Esileht Hobinurk Talve eest sooja

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Talve eest sooja

Postitas:

Muljetage ja soovitage, kus olete käinud päikesereisidel meie talveperioodil (jaanuar-veebruar). Oleme mehega mõelnud, et võiks Euroopa riikidele ja kevad-sügisestele reisidele vahelduseks minna hoopis südatalvel kuskile sooja ilma nautima. Kuna see on ilmselgelt kallim ja pikem ettevõtmine kui nädalane reis Vahemere äärde, siis oleme arutanud, et võiks vaikselt juba uurima ja raha kõrvale panema hakata, et järgmisel talvehooajal ära teha.

Egiptuse välistaks, kuna sooviks rohkemat kui hotelli kuurordis passimine. Mees on mõelnud Tai peale, aga mind Tai kuidagi eriti ei tõmba, pigem siis mõtleks Vietnami suunas. Mina ise olen vaadanud, et kui tahta lihtsama vastupanu teed minna, siis reisibüroode kaudu saaks paketika näiteks Kuubale. Dominikaani Vabariik tundub ka ahvatlev sihtkoht.

Kus siinne rahvas on käinud ja kuhu kindlasti soovitaksite minna, et saada sellist teistsugust eksootikat? Pole kunagi kuskil nii kaugel reisimas käinud ja ei oskagi võib-olla mõelda kõigele, millega ehk pikema lennu ja kauge sihtkoha puhul peaks arvestama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 19:25; 24.12 22:37; 25.12 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šeišellid. Tõelised paradiisisaared kuhu jätad oma südame.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 21:45; 24.12 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bali

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šeišellid. Tõelised paradiisisaared kuhu jätad oma südame.

Šeišellidel on detsembrist veebruarini vist kõige suurem tõenäosus vihmaseks ilmaks? Mis ajal käisid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 19:25; 24.12 22:37; 25.12 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen erinevates kohtades Aasias käinud. Vietnam pole just rannapuhkuse sihtkohana väga tuntud, aga kui seda ei otsi, siis pigem see kui Tai. Tai on ka lahe, aga mind see lõputu jotsi jahtimine tüütas.

Malaisia oli väga viisakas. Osa Filipiinide saari on ägedad, iseasi, kui palju seal “teha” on. Osa saari nii väikesed lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 23:03; 25.12 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šeišellid. Tõelised paradiisisaared kuhu jätad oma südame.

Šeišellidel on detsembrist veebruarini vist kõige suurem tõenäosus vihmaseks ilmaks? Mis ajal käisid?

Minu teada sajab seal haruharva. Ise käisime märtsis. Siin üks trip.ee lehelt leitud eestlaste tehtud lemmikvideo https://youtu.be/lYMVcd-7vT0

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 21:45; 24.12 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aaa, omast kogemusest soovitaks ka veel Zanzibari, detsembris võib küll kohati sadada, aga siiski suhteliselt harva. Jaanuariks on seegi vihm otsa saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 23:03; 25.12 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tai on ka lahe, aga mind see lõputu jotsi jahtimine tüütas.

Kuigi turism on levinud ju igal pool, siis Tai tundub minu jaoks kuidagi nagu uus Egiptus või Türgi, kus kõik eestlased puhkamas käivad. Kuigi tuleb tõdeda, et Taisse on reisid ikka oluliselt odavamaks läinud kui need olid mõned aastad tagasi.

Aitäh senistele postitajatele, sain siit mitu uut mõtet, mille peale ise ei ole mõelnudki.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 19:25; 24.12 22:37; 25.12 13:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Talve eest sooja