Esileht Koolilaps Tallinna Ühisgümnaasium või 32.kk?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Tallinna Ühisgümnaasium või 32.kk?

Postitas:

Küsimus pealkirjas????

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 10:29; 04.06 13:06; 04.06 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teil selle 32. kkga on? Iga kooli peab sellega võrdlema?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 10:32; 04.06 13:55; 04.06 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teil selle 32. kkga on? Iga kooli peab sellega võrdlema?

Küsimuse sisu oli, kumb kool on jätnud inimestele parema mulje?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 10:29; 04.06 13:06; 04.06 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna need koolid on enamvähem sama tasemega, siis vaataks asukoha põhjal, kumb on lähem.

kui on tegu kooli valimisega algklassilapsele, siis vaataks ka selle järgi, mis vahetuses laps käima peaks hakkama: ühisgümn käivad osa põhikooliklasse õhtuses vahetuses, kuna ruumipuudusel ei mahu lapsed ühte vahetusse.

arvulisi näitajaid (klasside arv, õpilaste arv klassides, õppsuund jne) saab võrrelda tallinna HA kodulehel olevates tabelites.
https://info.haridus.ee/Asutused/Kool

Küsimusest: kumb on jätnud parema mulje, on raske lähtuda, sest kui oled mõlema kooliga vaid põgusalt kokku puutunud (olen nt mõlema kooli ruumides mõnel nõupidamisel viibinud), siis see mulje tegelikult kooli valides ju sulle kasulik poleks: mis kasu on sul infost, kas saalis oli nõupidamise ajal wifi või kas projektor ikka töötas tõrgeteta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõte on teha mitu teemat ja võrrelda suhteliselt võrdseid koole küsides arvamust võhivõõrastelt anonüümsetelt inimestelt? Esiteks vaata logistikat, mis on su pere jaoks sobiv. Vaata, kas selle kooli poolt pakutavad võimalused haakuvad su lapse huvidega. Perekooli käod ei tea, mis on sinu pere jaoks oluline. Või tõesti tehaksegi kooli otsus selle pealt, et perekooli Foorumis üks kägu kirjutas, et see on hea kool 😀 päris tore muidugi, edu 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 13:38; 04.06 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teil selle 32. kkga on? Iga kooli peab sellega võrdlema?

Küsimuse sisu oli, kumb kool on jätnud inimestele parema mulje?

Ma saan aru küll, mis küsimuse sisu on, ma lihtsalt tunnen huvi, et miks kõik tahavad just 32. kk teiste koolidega võrrelda? Aga noh, eks tean vastust juba ise ka, uus moeröögatus.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 10:32; 04.06 13:55; 04.06 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõte on teha mitu teemat ja võrrelda suhteliselt võrdseid koole küsides arvamust võhivõõrastelt anonüümsetelt inimestelt? Esiteks vaata logistikat, mis on su pere jaoks sobiv. Vaata, kas selle kooli poolt pakutavad võimalused haakuvad su lapse huvidega. Perekooli käod ei tea, mis on sinu pere jaoks oluline. Või tõesti tehaksegi kooli otsus selle pealt, et perekooli Foorumis üks kägu kirjutas, et see on hea kool ???? päris tore muidugi, edu ????

IGAsugune info on teretulnud!
Minu teada see pole keelatud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 10:29; 04.06 13:06; 04.06 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lihtsalt tunnen huvi, et miks kõik tahavad just 32. kk teiste koolidega võrrelda?

ma ei usu, et kõik tahavad 32. kooli võrrelda. need küsimused kõlavad nii, nagu oleks nende taga see “veidike hull”, kes endale gümnaasiumikohta otsib. aga vo on teisi temasuguseid veel, kes teab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 15:29; 04.06 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki pokoloko genereerib teemasid? Ta jäi 32.kooli varusse

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 13:38; 04.06 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki pokoloko genereerib teemasid? Ta jäi 32.kooli varusse

no ma ju räägin, et need teemad kõlavad, nagu autor oleks “natuke hull” 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 15:29; 04.06 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki pokoloko genereerib teemasid? Ta jäi 32.kooli varusse

no ma ju räägin, et need teemad kõlavad, nagu autor oleks “natuke hull” ????

Tõsi 🙂 hea märkus, ma ise ei pannud enne tähelegi seda kalambuuri 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 10:32; 04.06 13:55; 04.06 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki pokoloko genereerib teemasid? Ta jäi 32.kooli varusse

no ma ju räägin, et need teemad kõlavad, nagu autor oleks “natuke hull” ????

Tõsi ???? hea märkus, ma ise ei pannud enne tähelegi seda kalambuuri ????

Mis teil taunidel viga on? Ma pole siia midagi kirjutanud????

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Tallinna Ühisgümnaasium või 32.kk?