Esileht Ilu Tallinnas Desiguali riiete proovimine, füüsiliselt kohale minnes…

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Tallinnas Desiguali riiete proovimine, füüsiliselt kohale minnes…

Postitas:

Tere!

Kas keegi oskab öelda, kus Tallinnas on selle brändi kõige suurem valik (ei soovi veebilehti ega veebikaubamaju)? Soovin enne ostmist asja reaalselt näha ja proovida. Ja kas see koht on ka pühapäeval avatud (selle kohta võib küll lingi panna). Tänan!

 

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei tea, kas kõige suurem valik, aga kaubamajas on valik ja on avatud ja kristiine keskuses lausa vist oma kauplus

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.desigual.com/en_EE/shops/?showMap=true&horizontalView=true&isForm=true

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaubsis hea valik jah, lasteriideid on ülemiste aparngi poes

 

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 19:46; 25.07 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need riided näevad välja nagu klounikostüüm. karnevalile paras, mitte tänavale inimeste sekka

+17
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need riided näevad välja nagu klounikostüüm. karnevalile paras, mitte tänavale inimeste sekka

Kahetuhandendatel olid moes

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 21:32; 25.07 13:46; 26.07 11:11; 28.07 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Desiguali asjad on ilusa lõikega ja materjalid head. Muster on minu jaoks liig mis liig. Aga ilmselgelt on nende asjadel nõudlust, kui neid igal pool ikka müüakse. 2000datel oli tõesti igaühel midagi, aga miks mitte kanda neid, kuj meeldib

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Desiguali asjad on ilusa lõikega ja materjalid head. Muster on minu jaoks liig mis liig. Aga ilmselgelt on nende asjadel nõudlust, kui neid igal pool ikka müüakse. 2000datel oli tõesti igaühel midagi, aga miks mitte kanda neid, kuj meeldib

Hea materjal? Mul paar nende asja olnud, meganiru materjal. Paari kandmisega juba topiline. Ma isegi märksa odavama raha eest eeldan tunduvalt paremat kvaliteeti.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Desigual teeb väga ilusaid asju, aga need tuleb üles leida… Osad on tõesti nagu sobimatud ja ebareaalselt maitsetud värviplärakad, ilmselt promo tooted ainult brändi järgi jooksjatele. Aga, kui leiad selle kleidi/pluusi/salli, mis ei ole sobimatu värviplärakas, siis on see tavaliselt ülikena ning neid asju on tegelikult väga palju. Eestis ei pruugi muidugi valik olla just eriti ideaalne. Ja materjal minu arvates on väga hea olnud kõigil toodetel, isegi riidest käekotti olen pesnud. 60 kraadiga pesete oma asju täistuuridel või?

Igasuguse virisemise peale ütleks nii, et kui ikka ei ole annet kombineerida riideid selga, siis ei maksa väga kanda pisut pretensioonikamaid asju nagu Desigual teeb. Turvalisemad valikud on ka okei. Minu ema on näiteks tunnistanud, et tema ei oska Desiguali kombineerida ja ausalt, tal on tegelikult ülihea maitse. Samas, minu seljas kiidab alati ja kommenteerib, et ma kannan välja ning näeb tõesti suurepärane välja. Ja meil ei ole mingi “ma-kiidan-sind-alati-igas-olukorras” suhe omavahel. Seetõttu julgen ja usaldan, et tõesti on okei. Ehket pisut teistsugune arvamus ka siia halli ühiskonda Desiguali teemal.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga, väga, väga inetud riided! Ja nagu palju kordi on saanud perekoolist lugeda, siis väga halva kvaliteediga.

Miks peaks keegi soovima soetada endale kallist, ebakvaliteetset ja inetut rõivatükki?

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasuguse virisemise peale ütleks nii, et kui ikka ei ole annet kombineerida riideid selga, siis ei maksa väga kanda pisut pretensioonikamaid asju nagu Desigual teeb. Turvalisemad valikud on ka okei.

Pane näiteks paar pilti, kus kellelgi on seljas Desigual, mis on hästi kombineeritud ja näeb hea välja.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 21:32; 25.07 13:46; 26.07 11:11; 28.07 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mul siin teistele risti vastupidine seisukoht – olen mitme asja kohta mõelnud, et ilus, aga selga proovides selgub, et no ei ole üldse mugav. Nii et mul on juba selle pärast ostmata jäänud, et pole mõnusad materjalid naha vastas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Kristiines ei ole enam poodi? Vanasti oli seal u NewYorkeri vastas..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui üldse selle firma riideid vaadata, siis soovitan Stockholmi minna.
Nagu ikka, on meil müügil aastaid vanad ja kõige koledamad kollektsioonid. Lisaks muidugi jubedalt üle hinnatud.
Stockholmi poes avastasin, et Desigualil on isegi mõni normaalne ja kantav asi, lisaks korralikud allahindlused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane näiteks paar pilti, kus kellelgi on seljas Desigual, mis on hästi kombineeritud ja näeb hea välja.

