Esileht Ilu Talvemantli nõuannet palun

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Talvemantli nõuannet palun

Postitas:

Hakkan uut ostma, googeldan ja silma on jäänud selline tootja nagu Ragwear. Pole varem kuulnud, kas keegi teab või on proovinud, on need ka päriselt soojad või on tegu nö Lääne-Euroopa talveriietega, millega päris Eesti talves muhvigi teha pole? Jagavad küll lahkesti infot vettpidavuse kohta, aga temperatuurivahemikust pole sõnagi. Olen ka varem alt läinud sellega, et ostsin mingi Saksa tootja “sooja talvejope” ja see kõlbas kanda pmst oktoobris ja natuke novembris.

Võite muid päriselt sooje jopesid-mantleid ka soovitada. Olen üldiselt nende tepitud või kuidas neid puhv-mantleid nimetatakse osas võhik. Mina vist olengi see kurikuulus perekooli kägu, kes käis terve talve 10 a vana villase mantliga, mis näeb välja nagu uus. Aga nüüd enam ei näe ja tervislikel põhjustel pean endale ka sellise puhviku ostma, mis terve kere ka kõvade miinustega soojas hoiab ja on vee- ja tuulekindel.

Näide ühest Ragweari mantlist, mis mul kaalumisel on:https://www.peek-und-cloppenburg.de/p/632990-0010/ragwear-damen-wintermantel-pavla-long/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Ragweari parka ja mantel.

Mõlemad on väga soojad. Neil konkreetsetel mudelitel on pealiskangas naturaalset meenutav (küllap siis alt on impregneeritud vms) – katsudes ei arvaks, et nii hästi vett (lund) ja tuult peab ning pärast ära kuivab. Erinevalt sellest Pavlast on ühe voodrikangas see karvane “teddy fur” ja teisel puuvillafliis vms, selline flanelli ja fliisi vahepealne – kumbki ei lähe külmas seistes külmaks, mis on kohati päris kasulik omadus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna panid välismaise lingi, siis igaks juhuks mainin, et Ragweari jopesid-mantleid müüakse ka nt aboutyous, sealt saab tasuta transpordiga tellida, kodus proovida erinevaid mudeleid ning seejärel ka tasuta tagastada. Sotsiaalmeedias ringleb igasuguseid sooduskoode ka, ma ise täishinnaga vist ei ostakski.

https://www.aboutyou.ee/c/naised/riided/mantlid-22833?brand=ragwear-4542

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% polüester igatepidi, kuidas see soe saab olla?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100% polüester igatepidi, kuidas see soe saab olla?

Miks sa nii arvad? Vaatasin nt Didriksonsi “extra warm” mantlid üle – üldiselt on neil kolm-neli kihti, valdavalt on need kihid 100% polüester, mõni kiht polüamiidi sekka.

Vaatasin enda ülisooja jope ka üle, mida ma ainult alla -10 kraadiga kannan. Kõik kihid 100% polüester.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei taha enam sulejopesid ja just vaatan, et oleks polüester. Vahet pole kui kallis see sulejope ka oli, ikka ajas sealt sulgi välja, ajas kihelema, halb oli ise kodus pesta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei taha enam sulejopesid ja just vaatan, et oleks polüester. Vahet pole kui kallis see sulejope ka oli, ikka ajas sealt sulgi välja, ajas kihelema, halb oli ise kodus pesta.

Sulejope käib keemilises, mitte kodu pesumasinas. Minu omadel ei tule mingeid sulgi. Pole mingid üüberkallid ka, 400-500.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin mingi aeg tagasi sellise. Saatsin küll tagasi (valisin ühe teise mudeli) aga tõesti väga-väga soe ja tõhus ja mõnus mantel tundus

https://www.zalando.ee/ragwear-pavla-talvemantel-dark-blue-r5921u0ae-k11.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Talvemantli nõuannet palun