Esileht Kodunurk Telia tv pult

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Telia tv pult

Postitas:

Kas kellelgi on kogemust puldiga selles osas, et kas see võib tühi olla, kui sellega saab telerit sisse/välja lülitada, aga kanaleid vahetada v muid nuppe kasutada ei saa? V peaks arvama, et pult on katki?

Varasemal korral tuli justkui ekraanile teade, et patareid on tühjenemas ja palun vahetage, sel korral sellist teadet ei tulnud ja pult ei toiminud eile õhtul (kõige ebasobivamal hetkel sealjuures).

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 10:30; 24.01 12:20;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

patarei tühi jah. sa ilmselt ei pannud seda teadet lihtsalt tähele

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 10:33; 24.01 00:10; 24.01 10:40; 24.01 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mingit patareiteemat.
Tee oma digiboksile restart (lase tal min. 15 min. ilma vooluta olla), kontrolli, et pistikud telekaga oleks ilusasti ühendatud, anna toide uuesti pale ja hakkab uuesti tööle.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:15; 23.01 15:39; 24.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid teha nii seda kui teist, aga panustan ikkagi selle peale, et patareid on tühjad. Mul pole kunagi ühtegi teadet tulnud puldi “tervisliku seisundi” kohta, lihtsalt vahel ei taha enam töötada. Ja minut vooluta on restardiks täiesti piisav, telia tugi juhendab 10sek, mida seal 15min passida on. Ja pärast vooluvõrgust lahtiühendamist enne pannakse uuesti tööle ruuter ja siis alles, kui ruuter on tööle hakanud (ca min), lülitataklse uuesti sisse ka digiboksid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

patarei tühi jah. sa ilmselt ei pannud seda teadet lihtsalt tähele

No neid teateid on küll võimatu mitte tähele panna.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 14:49; 24.01 08:53; 24.01 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee oma digiboksile restart (lase tal min. 15 min. ilma vooluta olla),

15 min!!! Lolliks läinud. Piisab poolest minutist.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:08; 23.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

15 min!!! Lolliks läinud. Piisab poolest minutist.

Ise oled lolliks läinud!!!

Võiblla tõmbab toiteploki võrgust välja, ootab 10 sekki, TP kondekad alles tühjenevad, ühendab tagasi ja hakkab kohe uuesti inisema, miks ei toimi.
Seega – minu poolest las passib oma veerand tundi ära, nagunii tal muud tarka teha ei ole.
Ja nähtud on siin igasuguseid tarku, targemaid ka, kui sina.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:15; 23.01 15:39; 24.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul töötab tigipoks  päris hästi juba mitmendamat kuud järgemööda

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:41; 23.01 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiblla tõmbab toiteploki võrgust välja, ootab 10 sekki, TP kondekad alles tühjenevad, ühendab tagasi ja hakkab kohe uuesti inisema, miks ei toimi. Seega – minu poolest las passib oma veerand tundi ära, nagunii tal muud tarka teha ei ole.

Üle minuti pole küll mõtet oodata. Aga sina oota, kui soovid.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:08; 23.01 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle minuti pole küll mõtet oodata. Aga sina oota, kui soovid.

 

OOtamine on tarkuse ema.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:41; 23.01 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

patarei tühi jah. sa ilmselt ei pannud seda teadet lihtsalt tähele

No neid teateid on küll võimatu mitte tähele panna.

miks mitte kui nt laps teleka käima paneb.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 10:33; 24.01 00:10; 24.01 10:40; 24.01 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

patarei tühi jah. sa ilmselt ei pannud seda teadet lihtsalt tähele

No neid teateid on küll võimatu mitte tähele panna.

miks mitte kui nt laps teleka käima paneb.

Need teated hakkavad tulema umbes kaks kuud enne, kui patarei tegelikult üles ütleb. Ja neid tuleb tihti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 14:49; 24.01 08:53; 24.01 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

patarei tühi jah. sa ilmselt ei pannud seda teadet lihtsalt tähele

No neid teateid on küll võimatu mitte tähele panna.

miks mitte kui nt laps teleka käima paneb.

