Esileht Koolilaps Taani Legoland

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Taani Legoland

Postitas:
Kägu

Tere! Plaanin minna 9 aastasega augustis Legolandi. Kes on käinud, millist hotelli soovitate, kas lapsed on rahule jäänud? Jagage palun kogemusi. Aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime eelmine suvi ja ööbisime Lalandias. See siis nö puhkeküla vms. Saad oma maja. Väga mõnus oli, kõigil ruumi jne.

Lapsed jäid ülirahule. Lisaks Legolandile käisime veel lähedal safari pargis.

Kindlasti ei soovita minna nö tippajal kuna siis igal atraktsioonil meeletud sabad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

August on tippaeg ja kõikidel atraktsioonidel on pikad järjekorrad. Me uurisime seda teemat põhjalikult ja seetõttu käisime juuni esimeses pooles, kus paljude riikide lapsed olid veel koolides. Isegi siis olid pikad järjekorrad. Kindlasti peaks arvestama, et Taani Legoland on kõige jahedam Legoland ja veeatraktsioone alati täielikult nautida ei saa. Meil oli poolpilves ilm ja õnneks vihma ei sadanud.
Üldiselt oli päris hea Legoland, aga toit ja kaubad olid kallimad kui mujal Legolandides, aga muidu on üsna kvaliteetne lõbustuspark. Mulle isiklikult meeldis kõige rohkem Saksamaa Legoland, sest seal nagu inimesed hajusid platsile rohkem ära, Taani tundus kitsamate käikudega ja järjekordadega olevat. Inglismaa Legoland on samuti suur, aga seal on sama ilm suviti mis Taanis. Kõige mõnusam on Florida Legoland, sest seal on 99% ajast soe ja veeatraktsioone saab täielikult nautida. Samas on Usa-sse minnes lõbustusparkide valikuvõimalus suur ja kui lapsed väga suured Lego fännid ei ole, tasuks valida Disneyland.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime 9aastasega 2018.aug.
Ühe öö lennujaama kõrval hotellis, teise öö airbnb kaudu kodumajutus, mõlemad olid väga ok. Legolandi hotell tundus arutult kallis. Transport oli Billundis hea, vahemaad väikesed.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Taani Legoland