Esileht Ilu Tahan käia parfüümipilves

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Tahan käia parfüümipilves

Postitas:
Kägu

Kuhu ja kui palju pihustada parfüümi, et lõhnapilv oleks kaugele tunda? Mulle nii meeldib, kui keegi tänaval möödub ja tunnen pärast tükk aega tema parfüümi.  Või poes  lettide vahel on järsku nii hea lõhn  Ma ei ole enda puhul sellist asja kunagi täheldanud, samas võib ka olla, et teised ei arva minu parfüümist midagi ja ei kiidagi,  et nii hea lõhn…

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene harjub ise oma parfüümiga ära ja ei tunne seda. Riietel püsib paremini kui nahal (mõnel kampsunil sallil on tunda ka paar nädalat või rohkemgi hiljem) – samas eks õues liikudes nö ka tuuldub ja lahtub kiirenini. Valida edp variandid lõhnadest kindlasti ning pigem kvaliteetsed ja kallimapoolsed parfüümid – enne ostu siiski tasub googeldada ja võimalusel testritega katsetada, kas ikka on kallimat hinda väärt. Kallim hind ja edp alati siiski püsivust ei tähenda. Lõhnadel on enamasti ka nö mitu kihti ehk esialgne tugev lõhn võibki muutuda ja põhi- või lõpunoodid ei pruugi nii tuntavad olla või sobidagi.

Lisaks on erinevad kaasaskantavad pisemad pudelid, mille saad oma lemmiklõhnaga täita. Ilmselt need, keda lõhnapilves tunnevad kannavadki tihti oma lemmiklõhna kaasas ja vahepeal värskendavad – või ongi lihtsalt äsja lasknud lõhna peale või end seal sees “marineerinud”.

Aga eks olegi, et tihti ja just kinnistes ruumides hakkab tugev parfüüm siiski häirima. Eriti kui juhtuvad nt väikelapsed, rasedad vmt olema. Bussis ja palavaga nt veel eriti hull – eriti kui pole võimalik õhku peale saada või minema minna.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga eks olegi, et tihti ja just kinnistes ruumides hakkab tugev parfüüm siiski häirima.

Mulle need ülilõhnastatud inimesed üldse ei meeldi, on ka selliseid mehi, kelle läheduses hingata ei saa. Mõni tõesti pihustab parfüümi mitu korda päevas peale. Kuna lõhnamaitse ja lõhnatundlikkus on ikka väga seinast seina, siis ma üle pingutada siiski ei soovitaks, see võib anda vastupidise efekti meeldimise asemel. Ise harjud selle lõhnaga nii ära, et üldse ei tunnegi, aga teistele on see parfüüm juba täiesti väljakannatamatu.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu ja kui palju pihustada parfüümi, et lõhnapilv oleks kaugele tunda? Mulle nii meeldib, kui keegi tänaval möödub ja tunnen pärast tükk aega tema parfüümi. Või poes lettide vahel on järsku nii hea lõhn Ma ei ole enda puhul sellist asja kunagi täheldanud, samas võib ka olla, et teised ei arva minu parfüümist midagi ja ei kiidagi, et nii hea lõhn…

See on ilmselt irooniline nali nende ülelõhnastatud inimeste pihta, kes kaasinimesi oma haisupilvega terroriseerivad?

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad lõhnastatud inimesed, kui nad on eelnevalt puhtaks pesnud nii enda kui oma riided ja on hoolitsetud välimusega. Kui parfüüm seguneb higi ja mustuse haisuga, ei peaks parfüümi panema. Muidu pane julgelt, sest suvel on kõik lõhnad paremini tunda ka ja samas kulub nagu kiiremini maha ka. Ühel mehel oli ükskord nii hea parfüüm, et oleksin talle äärepealt külge lööma hakanud.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle nii meeldib, kui keegi tänaval möödub ja tunnen pärast tükk aega tema parfüümi.

Ma loodan, et Sa siis ka kavatsed ainult mööduda oma lõhnapilvega:)

Paar nädalat tagasi käisin teatris (siseruum, peaaegu palav) ja istusin mingi lõhnapilvemehe kõrval. Õnneks oli lühike etendus.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib, kui inimesed on tuntavalt lõhnastatud. Parem tugev parfüüm kui higihais. On ka selliseid ökoinimesi, kõik looduslik ja nende läheduses on raske viibida kahjuks.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa unustad ära ühe asja. Inimesed on erineva lõhnatajuga. Kui sina kaifid lõhnapilves olemist, siis võibolla pole su haistmine nii tundlik. Tundliku haistmisega inimesele või migreenihaigele või allergikule on see aga puhas piin. Ja alati ei ole võimalik ka sellest “hästi lõhnavast” inimesest füüsiliselt eemalduda. Näiteks poesabas või avatud kontoris. Meil on näiteks tööl kokkulepe, et töökohale tulles ennast ei lõhnastata.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endise parfüümitajana võin kinnitada, et tõesti on inimesiti lõhnataju varieeruv ja liialt ei tasu panna. Õiget lõhna kandja ise ei tunnegi, nii et enda jaoks ei saa sesa nagunii kasutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu ja kui palju pihustada parfüümi, et lõhnapilv oleks kaugele tunda? Mulle nii meeldib, kui keegi tänaval möödub ja tunnen pärast tükk aega tema parfüümi. Või poes lettide vahel on järsku nii hea lõhn Ma ei ole enda puhul sellist asja kunagi täheldanud, samas võib ka olla, et teised ei arva minu parfüümist midagi ja ei kiidagi, et nii hea lõhn…

See on ilmselt irooniline nali nende ülelõhnastatud inimeste pihta, kes kaasinimesi oma haisupilvega terroriseerivad?

