Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Teistmoodi katkemine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Teistmoodi katkemine

Postitas:

Tere!
Kuna ei oska kellegi poole pöörduda kes oskaks aidata, siis mötlesin, et kirjutan siia.
Mure siis selline et täna käisin uhs ja ei leitud südametööd, rasedust peaks olema hetkel juba 8+1 aga loote suurus oli 6+2. Tahaks teada kas on mingit vöimalust et see süda hakkab tööle vöi tuleb paari kuu pärast uuesti proovida? Mingit vere jooksu ega ka isegi pruuni voolust ei ole olnud, ainult valge voolus. Tahaks lihtsalt kinnitust kas on mötet loota vöi ei. Palun mitte pahandada, see on teine katkemine aasta jooksul ja beebi oleks igati oodatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 23:06; 10.03 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kindel sa selles 8+1 oled ja mida sulle ultrahelis öeldi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 23:29; 10.03 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased päevad hakkasid 12.01 ja uh tädike ütles enne uhd et rasedust on seljuhul 8+1 ja tähtaeg peaks olema 18 okt. Köhu pealt ei leidnud südametöö ja kui vahinaalselt tegi siis ei leidnud ka. Ning lootekott ei olnud seest tühi vaid mingid valged jutid jooksid sealt läbi. Muud ei öeldud et südametööd ei ole ja homme lähen arsti juurde kelle juures ma esimest korda käisin ja sealt vaatab edasi mis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks tõesti võib olla peetumine ilma väliste tundemärkideta.
Hcg-d peaks tegema. Võib olla tsükkel venis, pesastus hiljem ja tegelt kõik ok.
Loodan et sul lõppeb kõik hästi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 01:08; 10.03 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama olukord, lasti oodata pea 2 nädalat, et äkki tekib midagi. Diagnoosiks tühi lootekott. Õnneks katkes ise ära, aga ootamine ja lootmine oli päris kurnav.
HCG mõõtmine ei anna midagi (eriti veel nii suured rasedusejärgus), sest platsenta toodab seda edasi, mis sest et peetunud. Minul näit oli väga suur, mis sest et kõhuelanikku polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks tõesti võib olla peetumine ilma väliste tundemärkideta.

Hcg-d peaks tegema. Võib olla tsükkel venis, pesastus hiljem ja tegelt kõik ok.

Loodan et sul lõppeb kõik hästi.

Käisin ämmaka juures. Seal seletati mulle kõik ära ja anti mulle tablett. Neljapäeval olen haiglas sees kuniks on kõik puhas. Tahtsin küsida kas on mingit võimalustki aga kuna nutmine oli jöhker siis ei suutnud eriti midagi öelda.
Muud ei midagi, tuleb uuesti proovida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vist isiklikult ka ootaks veel väheke selle tabletipuhastusega. Ei taha just asjatut lootust süstida, aga siin ikka olnud neid juhtumeid, kus arvatakse loote vanust oluliselt suuremaks, aga siis tuleb välja, et OV on hiljem olnud, peastumine ka ehk pigem hilisem ja nii see raseduse mõõtmine ongi juba suures nihkes päevadega. Tavaliselt lastaksegi paar nädalat oodata ja vaadata, sest sarnastes olukordades on paari nädala pärast tugev südametöö olemas ning kõik läheb hästi. Natuke naljakas, et arst niimoodi kiirustas kohe tabletiabordile ja ei arvestanud võimalusega, et OV toimus hiljem.

Siin mõnda aega tagasi oli alles üks triibupüüdja, kel OV toimus erandkorras mõni päev enne oodatud päevi ja seega oli pikka aega üks suur segadus – pole päevi ja pole ka pos testi, aga ei saanudki olla, sest viljastumine ja pesastumine alles ootasid ees 🙂

Kui muidugi tegu siiski on peetumisega ja arvutused päevade järgi vastavad tõele, siis on muidugi hea, kui saabki kiiresti selle tehtud, veidi ehk leinatud ja kohe uuele ringile… Ega ma omalt poolt ei oskagi midagi muud öelda, et tee nii kuis süda tunneb! Kõik variandid on OK, niikauaks, kuni Sa ise tunned, et teed õiget asja. Kahetsust oma hinge jätta ei tohi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks tõesti võib olla peetumine ilma väliste tundemärkideta.

Hcg-d peaks tegema. Võib olla tsükkel venis, pesastus hiljem ja tegelt kõik ok.

Loodan et sul lõppeb kõik hästi.

Käisin ämmaka juures. Seal seletati mulle kõik ära ja anti mulle tablett. Neljapäeval olen haiglas sees kuniks on kõik puhas. Tahtsin küsida kas on mingit võimalustki aga kuna nutmine oli jöhker siis ei suutnud eriti midagi öelda.

Muud ei midagi, tuleb uuesti proovida

Mul on nii kahju, et sul nii läks. Ma loodan, et su mees on sulle toeks. Pea vapralt vastu ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 01:08; 10.03 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel juhul on nii ikkagi hiljem tuvastatud loode ja loote südametöö. Nii olen lugenud ka mina. Igaks juhuks ma enne tableti manustamist laseks uh vaadata. Mul on nii kurb muidu ja tean su tunnet. Loodan koos sinuga veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see tablett ei oleks midagi mõjutanud. Öeldi et õhtul võib veritsus hakata aga ma jõudsin koju ning siis hakkas juba pihta. Niiet ju pidigi nii minema

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 23:06; 10.03 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei jõudnudki tabletti võtta ja enne hakkas veritsus? Siis jah polnud seal enam midagi teha, tabletiga ega ilma, tõenäoliselt peetus siis rasedus 2 nädalat tagasi ja keha kahjuks sellest nii ruttu aru ei saanud. Loodan väga, et puhastus läheb ilusti ja iseeneslikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise veritsus hakkas, siis ei ole enam tõesti mõtlemise ruumi.

Ma seda 8+1 küsisin sellepärast, et alati ei ole päevade järgi hindamine usaldusväärne. Mul oli peetumine eelmise aasta lõpus, tekkis veritsus, südametööd ei leitud, arstid veel korduvalt küsisid üle, kas ma olen kindel raseduse suuruses, aga kuna tegemist oli IVF rasedusega, kus südametöö oli varem korduvalt nähtud, siis paraku ei ole olnud üldse küsimust.

Väga-väga kahju, et sul nii läks. Nuta ennast tühjaks ja anna endale taastumiseks aega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.03 23:29; 10.03 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile vastajatele. Ehk järgmine rasedus löppeb ikka elusa ja terve beebiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Teistmoodi katkemine