Esileht Kodunurk Tänapäeva kallade hooldus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tänapäeva kallade hooldus

Postitas:

Kuidas te neid tänapäeva poest ostetud kallasid hooldate? Netis on nende vanaema kallade kohta õpetusi, kuidas panna suvel välja ja siis puhkama ja vähem kasta, aga kuidas te neid uusi värvilisi hooldate ? Ostsin selle kollaste õitega, nüüd õitses ära,  mis edasi, kastan ei kasta jääb puhkama ei jää? Kuhu panna aknale või akna alla? Palju juua, istutan ümber? Hakkab ta kunagi veel õitsema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 13:13; 17.10 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hooldagi. Kaks surid ära, rohkem pole ostnud. Alpikanniga sama lugu.

Muidu maskodus sai 25 a mugulaid kasvatatud. A vot juurtega ei tule välha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 17:25; 18.10 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun öelge, et ma pole ainus, kes pealkirja lugedes mõtles, et see peaks pereelus olema…

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 18:29; 17.10 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun öelge, et ma pole ainus, kes pealkirja lugedes mõtles, et see peaks pereelus olema…

No kui ma oleks kirjutanud  Z. elliottiana hooldus, kas sa siis oleks viitsinud teema avada 😉 😉 , aga oma isiklikke” kallaside” hoidke ja hooldage ka ikka 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 13:13; 17.10 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun öelge, et ma pole ainus, kes pealkirja lugedes mõtles, et see peaks pereelus olema…

No kui ma oleks kirjutanud Z. elliottiana hooldus, kas sa siis oleks viitsinud teema avada ???? ???? , aga oma isiklikke” kallaside” hoidke ja hooldage ka ikka ????

No eesmärk võiks ju olla see, et vastataoskajad teema avaksid, mitte et just tingimata mina seda teeksin. Mis sul minu teemaavamisest kasu oli praegu? 😀

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 18:29; 17.10 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No eesmärk võiks ju olla see, et vastataoskajad teema avaksid, mitte et just tingimata mina seda teeksin. Mis sul minu teemaavamisest kasu oli praegu? ????

Aga mis võtad sõna siis, kui midagi öelda pole? See on ikka sinu, mitte teemaalgataja probleem. Minul küll mingit seost pereeluga ei tekkinud, ei nimeta oma meest mingiks kallaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud, oli neid mitu, proovinud nii ja teisiti, kastan ja ei kasta, aga ükski pole enam elluärganud. Nagu üheaastased taimed oleksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun öelge, et ma pole ainus, kes pealkirja lugedes mõtles, et see peaks pereelus olema…

No kui ma oleks kirjutanud Z. elliottiana hooldus, kas sa siis oleks viitsinud teema avada ???? ???? , aga oma isiklikke” kallaside” hoidke ja hooldage ka ikka ????

No eesmärk võiks ju olla see, et vastataoskajad teema avaksid, mitte et just tingimata mina seda teeksin. Mis sul minu teemaavamisest kasu oli praegu? ????

Mina vastasin. Ja sain väga hästi aru. Sa pole elu sees kuulnud lillest nimega “kalla”?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 17:25; 18.10 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin see aasta ühe kalla õue kasvama. Praegu veel ilus ja roheline ja õitseb. Aga mis temaga edasi teen, kui külmaks läheb, ei teagi 🙂 Kas katsetan äkki ja jätan lihtsalt sinna kus on ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Tänapäeva kallade hooldus