Arvan sama. Kohutav on sattuda ühte ruumi või lifti mõne ülelõhnastatud inimesega. Mõni on omale nii palju lõhna peale kallanud, et oma lõhnatundlikkus on täiesti ära nullitud ja nii nad pihustavadki üha rohkem ja rohkem. Uhh…

 

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib, kui inimesed on tuntavalt lõhnastatud. Parem tugev parfüüm kui higihais. On ka selliseid ökoinimesi, kõik looduslik ja nende läheduses on raske viibida kahjuks.

Nendel ökoinimestel on jälle raske sinu läheduses viibida.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle väga meeldib, kui inimesed on tuntavalt lõhnastatud. Parem tugev parfüüm kui higihais. On ka selliseid ökoinimesi, kõik looduslik ja nende läheduses on raske viibida kahjuks.

Nendel ökoinimestel on jälle raske sinu läheduses viibida.

Tunnen kaasa siis neile

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa unustad ära ühe asja. Inimesed on erineva lõhnatajuga. Kui sina kaifid lõhnapilves olemist, siis võibolla pole su haistmine nii tundlik. Tundliku haistmisega inimesele või migreenihaigele või allergikule on see aga puhas piin. Ja alati ei ole võimalik ka sellest “hästi lõhnavast” inimesest füüsiliselt eemalduda. Näiteks poesabas või avatud kontoris. Meil on näiteks tööl kokkulepe, et töökohale tulles ennast ei lõhnastata.

Ma peaks seda ahistamiseks, kui ma ei võiks ennast tööl lõhnastada. Päris jube töökoht.

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ökoinimesed söövad tervislikult ja nende higi haiseb paremini arvatavasti. Aga pole kunagi kuulnud, et parfüümi kasutamine teeks inimese puhtaks. Pesin end siis kord-kaks päevas ja pesen nüüd.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peaks seda ahistamiseks, kui ma ei võiks ennast tööl lõhnastada. Päris jube töökoht.

Raske elu sul siis.
Enamike Rootsi ravi- ja hoolekandeasutuste töötajatel on tööl parfüümi kasutamine keelatud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see täiesti hingemattev, kui inimene käib suure parfüümipilvena ringi.

Mul eksmees harrastas seda. Lõpuks hakkasin seda lõhna lausa jälestama.

Piisab täiesti kahest surakast.

Kui ise ei tunne, öeldakse, et on õige lõhn.

Teised ei pea selle pärast läkastama ja silmist vett jooksma ometi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamike Rootsi ravi- ja hoolekandeasutuste töötajatel on tööl parfüümi kasutamine keelatud.

Ega Eestis ei tohi ka meditsiinitöötajad tööl parfüümi kasutada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ökoinimesed söövad tervislikult ja nende higi haiseb paremini arvatavasti.

Ökoinimesed ravivad end küüslauguga ja söövad sibulat ja kala. Ja kõik need panevad higi keskmisest hullemini haisema.  Deodoranti ka osad neist ei kasuta, pidid talki vms  kasutama.

 

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ökoinimesed ravivad end küüslauguga ja söövad sibulat ja kala. Ja kõik need panevad higi keskmisest hullemini haisema.  Deodoranti ka osad neist ei kasuta, pidid talki vms  kasutama.

Kas tahad väita, et ilma parfüümita haiseksid? Mitu korda ennast pesed ja mis vahenditega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peaks seda ahistamiseks, kui ma ei võiks ennast tööl lõhnastada. Päris jube töökoht.

Nõus. Ma pole vist kunagi läinud kodust välja end lõhnastamata. Loomulikult lõhnastan end ka üksi kodus olles nädalavahetusiti. Ainsad korrad, kui ei lõhnasta on siis, kui lähen väikeste titade juurde.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peaks seda ahistamiseks, kui ma ei võiks ennast tööl lõhnastada. Päris jube töökoht.

Nõus. Ma pole vist kunagi läinud kodust välja end lõhnastamata. Loomulikult lõhnastan end ka üksi kodus olles nädalavahetusiti. Ainsad korrad, kui ei lõhnasta on siis, kui lähen väikeste titade juurde.

Nali? On ikka haigeid inimesi maailmas..

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainsad korrad, kui ei lõhnasta on siis, kui lähen väikeste titade juurde.

