Esileht Ilu Tahan käia parfüümipilves

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Tahan käia parfüümipilves

Postitas:
Kägu

Sa meelega teeksid nii, et nurga tagant tuleb meeter enne “nii hea” lõhnapilvepahmakas ja siis sina? Ära tee, palun. Ei ole mina 99% kordadest reageerinud “nii hea lõhn!”, vaid kergelt iiveldama ajab…

Nipp, kuidas parfüüm kauem nahal püsib- kanna hästi õhuke kint vaseliini nahale ja pihusta alles siis lõhnaõli sinna kohta nahale. EdP soovitus ka muidugi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas kõik õlibaasil lõhnad, aga u 15 eur parfüümõli on mul tuntav juba kolmas päev. Määrisin kuklale juuksepiirile ja iga päev pead ei pese ning täna juba kolmas päev kui endiselt vahepeal tunnen, et viskab seda lõhna. Ma muidugi ei tea kui kaugele teised seda tunnevad – ilmselt mitte kaugele, pigem selline lõhnastatud kehakreemi tugevus rohkem.

https://www.notino.ee/afnan/adwaa-al-sharq-parfuumoli-unisex/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga eks olegi, et tihti ja just kinnistes ruumides hakkab tugev parfüüm siiski häirima.

Mulle need ülilõhnastatud inimesed üldse ei meeldi, on ka selliseid mehi, kelle läheduses hingata ei saa. Mõni tõesti pihustab parfüümi mitu korda päevas peale. Kuna lõhnamaitse ja lõhnatundlikkus on ikka väga seinast seina, siis ma üle pingutada siiski ei soovitaks, see võib anda vastupidise efekti meeldimise asemel. Ise harjud selle lõhnaga nii ära, et üldse ei tunnegi, aga teistele on see parfüüm juba täiesti väljakannatamatu.

Täitsa nõus. Olen ka vahel tundnud kellelgi väga head lõhna, aga 100% kõigile kunagi meeldida ei saa ja kui tunned tugevalt ülelõhnastatud inimesel sellist lõhna, mis vastu hakkab, siis ei taha selle inimese läheduses viibidagi. Võib-olla mõnele oma lõhnaga meeldid, aga teisel tõmbab sinu lõhn hinge kinni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Ilu Tahan käia parfüümipilves