Esileht Koolilaps tallinna koolitoetus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: tallinna koolitoetus

Postitas:
Kägu

on keegi juba Tallinna koolitoetuse kätte saanud? 75 eurosest käib jutt

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, millalgi eelmisel nädalal laekus

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, millalgi eelmisel nädalal laekus

olen TA. huvitav, ma eelmine nädal saatsin taotluse, tulnud pole midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaatasin, et on laekunud 19. septembril.

Ma isegi ei mäletanud, et niisugune asi on olemas, lugesin Naistelehest seda mingit säästuartiklit, et tema seal kirjutas taotlust… Hakkasin mõtlema, et me peaks ju ka saama, oligi. Automaatselt oli tulnud, mingit taotlust ei pidanud esitama. Mul laps muidugi veel põhikooli osas, vbla siis eraldi taotlust peab esitama vanema lapse puhul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Automaatselt oli tulnud, mingit taotlust ei pidanud esitama. Mul laps muidugi veel põhikooli osas, vbla siis eraldi taotlust peab esitama vanema lapse puhul.

Kui taotlus on korra esitatud, siis uuesti esitama ei pea.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Automaatselt oli tulnud, mingit taotlust ei pidanud esitama. Mul laps muidugi veel põhikooli osas, vbla siis eraldi taotlust peab esitama vanema lapse puhul.

Kui taotlus on korra esitatud, siis uuesti esitama ei pea.

 

tohoh

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tohoh

Kui taotlus esitati sel aastal, kui see toetus kehtestati igas vanuses õpilasele, siis ei pea igal aastal uuesti esitama ja tuleb automaatselt. Nii on ka Tallinna kodulehel kirjas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tohoh

https://taotlen.tallinn.ee/koolitoetus

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui taotlus esitati sel aastal, kui see toetus kehtestati igas vanuses õpilasele, siis ei pea igal aastal uuesti esitama ja tuleb automaatselt. Nii on ka Tallinna kodulehel kirjas.

Mul läks laps kooli enne 2022. aastat ja esmane taotlus on ka varem tehtud, toetus tuli automaatselt üle. Käib 4. klassis.

Seal Tallinna kodulehel on kirjas, et alates 2022. aastast ei pea igal aastal enam taotlusi esitama, kui tingimused on jätkuvalt täidetud. Ma ei mäleta, kas ma eelmisel aastal tegin taotluse, aga sel aastal igal juhul ei pidanud tegema, enne oli juba raha kohal.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See taotlus kehtestati aastal 2022. Kes tegi taotluse aastal 2022, ei pea uuesti tegema (süsteemi logides näed, millal tegid ja topelt teha ei saa).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps tallinna koolitoetus