Need teated hakkavad tulema umbes kaks kuud enne, kui patarei tegelikult üles ütleb. Ja neid tuleb tihti.

ei ole nii. üksainus kord on see teade ja nädalakese see pult ehk veel töötab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 10:33; 24.01 00:10; 24.01 10:40; 24.01 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt infoks – ei olnud asi patareides, oligi vaja digiboksile restart teha. Miks, ei tea.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 10:30; 24.01 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varasemal korral tuli justkui ekraanile teade, et patareid on tühjenemas ja palun vahetage

Kui selline märge tuleb, siis tegelikkuses tuleb uued patareid alles OSTA ja digiboksi kõrvale valmis seada (või siis kus teil patareid seisavad, kui olete korralikud). Tegelikult läheb veel oma pool aastat või rohkem, enne kui need patareid lõplikult tühjaks saavad, vahepeal muudkui hoiatatakse. Arvestades, kui mürgine tegevus on patareide tootmine ja patareid ise ka, siis on tegelikult looduse suhtes sigadus nad nii palju varem välja vahetada. Vaheta alles siis, kui pult tõesti enam ei toimi, st nii sisse-välja kui muud nupud. Praegu on sul pigem digiboksi restardi häda jah.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole nii. üksainus kord on see teade ja nädalakese see pult ehk veel töötab.

Töötab veel kuid. Kui sa kohe vahetama tormad, siis loomulikult ei tule rohkem teadet.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 14:49; 24.01 08:53; 24.01 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt infoks – ei olnud asi patareides, oligi vaja digiboksile restart teha. Miks, ei tea.

Ma teadsin seda.
Ja tean ka seda – et praegu on lihtsalt restartide aeg. Ma olen viimase nädala jooksul mõlemad boksid restartinud, kõigepealt suure teleka oma ja päeva pärast kohe teine samuti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 13:15; 23.01 15:39; 24.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole nii. üksainus kord on see teade ja nädalakese see pult ehk veel töötab.

Töötab veel kuid. Kui sa kohe vahetama tormad, siis loomulikult ei tule rohkem teadet.

no mul on teistsugune kogemus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 10:33; 24.01 00:10; 24.01 10:40; 24.01 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puldil on üleval servas tuluke. kui see nuppu vajutades ei vilgu on patarei tühi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://youtu.be/ukW2tBlgTN8

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja julged siis leia 9V patarei, nuga ja kahvel.

Aseta värskelt tühjaks saanud patareid noa tera küljele kuhja, plussid alla poole .

Ühenda 9V patarei pluss noaga ja miinus läbi kahvli kuhjas pealmise patarei miinusega.

Oota mini minut. Lao patareid pulti tagasi ja kasuta viimast korda..

Oh, selliseid trikke olen ma lapsena palju teinud. Mis seal julgeda, tegu on patareiga, mitte tõõstusvooluga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taldrikut on ka vaja. Siis kui ei toimi võib taldriku puru visata..

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on huvitav foorum. Nalja siin keegi ei mõista. Teisi hinnata aga armastatakse. Ma olin esimene kes kirjutas siia toimiva lahenduse patarei kontrollimiseks. Ka lahenduse käepäraste vahenditega diagnoosi tõestamiseks. Julgus pole internetis kellelegi tappa anda vaid vastutada oma sõnade eest. 9V patareiga võib ennast põletada või tulekahju tekitada. Patarei eemaldamisega suitsuandurist võib kaela tõmmata turvafirma ekipaazi või patarei üle laadimisel lõhkuda puldi. Tööstusvool pole ohuteadliku inimese jaoks põhjus karta. See kui ma ei arutle siin patarei keemiast või selle sisetakistusest ei tähenda, et ma midagi ei tea.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pult hakkas tohutu kiirusega patareisid tühjendama, vahel kestsid 2 kuud, vahel 2 nädalat ja kohe nii äkki ja tühjaks, et teateidki enam ei tulnud. Ühel päeval oli mul postkastis pakike Telialt- uus pult ja kiri, et saatsime uue puldi, sest teie puldi patareid tühjenevad ebaloomulikult ruttu. Nii võib ka juhtuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Kodunurk Telia tv pult