Esileht Väikelaps täid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: täid

Postitas:

Milline on kõige tõhusam ravim apteegis täidele ja kas šampoon või pihusti.
Ma olen juba kaks korda kodus täi šampooniga juukseid tervel perel pestnud,juukse harjad välja vahetanud .voodipesupesud vahetanud aga mõne aja pärast avastan ikka et väiksed täid peas.Ma ei tea mis oleks kõige tõhusam .Rääkimata et see on kohutav raha kulu ja eriti kui see veel asjata,tahaks midagi mis aitaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elektriline täikamm.

Või kui taas mingi täitõrje, siis hoia peas mitu korda kauem kui infolehel kirjas(julgelt tund) ja pane veel vannimüts v kilekott ka otsa.
Ja kammi-kammi-kammi.
Mõtsid pesid v kuumutasid läbi? Juuksekumme ja harju pole mõtet ära visata, pigem pese kuumalt v külmuta sügavkülmikus. Kas puhastasid hoolega diivani ja tugitoolide peatoed, auto peatoed?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.apotheka.ee/nyda-lahus-peataidele-ja-tingudele-50ml-pmm0087385ee

Meil aitas see. Šampoon ei aidanud. Paned pähe, hoiad ja enne pesemist kammida juuksed väga hoolikalt läbi tiheda kammiga. Tegime kaks korda, juhendis on kirjas, mis aja pärast uuesti teha. Ja siis kõikide asjade pesu – voodiriided, seljariided, joped, sallid, mütsid jne.. lisaks tolmuimejaga diivanid ja muu.

Kas käivad lasteaias? On teistel kontrolli alla saadud? Võib-olla toovad sealt uuesti?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitas täikamm, šampoonist polnud kasu. Veel vahetasin mitu korda voodipesu, osa riideid pesin ära, teise osa riideid ja mänguasju pakkisin kotti ja mõnda aega ei kasutanud (no paar nädalat kindlasti).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline on kõige tõhusam ravim apteegis täidele ja kas šampoon või pihusti.

Ma olen juba kaks korda kodus täi šampooniga juukseid tervel perel pestnud,juukse harjad välja vahetanud .voodipesupesud vahetanud aga mõne aja pärast avastan ikka et väiksed täid peas.Ma ei tea mis oleks kõige tõhusam .Rääkimata et see on kohutav raha kulu ja eriti kui see veel asjata,tahaks midagi mis aitaks.

Aga pehmed mänguasjad? Need tuleb panna paariks kuuks suletud kilekotti. Siis muidugi pesta läbi mütsid ja sallid. Voodimadratsile ja patjadele oleks hea, kui saaks aurupesuriga puhastada. Põrandavaibad ja diivanid tolmuimejaga puhastada. Ja pesemine üksi ei aita, pärast tuleb juustest välja korjata nii täid kui tingud, kammimisest üksi ei piisa, need tuleb ühekaupa noppida peast ära, sest mõni võib veel elus olla peale pesu. Kamm ja juuksehari pane peale kasutamist äädikalahusesse. Ja kõik, mida masinas pesete, vähemalt 60C, väiksem temperatuur ei hävita ära neid tinge, mis riietes on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps täid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.