Esileht Hobinurk Telliksin haapsalu mustriga torusalli, teeks keegi?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Telliksin haapsalu mustriga torusalli, teeks keegi?

Postitas:

Tere!
On siin kedagi käsitöömeistrit, kes viitsiks teha haapsalu salli stiilis (piibelehemustriga või lehemustriga jms) nat.valgest lõngast torusalli(rõngassalli). Mõõdud nii umbes 170X60. Pakuksin 40.- Mail: maiken.loo@mail.ee või teab keegi, kelle käest küsida 🙂

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

On siin kedagi käsitöömeistrit, kes viitsiks teha haapsalu salli stiilis (piibelehemustriga või lehemustriga jms) nat.valgest lõngast torusalli(rõngassalli). Mõõdud nii umbes 170X60. Pakuksin 40.- Mail: maiken.loo@mail.ee või teab keegi, kelle käest küsida ????

Ma ei mõista, miks seda teemat miinustatud on, kuigi tegemist on ju ometi õige teemaga õiges rubriigis.

Olen ise ka käsitöömeistritelt enda soovi järgi esemeid tellinud, seega soovitan see küsimus mõnesse FB käsitöögruppi üles panna. Ise leidsin niimoodi omale kuduja, aga enam kahjuks ei mäleta, mis grupi nimi oli sest see oli nii mitu aastat tagasi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinustatud on ehk sellepärast, et 170 cm pikkune ja 60 cm laiune spetsmustriga käsitöösalli eest pakutakse 40 eurot. Ma mõtlesin, et ehk on 1 eest ära jäänud. Ehk nii 140 eurot. Või nagu nii oligi mõeldud?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi FB-s Käsitöö ost-müük-vahetus grupist, seal on pakutakse Haapsalu salle päris tihti. Rõngassalli kuulutus ka seal praegu üleval: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204700874677259&set=oa.510836502369381&type=3&theater

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ekstra logisin praegu sisse, et selle pakutud hinna pärast miinus panna.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 18:53; 22.12 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõng on sul omalt poolt võib peab kuduja selle ka ostma pakutava 40.- eest?

Mina koon neid salle ühele edasimüüjale ja saan salli eest (mõõdud u 130 x 60) 90.-

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arva ka et pakutud tasu on niru tööraha+ materjal

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal Facebookis on ju palju taolisi torusalle, siin veel siidist voodriga: https://www.facebook.com/Pitsiliine/
Hind polegi palju kallim, minu arust odav hind, kui arvestada, et sall on meriinovillast ja siidist voodriga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siin kedagi käsitöömeistrit, kes viitsiks teha haapsalu salli stiilis (piibelehemustriga või lehemustriga jms) nat.valgest lõngast torusalli(rõngassalli). Mõõdud nii umbes 170X60. Pakuksin 40.-

Selline kerjamine on hale. Kui ei jaksa seda õiglase hinnaga osta, siis lepi sellega, et see pole Sinu jaoks. Humanast saab kindlasti kasutatud salle taskukohase hinnaga.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 18:53; 22.12 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siin kedagi käsitöömeistrit, kes viitsiks teha haapsalu salli stiilis (piibelehemustriga või lehemustriga jms) nat.valgest lõngast torusalli(rõngassalli). Mõõdud nii umbes 170X60. Pakuksin 40.-

Selline kerjamine on hale. Kui ei jaksa seda õiglase hinnaga osta, siis lepi sellega, et see pole Sinu jaoks. Humanast saab kindlasti kasutatud salle taskukohase hinnaga.

Võibolla ta lihtsalt ei teadnud sedasorti käsitöö hinda. Mina ka ei teaks, aga ilmselt googeldaks ja võtaks keskmise hinna. Ei pea ju seepärast halvasti ütlema, et inimene pole hindadega kursis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On siin kedagi käsitöömeistrit, kes viitsiks teha haapsalu salli stiilis (piibelehemustriga või lehemustriga jms) nat.valgest lõngast torusalli(rõngassalli). Mõõdud nii umbes 170X60. Pakuksin 40.-

Selline kerjamine on hale. Kui ei jaksa seda õiglase hinnaga osta, siis lepi sellega, et see pole Sinu jaoks. Humanast saab kindlasti kasutatud salle taskukohase hinnaga.

Võibolla ta lihtsalt ei teadnud sedasorti käsitöö hinda. Mina ka ei teaks, aga ilmselt googeldaks ja võtaks keskmise hinna. Ei pea ju seepärast halvasti ütlema, et inimene pole hindadega kursis.

Inimene on lihtsalt rottimise peal väljas. Panin ka miinuse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

140.- eest ma ei viitsi isegi võtta telefoni kätte ja helistada lähedasele, kes neid salle on ka tööstuslikult tootnud viimased näiteks 50 aastat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Telliksin haapsalu mustriga torusalli, teeks keegi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.