Minul oli oma beebiga nii, et niikui parfüümi kasutasin, nii ta hakkas nutma täiesti hüsteeriliselt. Kasutasingi tema beebiea jooksul vaid ökodeodoranti ja seepi, mis olid lõhnavabad. Sest beebi lõhnatundlikkus on niivõrd hea, ta ei suuda mingit kunstlikku lõhna taluda. Ja tegelikult on ka selliseid inimesi olemas, kelle jaoks kunstlikud lõhnad on liiga räiged. Nende jaoks on need lõhnapilve inimesed väga suur peavalu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peaks seda ahistamiseks, kui ma ei võiks ennast tööl lõhnastada. Päris jube töökoht.

Nõus. Ma pole vist kunagi läinud kodust välja end lõhnastamata. Loomulikult lõhnastan end ka üksi kodus olles nädalavahetusiti. Ainsad korrad, kui ei lõhnasta on siis, kui lähen väikeste titade juurde.

Nali? On ikka haigeid inimesi maailmas..

Mis siin naljakat on? Ei saa aru.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peaks seda ahistamiseks, kui ma ei võiks ennast tööl lõhnastada. Päris jube töökoht.

Nõus. Ma pole vist kunagi läinud kodust välja end lõhnastamata. Loomulikult lõhnastan end ka üksi kodus olles nädalavahetusiti. Ainsad korrad, kui ei lõhnasta on siis, kui lähen väikeste titade juurde.

Nali? On ikka haigeid inimesi maailmas..

Mis siin naljakat on? Ei saa aru.

Pole tõesti naljakas. Pigem kurb, et mõned ei suuda ühte päeva ka üle elada ilma, et omale mingit keemiat peale laseks. ????

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peaks seda ahistamiseks, kui ma ei võiks ennast tööl lõhnastada. Päris jube töökoht.

Nõus. Ma pole vist kunagi läinud kodust välja end lõhnastamata. Loomulikult lõhnastan end ka üksi kodus olles nädalavahetusiti. Ainsad korrad, kui ei lõhnasta on siis, kui lähen väikeste titade juurde.

Nali? On ikka haigeid inimesi maailmas..

Mis siin naljakat on? Ei saa aru.

Pole tõesti naljakas. Pigem kurb, et mõned ei suuda ühte päeva ka üle elada ilma, et omale mingit keemiat peale laseks. ????

Aga miks mitte? Mulle meeldib, lõhnastan ikka enda tarbeks ja igapäevaselt, kodus ka.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole tõesti naljakas. Pigem kurb, et mõned ei suuda ühte päeva ka üle elada ilma, et omale mingit keemiat peale laseks. ????

Miks peaks? Sa ilmselt ei pese oma hambaid ka iga päev? Käid sitasena ringi, et mitte end dushigeeliga kokku teha?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle nii meeldib, kui keegi tänaval möödub ja tunnen pärast tükk aega tema parfüümi.

Ma loodan, et Sa siis ka kavatsed ainult mööduda oma lõhnapilvega:)

Paar nädalat tagasi käisin teatris (siseruum, peaaegu palav) ja istusin mingi lõhnapilvemehe kõrval. Õnneks oli lühike etendus.

Pikamaabussis on ka kohutav piin sellise kõrvale istuma sattuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spordiklubides lasevad daamed kah end enne trenni duhhi täis. No siis selle paari ruutmeetri peale kümneid eri odööre koos. Anna armu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli oma beebiga nii, et niikui parfüümi kasutasin, nii ta hakkas nutma täiesti hüsteeriliselt. Kasutasingi tema beebiea jooksul vaid ökodeodoranti ja seepi, mis olid lõhnavabad. Sest beebi lõhnatundlikkus on niivõrd hea, ta ei suuda mingit kunstlikku lõhna taluda. Ja tegelikult on ka selliseid inimesi olemas, kelle jaoks kunstlikud lõhnad on liiga räiged. Nende jaoks on need lõhnapilve inimesed väga suur peavalu.

Kõik õige. Mul on kahju neist lemmikloomadest, kes elavad toas ja siis seal tubades kasutatakse pidevalt mingeid õhuvärskendajaid ja -lõhnastajaid, lõhnaküünlaid jne, mida eriti talvel kõikidest sisustuspoodidest kokku ostetakse. Noh et kodu peab ju hästi lõhnama. Vaesed kiisud ja kutsud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ilmselt erandlik, mis minuga juhtus, või ehk polegi see siiski nii erandlik, sest peale covidit on seda juhtunud teistel ka. Kõik lõhnad on imelikud, häirivad ja vale lõhnaga. Ise ma lõhnaõlisid enam kasutada ei saagi. Haisema hakkamise vastu kasutan seda deodoranti, mis varem. Ja tean et ma sellega higi järgi haisema ei hakka. Millegipärast, muunduvad mu ninas parfüümlõhnad kõik ühesuguseks ja lõpuks on see nii häiriv ja tüütu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu Tahan käia parfüümipilves