Kaotasid kuumaga mõistuse ja unustasid, kuidas see käib?

Et trükid googlesse “desigual”, siis vailid pildid ja hopsti, ongi olemas.

Mis neist näevad head välja, on juba maitseküsimus. Mille üle teatavasti ei vaielda, vaid … kakeldakse ja lausa sõditakse.
Kellele meeldib see “España – Catalonia” värk, kellele mitte.
Mõni asi on ju väga sümpaatne.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 16:53; 25.07 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi teema algatust  ka luges?

mis küsimus oli? kas oli küsitud, kas on. maitsekas v mitte?  mis plähmite? minge päevitama või lugege anna kareninat.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 19:46; 25.07 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis plähmite? minge päevitama või lugege anna kareninat.

Kolm esimest vastajat ju tegid kogu asjaliku töö ära ja TA sai oma vastused kätte. (ei ole ju mõtet 1000 korda sama vastata, et seal on. Sinu arust ikka on? )

Siis edasi läkski tavaliseks kanadeplämaks ära. Üks väitis, et valge kana on ikka kõige parem kana ja pruun kana on nagu “karnevalikostüüm” jne.

Tavaline ajaveetmise kaaga-kaaga. (k.a. mina)

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 16:53; 25.07 19:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane näiteks paar pilti, kus kellelgi on seljas Desigual, mis on hästi kombineeritud ja näeb hea välja.

Kaotasid kuumaga mõistuse ja unustasid, kuidas see käib?

Et trükid googlesse “desigual”, siis vailid pildid ja hopsti, ongi olemas.

Mis neist näevad head välja, on juba maitseküsimus. Mille üle teatavasti ei vaielda, vaid … kakeldakse ja lausa sõditakse.

Kellele meeldib see “España – Catalonia” värk, kellele mitte.

Mõni asi on ju väga sümpaatne.

Just seda ma näha tahangi, mis selles brändis kellelegi “väga stiilne ja lahe” tundub. Mina ei ole sellist asja veel kohanud.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 21:32; 25.07 13:46; 26.07 11:11; 28.07 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just seda ma näha tahangi, mis selles brändis kellelegi “väga stiilne ja lahe” tundub. Mina ei ole sellist asja veel kohanud.

Sa oled ikka nii upsakas. Oled kuulnud väljendit “maitse üle ei vaielda”? Sama on stiiliga.
Inimeste eelistused on erinevad. See, et sina iga moeröögatusega kaasa lähed, sest kõige tähtsam on moodne olla, ei tähenda, et teised midagi kestvamat ei võiks eelistada.
Kas pole igav olla nii ettearvatav nagu sina, lähtudes ainult sellest, mis moeajakiri kirjutab?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just seda ma näha tahangi, mis selles brändis kellelegi “väga stiilne ja lahe” tundub. Mina ei ole sellist asja veel kohanud.

Sa oled ikka nii upsakas. Oled kuulnud väljendit “maitse üle ei vaielda”? Sama on stiiliga.

Inimeste eelistused on erinevad. See, et sina iga moeröögatusega kaasa lähed, sest kõige tähtsam on moodne olla, ei tähenda, et teised midagi kestvamat ei võiks eelistada.

Kas pole igav olla nii ettearvatav nagu sina, lähtudes ainult sellest, mis moeajakiri kirjutab?

Mida sa nüüd ütlesidki? Kui miski on moeröögatus, siis on seda Desigual. See on täiuslik moeröögatus nii umbes 15 aasta tagusest ajast. Nimetada neid lapitehnikas asju kestvaks on arusaamatu. Kestev on puuvillane valge pluus ja villane must pintsak mitte mingi kaheldavast materjalist karnevalikostüüm.
Ning selles on sul õigus, et maitse üle ei vaielda, sest inimestega, kel maitset ei ole, on sellised vaidlused mõttetud 🙂

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.07 21:32; 25.07 13:46; 26.07 11:11; 28.07 10:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu Tallinnas Desiguali riiete proovimine, füüsiliselt kohale minnes…