Esileht Koolilaps Teksad pikkade jalgadega inimestele

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Teksad pikkade jalgadega inimestele

Postitas:

Kust neid hangite? Kui on pikad ja tugevad jalad, aga keskkoht peenike, puusad kitsamat sorti. Mitte ei suuda leida. Kui on keskelt paras, on kukekad ja tihti ei tule ka üle kintsude ja kui alt parajad, siis vöökohast megalaiad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

g-star raw

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kunagine anorektikust sõbranna ostis Armanit ja Versacet

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teksasid vist Vaude ei tee, aga põhimõtteliselt teevad nad riideid kaelkirjakutele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Levis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gap.eu – seal on pikkadele eraldi

Mina küll olen see, kes ostab lühikestele mõeldud pükse, aga kuna see petit osakond sobib, siis soovitan sul proovida tall-varianti.

Võta prooviks midagi allahinnatute seast, seal ale seas on praegu odavamad mingi 12eurot.

Mina enamasti tellingi sealt allahindluste ajal, väga mugav. Harilikult pean endale püksid lühemaks tegema, nende petit osakonnast ostes ei pea.

Aga sa siis kindlasti vaata, et sa kogemata ei võta regular pikkust. Ülaltoodud link on pikkade osakonna oma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 10:52; 15.07 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll pikad ja peenikesed, aga ehk on kellelgi abi. Enamasti igasugused 34 ja 36 teksad on mulle megalt kukekad, pikkusel oleks mulle parajad ehk 40-42, aga neisse upun. Aga nii uskumaltult kui see ka ei kõla, olen saanud normaalse pikkusega teksasid Terranovast ja Sinsayst. Jah, kvaliteet ei ole hea, aga kui ikka mujal on kõik lühikesed (okei, DenimDreamist olen leidnud, aga sorry, see on ikka LIIGA kallis), siis ostan lihtsalt 2-4 paari korraga, kui kuluvad, võtan järgmised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reservedis olid eraldi pikkadele jalgadele teksad, ma ei tea kas enam on, aga ma olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma ise olen lühike, siis olen tähele pannud, et kuigi mulle River Islandi stiil meeldib, siis on paljud rõivad neil modelli mõõtu inimestele tehtud ja mina võin suu puhtaks pühkida nende kandmisest.

No kui sa oled lühike, siis saad ju alt jupi maha lõigata? Mina olen korduvalt teksasid lühemaks teinud. Mõnede puhul olengi lihtsalt lõigatuks jätnud, teiste puhul õmblen allääre ära. Kui sa ise ei oska, siis suuremates kaubamajades on lausa selline teenus, et tehakse püksisääri ja varrukaotsi lühemaks.

Pikkade jalgadega inimestel on rohkem probleem, et kui miski meeldib, aga on kukekas, siis pole eriti mingit varianti, et püksisääri pikendada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 10:52; 15.07 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka taviselt 34 on kukekas, 36 sisuliselt ei ole eesti poodides, kui kallimad brändid välja arvata.(vööst umbes 26-27)
Vero-modal on mingi liin teksasid, sellised suht stretchid ja suht pika 34 säärega, need on ok old.
Aga üldiselt miskipärast mujal euroopas on 34 pikem (hmm), et enamasti kui kusagil reisil siis ostan ka 3-4 paari teksasid. Alede ajal olen mingeid denimdreame jms ka leidnud 60euri eest.
Ja tegelt sorry, aga teksade lühemaks tegemine ei ole üldse probleem eriti kui ühte nippi teada, et alläärt ei peaks uuesti tegema. Aga materjali juurde ikka ei pane nii lihtsalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik arvestatavad jeanside tootjad teevad kõiki mudeleid erinevatele pikustele. Isegi H&M teeb mudeleid pikkadele ehk pikkus 34 on igati saadaval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Denim Dreamil on outlet, kus valik metsikult suurem, kui need üksikud paarid kaubanduskeskustes. Ilmselt ka ebastandartseid asju.
G-star on, jah, suure pepu ja kintsude ja peene vöö jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reservedis olid eraldi pikkadele jalgadele teksad, ma ei tea kas enam on, aga ma olen rahul.

Reservedist ma küll aasta tagasi midagi oma 14a pojale ei leidnud, kasv ligi 175 ja teksade number vist 28, kõik olid kukekad. Küsisin, kas neil pikemaid suurusi ka on,aga müüja väitis, et kõik pidid ühepikkused olema. HM-s oli enam-vähem sobivat mõõtu, aga kõik olid nööpidega, lõpuks leidsime New Yorkerist.
Või mis paksude kintsudega ja peenikese keskkohaga koolilapsest teemaalgataja räägib? Kui täiskasvanust juttu, siis peenikese pihaga on isegi standardpikkuses raske midagi leida, hinnaklass jääb sinna 100 euro kanti ja pigem olen saanud erinevatest poodidest, paar korda on ka poe kulul vöökohast kitsamaks tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Teksad pikkade jalgadega inimestele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.