Esileht Pereelu ja suhted Teema neile, kelle mehel on eelmisest suhtest laps/lapsed

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Teema neile, kelle mehel on eelmisest suhtest laps/lapsed

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina küll jumala tüdinenud sellest, et mehe 3-aastane laps iga NV meie juures. Mehe eks lubab sügisest praegu alla aastast last ka meile sokutama hakata, ma siin mõtlen, et kuidas sellest küll välja vingerdada. Üks laps veel, aga teine ka, puhta segi läinud.
Hea veel, et mehe kõige esimesest suhtest teismelised minu kaela peal ei kükita.[/tsitaat]

Mehel on laps alla aastane ja juba elab uue naisega koos? Õudne.
Veel varasemast suhtest mitu last..
Ära sina selle mehega lapsi tegema hakka!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 18:03; 09.09 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Isiklikult kui eksnaine vôi laps tuleks jutuga, et mehe korteri pàrivad nemad, ma lükkaks konkreetselt trepist alla sellise jutuga inimese. Ei, ma ei kardaks jàrgnevat. Ma ei usu, et midagi eriti juhtuks ja kûll ma oskaks selle ka nii lavastada, et ma süüdi ei jää. Nagu öeldud – ei tasu alati arvata, et su vastaseks on lambinaine, vb on vastaseks samasugune ilge nôidkôôm nagu sa ise.[/tsitaat]Mis te miinustate, minu arvates päris värskendavalt ebatavaline jutt! 🙂 Eriti lahe on viimane lause, tegelikult täitsa mõtlemapanev ja realistlik, pullilt esitatud ka.
Samas loodan et teemaalgataja seda päris sõnasõnaliselt siiski ei mõtle, et see on pigem kujundlik liialdus, hüperbool mis on mõeldud rõhutamiseks et tal on tõsi taga. Inimelu või tervis on siiski väärtuslikum asi kui mingi kinnisvara, ja ka endale kõige ebameeldivamat inimest tappa pole siiski õige. (Ma ei tahaks Putinit või Savisaart ka tappa, ma tahaks et nad läheksid oma tegude eest kohtu alla ja vangi.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 18:16; 09.09 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina küll jumala tüdinenud sellest, et mehe 3-aastane laps iga NV meie juures. Mehe eks lubab sügisest praegu alla aastast last ka meile sokutama hakata, ma siin mõtlen, et kuidas sellest küll välja vingerdada. Üks laps veel, aga teine ka, puhta segi läinud.
Hea veel, et mehe kõige esimesest suhtest teismelised minu kaela peal ei kükita.[/tsitaat]

tee nüüd ruttu selle mehega lapsed, tundub väärt mees ja superisa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 20:00; 07.09 13:17; 09.09 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui mehe laps elabki isaga koos, kas sisi alati kui mees kodust ära, tuleb ka kuhugi ära saata?

Tavaliselt ei tule laps meiel külla nii ootamatult, et mehel vaja pikalt kuskil ära käia, vaid ikka ette teada ja siis planeerime tegevused last arvestavalt. Ühe korra on laps tulnud niimoodi, et emal oli mingi “asi” ja paaripäevase ettetatamisega, kui meil olid plaanid tehtud, sisi ma ka ütlesin mehele, et edaspidi peab naine oma plaanid ümber tegema – nimelt oli siis tegemist tema uue mehe venna sünnipäevaga, mis vaevalt paar päeva varem teatavaks sai.

No ja kui mehel vajagi kuskil ära käia, siis ma saan lapsega normaalselt läbi ja ei näe küll põhjust minemasaatmiseks. Veelgi enam – mina jäin nüüd dekreeti ja mehe laps läks esimesse klassi – pakkusin mehele, et vajadusel võib ju koolivaheajal laps meil olla, kui ema ei saa töölt puhkust (naaseb ise just LHP-lt tööle, NB – uus ei ole minu mehe laps :D), Pigem arvan, et lapse emale see variant ei sobi, et laps on “kasuemaga” üksi terve päeva, et äkki hakkab laps veel mind emaks pidama (ta natuke armukade ema rolli osas, kuna saan lapsega paremini läbi kui tema uus mees)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 15:07; 09.09 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina oma last teise naise käsutada ei anna ja mingit issi juures teise tädi taktikepil kodu mängimist ei toimu. Lapsel on oma kodu olemas ja suhtlus isaga on üksnes suhtlus isaga. Toimib ja korraldavad uued naised asjasse ei puutu. [/tsitaat]

Oletan, et sul pole ka kunagi plaanis uut meest leida? või kui on, siis mees räägib siis, kui kana pissib? Äkki ei ole õpetajatel ka mingit asja sinu last õpetada ja keelata? ilmselt sa ei lubagi last isale külla, “kättemaksuks”, ja kui isa saab uued lapsed, siis oma poolõdede-vendadega ka ei tohi suhelda? aga kui sina teed lapsele poolõed-vennad, siis hoopis teine tera?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 15:07; 09.09 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nojah, aga kus su mees sel ajal on?
Isa ja lapse kohtumised peaks tähendama seda aega, kus isa on koos lapsega – see ei tähenda, et teisi ei või juures olla, aga isa osalus on tingimata vajalik. Miks mehed nii käituvad? Nõuavad lapse enda juurde ja siis ei tegele.[/tsitaat]

Ei nõudnud ta midagi. Ta on tööl täna kauem ja laps ise väga tahtis tulla. Ta üldse tahab meil rohkem olla, kui emaga ja 99% ajast on ikka isa ka kodus. Täna oli erandjuhus ja esimene kord vist, kui õhtul kahekesi olime lapsega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 00:45; 13.09 01:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsega suhtlemine tähendab õigust suhelda isaga ja tema lähikondsetega sh. vanavanemad, onud-tädid, peretuttavad, abikaasa jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 19:41; 13.09 11:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Teema neile, kelle mehel on eelmisest suhtest laps/lapsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.