Esileht Ilu ja tervis Täielik teadmatus…

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Täielik teadmatus…

Postitas:

Kirjutan siia, äkki loeb siin keegi inimene, kes rohkem asjadega kursis.
Inimene käis märtsi algul koloskoopia uuringul ja ta eemaldati väike polüüp, mis saadeti laborisse uuringutele. Suurem jäi eemaldamata. Lubati nädala pärast ühendust võtta kui vastused teada. Ja nüüd on täielik vaikus. Saan aru, et olukord on praegu väga keeruline. Aga huvitab just see, et kui nüüd see osutuski vähiks, kas siis nendega praegu ei tegeleta. Olen püüdnud helistada ja kirja teel ühendust saada, aga täielik lootusetu olukord. Kõige hullem on see,et inimene on juba endale sisendanud, et see ongi vähk ja elul ei ole enam mõtet. Raske olukord…
Aitäh neile, kes oskavad kaasa mõelda ja rääkida…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:37; 28.03 16:44; 29.03 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama protseduur jaanuaris. Arst ütles, et helistavad üksnes siis, kui leid pahaloomuline. Kõnet ei tulnud ja mõne aja pärast nägin digiloos uuringu vastust. Seega palun vaata digilugu.ee, seal uuringute ja analüüside all peab olema ka sinu tuttava vastus.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:58; 28.03 16:18; 28.03 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See punkt digiloos on ‘saatekirjade vastused’. Sealt näed ise.
Aga kui on vähk, siis loomulikult sellega tegeldakse praegu, see on võrdne erakorralise arstiabiga.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 16:04; 28.03 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin veel lisada, et vastus ilmus ca 3 nädala pärast, seega laboris läheb aega. Ei maksa paanitseda, arstid võtavad alati ühendust, kui midagi halvasti.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:58; 28.03 16:18; 28.03 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama protseduur jaanuaris. Arst ütles, et helistavad üksnes siis, kui leid pahaloomuline. Kõnet ei tulnud ja mõne aja pärast nägin digiloos uuringu vastust. Seega palun vaata digilugu.ee, seal uuringute ja analüüside all peab olema ka sinu tuttava vastus.

Aitäh vastamast. Kuidas oli pärast koloskoopiat. Temal hakkab istudes ja seliti olles pärasool valutama. Enne pole sellist asja olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:37; 28.03 16:44; 29.03 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, mis seal saab valutada, üldiselt sool ei valuta. Aga miks suurem polüüp alles jäeti?
See asi ka, et minu teada on nii, et mis silma järgi on polüüp, see ongi polüüp, mitte vähk. Polüüp võib vähiks areneda, seetõttu nad võetakse ära, aga kui ta on juba vähk, siis näeb ikka teistsugune välja kui siis, kui ta on veel polüüp.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 16:04; 28.03 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sool küll ei valutanud. Pidi vedelamat toitu sööma, 2x päevas lusikas linaõli ja lisaks veel Forlax. Kartsin pigem, et haav võib lahti minna. Arst soovitas valu korral Paracetamol 1000mg. Kas talle räägiti opi järgsest hooldusest? Polüüp ei ole tõesti vähk, sellest ainult võib midagi areneda, seepärast targem eemaldada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:58; 28.03 16:18; 28.03 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, mis seal saab valutada, üldiselt sool ei valuta. Aga miks suurem polüüp alles jäeti?

See asi ka, et minu teada on nii, et mis silma järgi on polüüp, see ongi polüüp, mitte vähk. Polüüp võib vähiks areneda, seetõttu nad võetakse ära, aga kui ta on juba vähk, siis näeb ikka teistsugune välja kui siis, kui ta on veel polüüp.

Kuna teine oli tunduvalt suurem, siis nad ei julgenud ära võtta kuna kartsid verejooksu teket. Aga kui nüüd järele mõelda, siis kodus ta hakkas ikka vanaviisi toimetama. Äkki tuligi see haav lahti, sest vedas ikka puid tuppa ja tegi ka muid taskemaid töid. Tänasest ei lase enam midagi raskemat teha. Panen ta sooja istevanni ja lasen rasvasema kreemiga määrida. Digiloost ei näe ma midagi. Kirjutasin ka arstile eile uuesti ja ehk neil on ikka aega üks telefonikõne teha.
Selle suuremaga ta pidi operatsioonile minema.
Aitäh teile, kes kirjutasid. Olge terved.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 15:37; 28.03 16:44; 29.03 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, mis seal saab valutada, üldiselt sool ei valuta.

ja kuidas veel valutab. isegi lihtne hemorroid võib põrguvalu teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbisin hiljuti koloskoopia uuringu Tartus. Kiidan arsti Eek, Aileeni. Ei ole vaja karta seda uuringut. Valus on mingil määral, aga täiesti talutav. Arst ja õde on väga meeldivad ja selgitavad kogu aeg tehtavaid toiminguid.

Soovin anda head nõu lahtisti joomiseks (ettevalmistus eelneval päeval enne uuringut). On tõesti ebameeldiva maitsega. Kulistasin korraga klaasitäie sisse ja kohe keele peale viil sidrunit- see tõmbab kiirelt halva maitse ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läbisin hiljuti koloskoopia uuringu Tartus. Kiidan arsti Eek, Aileeni. Ei ole vaja karta seda uuringut. Valus on mingil määral, aga täiesti talutav. Arst ja õde on väga meeldivad ja selgitavad kogu aeg tehtavaid toiminguid.

Soovin anda head nõu lahtisti joomiseks (ettevalmistus eelneval päeval enne uuringut). On tõesti ebameeldiva maitsega. Kulistasin korraga klaasitäie sisse ja kohe keele peale viil sidrunit- see tõmbab kiirelt halva maitse ära.

Mul alguses üritati protseduuri ilma narkoosita aga ei õnnestunud. Pidin enne seda haiglas jooma plastkannust  leiget lahtistist- see oli õudne.

Pärast korrati mul seda protseduuri narkoosi all ja sain  päev enne lahtistit juua kodus. Minu soovitused: pane see spordijoogipudelisse, kust ei tunne lõhna.  Lase külmkapis   külmaks ja see oli ka arsti soovitus, et pool sidrunit võib sisse pigistada. Külmana ja sidruniga oli see palju talutavam.

Uskuge või mitte aga mitme liitri leige lahtisti joomine on õudukas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lahustasin selle pulbri mahla sisse ja ei tundnud halba maitset. Mitu liitrit juua on suur pingutus. Tartus oli kolosk. õudne nagu sea tapmine, Tallinnas oli väikse tuimestusega täiesti valutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskuge või mitte aga mitme liitri leige lahtisti joomine on õudukas.

Mul oli jumalast käkitegu, jõin 4 liitrit. Inimesed on erinevad, nii et sa räägi pigem vaid enda eest.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Täielik teadmatus…