Esileht Väikelaps talvesaapad

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: talvesaapad

Postitas:

kas keegi on ostnud lapsele taolised saapad?

http://www.polarnopyret.ee/es_ee/kavattalvesaapad-60350342-575-4

tahaks teada, kas on ikka veekindlad ja kas on ka soojad. äkki kellelgi on kogemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on veekindlad ja soojad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, väga head saapad on! Soovitan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kavat on hea firma, konkreetsete saabastega pole kogemust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on mitmeid erinevaid Kavati jalatseid olnud ja olen kvaliteediga väga rahule jäänud. Talvesaabastega küll veel kogemust pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean liiga kalliks. Kui muidugi tuleb ülikülm ja vastik talv, siis ehk ostakski. Seni aitab voodriga Lemigodest ja tavalistest Kuomadest ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kogemus talvesaabastega olemas, väga rahul olin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need on paremad kui Vikingi omad? Kas keegi oskab võrrelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kõik kolm last on ainult kavati talvesaapaid kandnud (mitte küll seda mudelit), järgmised ostan ka kavatid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud POPi asjad UK-st tavaliselt, antud saapad seal ka soodukaga praegu!

https://www.polarnopyret.co.uk/kavat-voxna-waterproof-winter-kids-boots60350342-575-6

Eestisse nad otse ei saada – kasutan eshopwedrop.ee siia saamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 11:52; 31.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mingi columbia, ecco ja vikingi mutt ei ole…. Lapsele ostsin Mufloni saapad. Paarkümmend eurot, aga kerged, veekindlad ja soojad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus neid Muflone müüakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud POPi asjad UK-st tavaliselt, antud saapad seal ka soodukaga praegu!

https://www.polarnopyret.co.uk/kavat-voxna-waterproof-winter-kids-boots60350342-575-6

Eestisse nad otse ei saada – kasutan eshopwedrop.ee siia saamiseks.

Kaaperdan teemat ja küsin tsitaadis toodud eshopwedrop kohta:
Tegin omale ka seal konto ja tellisin Saksamaalt midagi nendelt saadud aadressi kasutades. Aga mis nüüd edasi? Kui tollele aadressile kätte toimetatakse, siis kas see eshopwedrop ise teatab mulle, et ütle nüüd, kuhu me sulle kätte toimetame, või pean ma seda ise juba enne kuidagi teada andma?
Iseenesest hea teenus, aga millal see end ära tasub? Praegu tellides näiteks pole mul aimugi, kui palju ma selle teenuse eest nüüd maksma pean – kuidas ma seda ette arvestada oskan? Hinnakirja järgi ei osanud ma midagi eeldada, sest kust mina tean, kui raske ja suur see pakk on, mis mulle siis lõpuks teele pannakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud POPi asjad UK-st tavaliselt, antud saapad seal ka soodukaga praegu!

https://www.polarnopyret.co.uk/kavat-voxna-waterproof-winter-kids-boots60350342-575-6

Eestisse nad otse ei saada – kasutan eshopwedrop.ee siia saamiseks.

Kaaperdan teemat ja küsin tsitaadis toodud eshopwedrop kohta:
Tegin omale ka seal konto ja tellisin Saksamaalt midagi nendelt saadud aadressi kasutades. Aga mis nüüd edasi? Kui tollele aadressile kätte toimetatakse, siis kas see eshopwedrop ise teatab mulle, et ütle nüüd, kuhu me sulle kätte toimetame, või pean ma seda ise juba enne kuidagi teada andma?
Iseenesest hea teenus, aga millal see end ära tasub? Praegu tellides näiteks pole mul aimugi, kui palju ma selle teenuse eest nüüd maksma pean – kuidas ma seda ette arvestada oskan? Hinnakirja järgi ei osanud ma midagi eeldada, sest kust mina tean, kui raske ja suur see pakk on, mis mulle siis lõpuks teele pannakse.

UK-ga on igal juhul nii, et paki saadavad nad UK-st otse Vilniuse pealattu ja siis kui see on seal, teen oma kontol tellimuse Eesti poole – enne pole vaja otseselt midagi teha. Meili teel teavitavad, kui pakk teele pannakse ja Vilniusesse jõuab! Eks see Saksamaa puhul on vist sama moodi!
Hinnakalkulaator on neil seal esilehel, ega täpselt ju ei teagi ette, aga kui väike pakk on ja kaal umbes kilo jagu raskem arvatust, siis hinna vahe on ca. 1 eur või nii. No saabaste puhul võid ju võtta sarnase karbi kodus koos saabastega – kaalud ja mõõdad – siis umbes ikka näeb numbreid, mille saad sinna kalkulaatorisse panna. Riietega sama….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 11:52; 31.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps talvesaapad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.