Esileht Väikelaps Tahaks 3,5aastase kinno viia – mida soovitate?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tahaks 3,5aastase kinno viia – mida soovitate?

Postitas:

“Uskumatud” jne on liiga intensiivne vist, aga kuidas on lood “Uskumatu hiigelpirniga”? See oleks tema esimene kinokülastus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 21:34; 05.08 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui esimene külastus siis oleneb, mis filme laps enne üldse on vaadanud. Kas kodus telekast vaatab täispika multika jutti ära? Kui kardad, et kas jaksab filmi vastu pidada siis vaata ka filmi kestust, kinokavades on üsna sageli multikaid, mis kestavad tunni või veidi alla selle, täispikad multikad kipuvad 1,5h ringis kestma.
Minu last häiris kinos kõige rohkem lärm, heli on märksa valjem kui kodus telekast ja see natuke segas tal filmi vaatamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Uskumatu hiigelpirn” oli kõige jubedam ja jaburam multifilm, mida eales näinud olen, seda ei soovitaks mitte kellelegi. Praegu ei olegi kinos head valikut väiksemale lapsele.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 08:14; 05.08 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis beebikino, kus on vaiksem ja laps saab vahepeal ringi käia?
https://www.forumcinemas.ee/Events/BKTallinn/BKTallinnNextEvent jms, iga suurem kino teeb nn beebiseansse (ükskord oli beebikinos “November”, no eriti beebisõbralik film 😀 )
Ei näinud ka valikus hetkel ühtegi filmi, mida tahaks lapsega vaadata. Üldse paljud neist on liiga intensiivsed, palju käralärmi, “vaimukate” kahetiste mõtetega repliikidega jutt, millest väikelaps veel hästi aru ei saa, liiga pikk jne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks “Uskumatu hiigelpirn” jube oli? Jabur kölab hasti, aga jubedat ei tahaks, jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 21:34; 05.08 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on 1,5h filmi vaadata järjest liiga palju 3,5sele. Milleks vajalik? Parem nukuteater. Pealegi enamus laste multifilmides on ikka mingi hea-kurja teema, hirmsad kohad, isegi koletised. Trollide ajal mõned 4-6aastased nutsid, sest koledad koletised tahtsid trolle ära süüa…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 09:34; 05.08 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks “Uskumatu hiigelpirn” jube oli? Jabur kölab hasti, aga jubedat ei tahaks, jah.

“Jube” nagu halb, kehv ikka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 08:14; 05.08 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis beebikino, kus on vaiksem ja laps saab vahepeal ringi käia?

https://www.forumcinemas.ee/Events/BKTallinn/BKTallinnNextEvent jms, iga suurem kino teeb nn beebiseansse (ükskord oli beebikinos “November”, no eriti beebisõbralik film ???? )

Ei näinud ka valikus hetkel ühtegi filmi, mida tahaks lapsega vaadata. Üldse paljud neist on liiga intensiivsed, palju käralärmi, “vaimukate” kahetiste mõtetega repliikidega jutt, millest väikelaps veel hästi aru ei saa, liiga pikk jne

Beebikino on mõeldud vanematele, et saaks kinos käia kui hoidjat pole. Milline beebi sul filmi vaatab? Sellepärast ongi beebikino mitte lastekino, filmid suurtele

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 09:34; 05.08 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaalusin oma 4,5-aastase kinno viimist, aga otsustasin, et pole mõtet, küll jõuab. Eelkõige sellepärast, et kinodes on heli liiga vali. See stereomüra on üsna tappev, mul endal on halb sellise jubeda lärmi saatel filme vaadata nagu kinos on.
Soovitan ka pigem nukuteatrit. Käisin lapsega seal vaatamas paari etendust, väga armsad ja õpetlikud, septembriks ostsin juba ka piletid. Seal on enemasti nii tunni aja ringis väikestele etendused, istuvad ilusti ära. Soovitan soojalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin just (küll 3a9k-sega) “Hotell Transilvaaniat” vaatamas, ilusti vaatas ära. Aga meil juba oli see kolmas käik ja kodus ka mõnikord vaatab pika ära. Seekord käisime ka beebikinos (pisem 2,5-aastane oli ka kaasas), muidu oleme tavalises käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastele hüplik ja kirev 3D-animatsioon veel ei sobi, sobib claymation, muu nuku- ja joonisfilm. Küllap sügisel jõuab jälle midagi kinodesse ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli äsja saanud 4, kui esimest korda kinos käisime, aga tol ajal oli selline hea programm Mudilaste multilaegas Artises alates 2.eluaastast -seal olid siis lühikesed multikad, vbl mingi 50 min kokku ja pärast mingi tegelane mängis seal lastega. See oli väga sobiv. Aga väga palju lapsi ei käinud, vbl ei teatud selle kohta, igatahes enam seda programmi pole.
Seejärel aga läksime täispikka multikat vaatama, noh vaatas ära, aga lõpus ikka niheles ja lisaks tegin vale valiku 3D kasuks, mis ajas ikka pea väga ringi käima, nii et pärast välja minnes oksendas.
Tegelikult tahtsin lühidalt öelda, et niisama kino näitamise pärast mina ei soovitaks veel kinno minna, ei anna see midagi juurde. 5-aastaselt juba suht ok, aga ka siis hakkavad paljud tunni pärast nihelema ja milleks seda siis vaja on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis beebikino, kus on vaiksem ja laps saab vahepeal ringi käia?

https://www.forumcinemas.ee/Events/BKTallinn/BKTallinnNextEvent jms, iga suurem kino teeb nn beebiseansse (ükskord oli beebikinos “November”, no eriti beebisõbralik film ???? )

Ei näinud ka valikus hetkel ühtegi filmi, mida tahaks lapsega vaadata. Üldse paljud neist on liiga intensiivsed, palju käralärmi, “vaimukate” kahetiste mõtetega repliikidega jutt, millest väikelaps veel hästi aru ei saa, liiga pikk jne

Beebikino pole mõeldud beebidele ja väikelastele, kavas ei ole pisikeste laste filmid. Seal näidatakse ikka filme emadele, kellele on see võimalus sotsialiseeruda ja kodust välja saada. Kui muidugi üksi lapsega minna (nagu nt mina), siis on küll see probleem, et tuleb enamuse ajast last taga ajada ja mingit erilist filmielamust tegelikult ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Tahaks 3,5aastase kinno viia – mida soovitate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.