimene on nii pikk ja sellises kaalus, KMI on 22, siis ei vaja ta suurust 48.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 20:59; 12.07 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem tekib küsimus, kuidas sellise pikkuse-kaalu suhte korral on nii suured mõõdud.
Aga mitmete EU rõivatootjate mõõdutabelite järgi on need mõõdud küll keskmiselt 44- 46 suurus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on alumine pool samad mõõdud ja kannan 38-40 sõltuvalt tootjast. Mõni seelik on 42. Ei jää riided liiga kitsalt ümber ega midagi. Ma ei saa aru, miks nii suured mõõdud, r-ü järgi ainult? 46 on üldse kõige suurem number tavapoes, neid kannavad juba 100+ kg naised.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajal on kas kodune kaal või mõôdulint vale.

Olen 178 cm ja hetkel koos oma titepekiga 78 kg. Ehk siis 5 kg TA-st raskem. Kannan suurust M, vôi 38. Terve elu olen olnud 73 kg ja kandnud suurust S.  Olen 43.

Selliseid mõõte nagu TA-l on võimalik tema pikkuse juures saavutada 90 kg alates.

Kleitide salakohti ma kahjuks ri tea, Kaubamajast on silma jäänud Marella ja Esprit. Eesti brandidest Ivo Nikkolo. Garry Weber teeb vist suuremaid nr.-d ka…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Ilu Suvekleitide otsingul